Kiloyla Kumaş Nereden Alınır? Buradan Bizden

kiloyla kumaş nereden alınır,kiloyla kumaş nerede bulurum,kiloyla kumaş nerde satışlır,kiloyla kumaş satış yerleri,

Kiloyla Kumaş Nereden Alınır? Buradan Bizden.

Giyim pazarında yüksek kaliteli kot aramanın pratikte anlamsız olduğunu anlamanız gerekir: oradalarsa, o zaman sadece mucize ile. Bu nedenle, aşağıda tartışılacak olan tüm ipuçları, bir mağazada kot seçimi ile ilgilidir – markalı değilse, en azından denim giyimde uzmanlaşmıştır. Ve her zaman en ünlü üreticilerden değil.

Son zamanlarda, yerli tasarımcılar tarafından geliştirilen ve özellikle Rusya’ya odaklanan, ancak yurtdışında dikilen birkaç denim giyim markası Rusya pazarına girdi. Neredeyse kalite açısından düşük olmayan fiyat açısından ünlü rakiplerden daha iyi performans gösteriyorlar. Doğru, onları sadece zincir mağazalarda aramanız gerekir: Kural olarak, bu tür “niş” markaları kendileri için sipariş ederler ve satış için kimseye teslim etmezler.

Bez

Viskon kumaş nasıl dikilir?
Viskon kumaş nasıl dikilir?

Doğru kumaş alan kaliteli kot seçiminde ilk adımdır. Klasik pamukta, yoğun ve dokunması sert ve oldukça ağır olacaktır. Kot pantolonlar yazlık olsalar ve üzerlerine çok ince kumaşlar sürülse bile paçavra dikilmiş izlenimi vermemelidir.

Ancak, yanlış tarafın dışına uyacak şekilde boyanmış ve kumaşın düzensiz dokuması, düşük kaliteli kotların bir işaretidir ve alınmaması daha iyidir.

Kliloyla Kot Kumaş Nereden Alınır? Son olarak, klasik denim kumaş % 100 pamuktur, ancak son zamanlarda ona elastan ekleniyor -% 2’den% 7’ye. Yüzde iki, kumaşı daha giyilebilir hale getiriyor ve dizlerin kabarmasını engelliyor ve giyildiğinde esneyen ve vücuda sıkıca oturan streç efektli bir kumaş yapmak istediğinizde yüzde yedi kullanılıyor.

İyi kotların üzerindeki etiketler her zaman kumaştan yapılacak ve üzerlerindeki yazılar basılmayacak, işlemeli olacak. Dahası, bu tüm etiketler için geçerlidir: hem şirket içi yazılar hem de üretici, kumaşın bileşimi, yıkama koşulları ve diğer her şey hakkında bilgi içeren bilgi şeritleri.

Ancak “gerçek kotlar sadece deri etikete sahip olabilir” kuralı unutulmalı – çoktan ayrıldılar. İlk ve efsanevi kot pantolon üreticisi bile, takipçilerinden bahsetmeye gerek yok, bunun için gitti. Markalı yamalar için yoğun deri ve hatta kalın kumaşlar giderek daha fazla kullanılmaktadır. Burada tek bir koşul vardır: Etiketteki tüm yazılar logonun ana hatlarına uygun ve okunaklı olmalıdır. Yama herhangi bir şüphe uyandırırsa, satın almayı reddetmek daha iyidir: Ürünün kalitesi geleneksel olandan daha düşük olabilir.

Ancak birçok erkek hala denemeden kot pantolon alma riskini alıyor. Şekil standartsa, bu yöntem boyutu belirlemeye yardımcı olacaktır. Kural olarak, kotlar tam olarak bele oturur, içinde, kemer seviyesinde, düğmelendiklerinde, ön kolunuzu dirsekten avuç içi ucuna yumruk şeklinde sıkabilirsiniz. Bir el içeri girdi – doğru boyutta, sallanıyor ya da uymuyor – gereğinden fazla ya da az. Ancak bir deliğe girmemek için, bu takma yöntemini evde en sevdiğiniz kot pantolonunuza kontrol etmek ve yumruğunuzu düzeltmeniz gerekip gerekmediğini veya ön kolunuzun mevcut tüm kotlara uyup uymadığını bilmek daha iyidir. O zaman kaç santimetreye sığmadığını hatırlamaya değer – işte bu kadar!

kiloyla kumaş nereden alınır,kiloyla kumaş nerede bulurum,kiloyla kumaş nerde satışlır,kiloyla kumaş satış yerleri,

Kotlarınızın doğru uzunlukta olduğundan emin olmak çok daha kolay. Alışılmadık bir şekilde belirtilmişse, modele bağlı olarak kemeri bele veya kalçalara takabilir ve bacakların nerede bittiğini görebilirsiniz. Neredeyse yere kadar uzanmalılar, sonra giyildiklerinde birkaç santimetre daha kısa görüneceklerdir. Daha doğrusu, bacakların kasıktan ölçülebildiği, ancak özellikle kalabalık bir yerde herkesin karar vermeyeceği yöntem.

Ve boyutla ilgili son şey. Kural olarak, bel ölçüsü “eksi bir inç” olan kotlar bir erkek figüründe en iyi şekilde görünür. Yani biraz eforla bağlanmaları gerekir, ancak mideyi emmeye gerek yoktur. Kot pantolonu denedikten sonra, onlara oturmaya çalışmalısın. Ağrı noktasına kadar herhangi bir yeri sıkıştırmazlarsa, uylukları bir mengene gibi kesmeyin veya sıkmayın – boyut uygundur.

Kiloyla Kumaş Nereden Alınır?

Yerimiz zeytinburnun’da  buraya gelerek veya sipariş vermek kaydı ile bir çok kumaş çeşitlerini veya türleri alma imkanınız her zaman var. Bizleri tanıdık arkadaşlara komşulara tavsiye ediniz veya sitemiz adresi veriniz www.kumas.org    veya tel. 0536 336 43 43 buyrun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın