Kilo İle Kumaş İzmir

Kilo ile kumaş satanlar İzmir,İzmir kilo ile kumaş satışı,kiloluk kumaş İzmir,İzmir kilo ile satış yerleri,

Kilo İle Kumaş İzmir.

Elyaf ve Kumaş Özellikleri

Mevcut malzemeleri değerlendirmek ve karşılaştırmak için lifler ve kumaş özellikleri hakkında bazı temel bilgiler gereklidir. İşte bazı temel bilgiler, ancak daha ayrıntılı bilgi içeren bir referans metni için bir kopyasını satın almak isteyebilirsiniz.

Kilo ile kumaş çeşitleri yerimiz zeytinbunun’da. 0536 336 43 43 www.kumas.org

Lif İçeriği

Lif içeriği, iplikleri ve kumaşı oluşturan hammaddeyi ifade eder. Pamuk, yün, keten, alpaka ve diğer özel lifler gibi doğal olabilir; suni ipek, asetat ve liyosel gibi doğal bitki ürünlerinden insan yapımı; veya polyester, naylon, akrilik, olefin veya spandeks gibi petrol ürünlerinden sentetik. Elyaf içeriği, kumaşların görünümüne, rahatlığına, dayanıklılığına, maliyetlerine ve bakım özelliklerine önemli bir katkıda bulunur. % 1’in üzerindeki yüzdelerde bulunan lifler, ürün etiketinizin gerekli bir bileşeni olarak yüzde olarak etiketlenmelidir.

NOT: YERİMİZ ZEYTİNBURNU/İSTANBUL’ DA

viskon kumaş istanbul istanbul viskon kumaş parti viskon kumaş stok viskon kumaş viskon parçası parça viskon kumaşviskon kumaş istanbul istanbul viskon kumaş parti viskon kumaş stok viskon kumaş viskon parçası parça viskon kumaş
viskon kumaş istanbul istanbul viskon kumaş viskon parçası parça viskon kumaş

Kumaş Yapısı

Kilo İle Kumaş İzmir.

Kumaş yapımının üç ana kategorisi vardır: dokunmamış, dokuma ve örme.

Parti Kumaşlar, keçe veya modern dokumasız kumaşlar gibi iç içe geçmiş liflerden doğrudan yapılabilir. Kumaşlar ayrıca daha sonra dokunan veya dokumaya örülen ipliklerden de oluşturulabilir.

İplikler, ipek durumunda doğal olarak sürekli filamentlerden oluşturulabilir veya suni ve sentetik lifler söz konusu olduğunda makineden ekstrüde edilebilir. Filament lifler genellikle çok pürüzsüzdür, ancak bunu değiştirmek için liflere doku verilebilir stok kumaş alan.

İplikler ayrıca pamuk, yün ve keten gibi kısa liflerden de eğrilebilir. Suni ve sentetik liflerin kesilmiş uzunlukları, daha yumuşak bir doku oluşturmak veya doğal liflerle harmanlamak için kullanılabilir.

Filament ipliklerden mikrofiber iplikler gibi çok ince iplikler oluşturulabilir. İplik satın alan çapı, büküm ve doku, onlardan yapılan kumaşların özelliklerini etkileyecektir.

İplikleri kumaşa örmenin veya örmenin birçok yöntemi vardır. Dokuma kumaşlar, birbirine dik açılarda örülmüş iplik takımlarına sahiptir. Taramalar, desenler, şekerlemeler veya dokular oluşturmak için önemli ölçüde değişebilir. Örme kumaş alan, iplik ilmeklerinin birbirine geçmesiyle yapılır. Farklı görünüm ve özelliklere sahip birkaç örgü türü de vardır. Kumaş konstrüksiyon, malzemelerin estetik, işlevsel ve maliyet niteliklerini etkileyecektir ve seçiminiz için önemli olan üçüncü özelliktir.

Renk ve Baskı

Kumaşların boyanabileceği ve basılabileceği çeşitli yolları anlamak önemlidir. Bunlar, farklı bakım gereksinimlerini ve beklenen renk haslığını belirler. Boyalar, oluşmadan önce sentetik liflere konulan pigmentler olabilir. Lifler, iplikler, parti kumaş veya bitmiş giysiler boya solüsyonuna batırılabilir. Boya kimyası, lif içeriğine ve istenen renk etkisine uyum sağlamak için değişir. Kumaşlar, belirli boya veya pigmentin kimyasına, elyaf tipine ve renklendiricinin kumaşa ne kadar iyi emildiğine bağlı olarak renk haslığı açısından farklılık gösterir. Belirli koşullar altında renk bakımı isteniyorsa, boya haslığı teknik özelliklerini görmek için kumaş üreticisi veya dönüştürücü ile kontrol etmek veya kumaşları test için bir laboratuvara göndermek iyi bir fikirdir.

Kilo İle Kumaş İzmir.

Kilo ile kumaş satanlar İzmir,İzmir kilo ile kumaş satışı,kiloluk kumaş İzmir,İzmir kilo ile satış yerleri,

Parti Kumaş ayrıca baskı ile renklendirilebilir. Baskı patı silindirler, bloklar, düz ekranlar veya döner şablonlarla uygulanabilir veya ısı uygulamasıyla kağıttan kumaşa aktarılabilir.

Yenilikçi bir bilgisayar destekli baskı yöntemine dijital baskı denir. Değer katar

T-shirt gibi tamamlanmış stoğa türünün tek örneği resimler basmak türünün tek örneği stiller için tasarlanmış desenleri barındırmak için yapım öncesinde desen parçalarına resim basma.

Dijital baskı, stok kumaş üzerine tek parça veya az miktarda baskıya izin vererek toplu özelleştirme üretim yöntemini geliştirir.

Stok Kumaşlar, çocukların pijamaları için gereken alev geciktirici, su geçirmez bir madde veya Teflon gibi leke önleyici gibi çok çeşitli yüzeylere sahiptir. Kumaşlara özel özellikler kazandırmanın yanı sıra, bunlardan bazıları özel bakım gerektirebilir. Bu bilgiler, satın almadan önce malzeme satıcıları tarafından sağlanmalı veya onlardan talep edilmelidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*