Kilo İle Parça Kot Kumaş.

Kilo İle Parça Kot Kumaş alan,kilo ile parça kot kumaş satanlar,kilo ile parça kot kumaş satanlar,Ankara Kilo İle Parça Kot Kumaş,adana Kilo İle Parça Kot Kumaş,mersin kilo ile kot kumaş,çorlu kilo ile kot kumaş,Çerkezköy kilo ile kot kumaş,İzmir kilo ile kot kumaş,

Kilo İle Parça Kot Kumaş.

Bir kot giysi seviyorsanız veya sadece dünyanın en popüler pantolonları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız. Bu makalenin sizin için yararlı olacağına inanıyoruz. Kotun oluşumu ve gelişimi ve kot severlerin bilmesi gereken kot hakkında bazı ilginç şeyler.

Kot tarihi

Kotun nasıl doğduğunu hiç merak ettiniz mi?

Kot veya kot olarak da bilinen kot pantolon, yıllar boyunca her kişinin gardırobunda çok popüler bir ürün haline geldi. Nerede olursanız olun, sınıf veya kültürden bağımsız olarak, bu pantolonla karşılaşabiliriz. Çünkü kot pantolon her zaman genç, dinamik ve kullanışlı. Ama belki, herkes bilmiyor, kotun doğuşu. Amerika’da altın madencileri için brandalar, iş kıyafetleri için çadırlar ile başladılar.

kot kumaş alınır kot kumaş alan kumaş satın alan kumaş satanlar kot kumaş satanlar
kot kumaş alınır kot kumaş alan kumaş satın alan kumaş satanlar kot kumaş satanlar

Denim nedir?

Denim kot yapmak için bir kumaştır.

Jean nedir?

Jean aynı zamanda kot yapmak için kullanılan bir kumaştır, ancak artık popüler değildir.

Hem kot pantolon hem de kot, kot yapmak için kullanılan kumaşlarla aynıdır.

Denim kottan nasıl farklı?

Bu iki kumaş arasındaki en büyük fark, nasıl boyantıklarıdır. Denim kumaş, daha önce boyalı bir iplikten, genellikle bir beyaz ve bir mavi iplikten dokunur. Jean kumaş esas olarak beyaz ipliklerden dokunur. Bundan sonra insanlar bezi boyadı. Yani denim genellikle mavi bir tarafa ve daha açık bir tarafa sahiptir. Kot pantolonlara gelince, iki renk neredeyse aynı.

Bunu okuyarak, giydiğiniz kotların kot veya kottan yapıldığını biliyor olabilirsiniz, değil mi? Reklam şaka yapıyor. Aslında, hemen hemen tüm kotlar denimden yapılır. Denim kumaş o kadar popülerdir ki kot ve denim kavramlarını çok karıştırır.

Kot ve kot adının tarihçesi

Denim adı:

Denim pamuktan yapılmış bir kumaştır. Boyalı pamuk iplikleri (genellikle indigo) çözgü ipliklerine, beyaz pamuk iplikleri atkı ipliklerine dokunur. Bu dokuma, denim bir tarafta mavi, diğer tarafta mavi beyaz olur.

 Kot Adı:

“Kot pantolon” adı, İtalyan şehri Cenova için Fransız “Genler” den geliyor. Şehir pamuklu pantolonlara ev sahipliği yapıyor. Böylece kot pantolon pamuktan yapılmış pantolonun adı oldu.

Kilo İle Parça Kot Kumaş alan,kilo ile parça kot kumaş satanlar,kilo ile parça kot kumaş satanlar,Ankara Kilo İle Parça Kot Kumaş,adana Kilo İle Parça Kot Kumaş,mersin kilo ile kot kumaş,çorlu kilo ile kot kumaş,Çerkezköy kilo ile kot kumaş,İzmir kilo ile kot kumaş,

Elyaf

Denim başlangıçta Indigo’dan (indigo) boyanmıştır. Günümüzde insanlar sentetik renk ile denim boyalı ve rengi dayanıklı hale getirmek için birçok kez boyalı. Orijinal denim% 100 pamuktur. Bununla birlikte, özellikle kadın kot pantolonları için farklı pantolon türlerine duyulan ihtiyaç nedeniyle , kumaşın elastikiyetini arttırmak için başka lifler eklenir. Esneklik derecesine bağlı olarak, fiber bileşimi farklı denim kumaşlara karışır. Yaygın olarak harmanlanmış iplikler, spandeksin kotun esnekliğinde önemli bir rol oynadığı polyester veya spandeks içerir. Kot yapma süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bu blogda kot üretimi ile ilgili makaleleri okuyabilirsiniz .

Umarım yukarıdaki bilgiler “Denim nedir?” Sorusuna cevap vermenize yardımcı olmuştur.

4. Jean ve Haki’yi ayırt etmek (aka Haki)

Kotlara ek olarak, haki pantolonları da bugün çok popüler. Bununla birlikte, birçok insan hala bu pantolonun iki kumaşı arasında merak ediyor. Kotlar kottan yapılmışsa, haki pantolon haki ile dikilecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın