Kaşmir Kumaş Alan.

Kaşmir nasıl yıkanır,kilo ile kaşmir kumaş,kiloluk kaşmir kumaş,spot kaşmir alan,parti kaşmir alanlar,spot kaşmir kumaş,parça kaşmir,kaşmir parçası,kilo ile kaşmir kumaş satanlar,

Kaşmir Kumaş Alan.

Merhaba, kısa bir aradan sonra tekrar yazılara oturdum ve bugün sıcak kaşmir hakkında konuşacağız. Kaşmir nedir? Modern kumaşların çeşitliliği şaşırtıcı. Aralarında özel bir yer, statü elit kumaşkaşmir tarafından işgal edilmiştir. Hafif ve yumuşaktır, ancak aynı zamanda sıcaklığını korur, diğer doğal tuvallerden önemli ölçüde üstündür.

Ancak işlemede dünya şampiyonası, hammaddelerin değerli bir mala dönüştürülmesi, haklı olarak İtalya’yı alıyor. Türk zanaatkarlar, temizleme, boyama ve en ince elyafları dokumaya yönelik en son teknolojileri uygulayarak malzemenin eşsiz yumuşaklığına ve hassasiyetine ulaştı. Havadar ve sıcak kaşmir giysiler, yüksek zenginlik ve narin tadı gösteren yüzlerce yıldır moda olmaya devam ediyor.

Orijinal doğal kaşmir türleri% 100

Birkaç ana tür vardır:

Tüvit kumaş fiyat,tüvit kumaş elbise,tüvit kumaş hangi marka,zeytinburnu tüvit kumaş,tüvit kumaş nereden alınır,tüvit kumaş marka,tüvit kumaş diğer adı,tüvit kumaş markaları,zeytinburnu tüvit kumaş satanlar, tüvit elbiselik kumaş,siyah tüvit kumaş,yün paltoluk kumaş,kaşmir yün kumaş,yün flanel kumaş,kazayağı yün kumaş,pantolonluk kumaş,kışlık pantolon kumaşları,

Pashmina – en yumuşak kuş tüyünden yapılır, bir keçinin boynundan ve karnından taranır. Her şekerleme 15 mikro milimetreden daha kalın değildir. Dünyaca bilinen şal ve şalların yanı sıra özellikle yüksek kaliteli kumaşların imalatında kullanılmaktadır.

Kaşmir% 100 – bunlar, örme kumaş alanlar ve ipliğin yapıldığı 15 mikro milimetreden fazla hav kalınlığına sahip liflerdir.

Bebek kaşmir sadece küçük çocukların narin tüylerinden yapılan, çoğunlukla çocuk kıyafetlerinin üretiminde kullanılır.

Kullanım yoğunluğu ve amacı için kaşmir kumaş:

ceket

kostüm

ödemek

örme.

Kaban kumaş alan diğer kaşmir türlerinden biraz daha ucuzdur, ancak özellikleri onlardan daha aşağı değildir, aynı sıcak ve yumuşaktır, ancak diğerlerinden daha yoğundur.

Bazen fiyatı biraz düşürmek için, bileşim malzemenin yapısını biraz değiştiren küçük merinos yünü, viskon, ipek ve pamuk porsiyonlarını içerir.

Kaşmir Kumaş Alan.

Doğal haliyle kaşmir bileşimi

Kaşmir kumaş alanlar dokunuşu hoş, ince dimi dokuma ipliklerinden oluşan doğal ve pahalı bir malzemedir. Tibet ve Himalayalar dağlarında yaşayan keçilerin sözde kılları olan penye iplikten dokunmuştur. Binlerce yıl boyunca, şiddetli kışlar en hafif kuş tüyünden çok sıcak bir astar oluşturdu. Bu nedenle kaşmir ipliğinin kalınlığı insan saçından üç kat daha ince olabilmektedir. Bir şal yapmak için dört hayvana ve kaşmir bir palto dikmek için on beş keçiye ihtiyacınız var.

Yün kumaş alan,yünlü kumaş alanlar,yünlü kumaş parçası

Kaşmirin doğal haliyle ideal bileşimi, ağır el emeği anlamına gelir: hammaddelerin taranması ve işlenmesi ile ilgili neredeyse tüm çalışmalar, ürünün yüksek fiyatını açıklayan elle yapılır. Uygulanan büküm teknolojileri ipliklere güç verir. İplik ne kadar sıkı bükülürse o kadar az hava içerir. Bu işlem sayesinde malzeme kusursuz bir kalite elde eder.

Kaşmir Kumaş Alan rengi ve kalınlığına göre belirlenir. Stok Kumaş rengi doğal grimsi beyaza ne kadar yakınsa veya ara sıra siyaha yakınsa, o kadar pahalıdır. Pürüzsüz ve esnek kaşmir ipliği kabarmaz, dökülmez ve lüks görünümünü uzun süre korur.

Kaşmirin seri üretimdeki bileşimi nedir?

Tamamen doğal olanı giymenin keyfi için herkes çok para ödeyemez. Kaşmir kumaşını çeşitli katkı maddeleriyle daha ucuz hale getirerek, üreticiler kaşmir keçi tüylerini tamamen değiştirme işleminde ustalaşmışlardır. Ana amaç, malzemenin orijinal görünümü ve hizmet ömründe bir artış, yani aşınma direnci idi. Kaşmirin seri üretimdeki bileşimi çeşitlidir. Karışımlar, aşağıdaki bileşenleri tam taklide kadar farklı oranlarda kullanır:

Seri üretimde kaşmir ve bileşimi

kaşmir

yün

ipek

pamuk

viskon

akrilik

poliakril

polyester

poliamid.

Kaşe kumaş alan,kaşe parçası alan,stok kaşe kumaş,spot kaşe kumaş,parti kaşe kumaş alan,kaşe parçası alanlar,kaşmir kumaş,kaşmir kumaş alanlar,kaşmir parçası alan,parti kaşmir kumaş alan,stok kaşmir kumaş,spot kaşmir kumaş,ucuz kaşmir kumaş,kaşmir kumaş parçası alanlar

Spot Kaşmirde yapay liflerin varlığı her zaman kumaşın kalitesinin düşük olduğu anlamına gelmez. Aksine, iyi bir üretici, doğal bir malzemenin görünümünü korurken, pahalı kaşmir için değerli bir ikame yapar ve hatta kullanım ömrünü uzatır.

Sıcak Türk kaşmiri bu dönüşümün çarpıcı bir göstergesidir. Ancak bu tür ürünlerin bakımında bu dikkate alınmalıdır, kompozisyon ile etiketleri okuyun!

Kaşmirin kalitesi nasıl kontrol edilir?

Kendi kendini kontrol etme kalitesi için üç ipucu:

Saf kaşmir eşyaların asla parlak renkler olmadığını, sadece beyaz, bej, gri veya siyah olabileceğini unutmayın. Beyaz tüyler iyi boyanmıştır, ancak hafif dumanlı bir gölgeye sahiptir. Koyu renkli boyaya sahip lifler çok daha kötüdür ve mat görünür.

Aşırı tüylenme, kumaşın daha kısa, daha ince tüylerden oluştuğunun bir göstergesidir ve bu da boncuklanma riskini artırır.

Parti Kaşmir Kumaş.

Avucunuzun içindeki kaşmir malzemeyi 10 saniye kadar sıkın, sıcaklığı hissetmelisiniz. Doğallığını kontrol etmenin en kolay yol olduğu bu üç işarettir. Kumaş satın alan parlak renkli ise, bu, ipek veya yün içerdiği anlamına gelir, ki bu o kadar da kötü değildir. İplik oluşturabilen akrilikten farklı olarak kumaşın kalitesini bile iyileştirirler.

% 100 kaşmir yününün gizemli, açıklanamayan özellikleri vardır: son derece hafif, şaşırtıcı derecede güçlü ve yumuşak, bu yün aynı zamanda ince ve sıcaktır. Kaşmir kalitesini kendiniz kontrol ederek, düşük kaliteli bir ürün satın alma riskini önemli ölçüde azaltırsınız.

Doğal kaşmir ürünler, eşsiz güzelliği, sıcaklığı, ferahlığı ve rahatlığı ile tüm dünyayı fethetti. Ancak kıyafet dikmek için daha uygun fiyatlı bir Türk kaşmir kumaşı tercih edebilirsiniz. Bu tür modeller, pazarın yüksek gereksinimlerini tam olarak karşılar ve çekici bir görünüme sahiptir. Bu tür ürünlerin geniş renk yelpazesi, yumuşaklığı ve dayanıklılığı, memnun tüketicilerden kaşmir hakkında yalnızca olumlu geri bildirimler alır.

Kaşmir için uygun bakım

İnce giysiler giyenler için ipuçları:

Hassas kaşmir eşyaların dinlenmeye ihtiyacı vardır. Giysilerinizi çıkardıktan sonra yumuşak askılara asınız. Kıvrımlar, kırışıklıklar kendiliğinden düzelir.

Bu tür bir incelik gölgelenmemelidir, bu nedenle yıkama arasında en fazla dört kez kıyafet giyilmesi önerilir.

Kuru temizleme yapmamak daha iyidir. Oluşan leke hemen soğuk su altında durulanmalıdır. Yağlı lekeleri talk pudrası serperek çıkarabilirsiniz. Yağları mükemmel şekilde emer. Tamamen kaybolana kadar birkaç kez tekrarlayabilirsiniz. Çaydan gelen leke, amonyak yardımı ile kırmızı şaraptan – tuzla çıkarılır.

Kaşmir nasıl yıkanır?

Hep yanlış tarafa döndün. Makinede ve elde yıkamaya izin verilir. Makine odası – sadece hassas modda, 15-30 derecelik bir su sıcaklığında, manuel – çok dikkatli olmalı, sürtünemezsiniz, su sıcaklığını değiştiremezsiniz. Bol su ve yumuşak sıvı deterjanlar kullanmak en iyisidir. Bebek şampuanı iyi bir etki verir.

Parti Kumaş Alanlar. Döndüremez veya sıkamazsınız, ürünü nemin çoğunu emecek bir havlu üzerine koymanız ve ancak o zaman kurutmanız gerekir.

Kaşmir nasıl yıkanır,kilo ile kaşmir kumaş,kiloluk kaşmir kumaş,spot kaşmir alan,parti kaşmir alanlar,spot kaşmir kumaş,parça kaşmir,kaşmir parçası,kilo ile kaşmir kumaş satanlar,

Bu şekilde kurutmanız gerekir: kumaşı, doğrudan güneş ışığından kaçınarak temiz bir pamuklu bezle kaplı yatay bir düzlemde eşit şekilde düzeltin.

Kaşmirin ütülenmesi imkansızdır, gerekirse bazen yüzeye dokunmadan buharla çıkarabilirsiniz.

Elde edilen peletler, özel bir fırça ile dikkatlice çıkarılabilir.

Stok Kumaş Alanlar. Güvelerden koruyun. Dolaba serilmiş lavanta dalları veya sedir ağacı parçaları bu sorunun üstesinden gelmeye yardımcı olacaktır. Son zamanlarda, bu tür çubuklar piyasada ortaya çıktı.

Kaşmir eşyaların ahşap mobilyalarda saklanması tavsiye edilir. Ortada bir salon haline gelmeyecek şekilde katlamak daha iyidir. Her zaman bir askıya asılmaya değmez, işler deforme olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın