Kaşkorse Kumaş Nedir? Kaşkorse Kumaş Satın Alan

Kaşkorse kumaş satın alan,kaşkorse kumaş kim alır,likralı kaşkosre kumaş alan,parti kaşkorse kumaş nereye satarım,kaşkorse kumaş kimler alıyor,kaşkorse kumaş alanlar,ham kaşkorse kumaş satın alan,

Kashkorse kumaşı: malzemenin tanımı, özellikleri, avantajları ve dezavantajları

Yüz yıldan fazla bir süredir giyim ve aksesuar üretimi için örme kumaş kullanılmıştır. Bu malzemeden ürünler özellikle yumuşak ve rahattır, soğuk havalarda ısınabilir ve yaz sıcağından koruyabilir. En yaygın örme kumaş türlerinden biri kaşmirdir. Tuval saf pamuktan veya sentetik liflerin eklenmesiyle yapılabilir. Bileşimi ve iplik dokuma yöntemi nedeniyle, kaşmirlerin birçok avantajı vardır. Bu trikodan gelen giysiler hem bir yetişkin hem de bir bebek için uygun olacaktır.

Kashkorse özel dokusundaki diğer benzer tekstil türlerinden farklı olan örme bir kumaştır. Tuvale yakından bakarsanız, ön ve arka döngülerden oluşan dışbükey sıraları görebilirsiniz. Genellikle paletler aynı genişliğe sahiptir ve görünüşte kaşkorse kumaş satın alan, 1: 1, 2: 2 desenli yöntemi kullanılarak yapılan el örgüsüne benzer; 3: 3. Belki bir boru şeklinde bir bezle sonuçlanan dairesel örgü.

Kaşmir malzemesi% 100 pamuktan üretilebilir veya sentetik ve suni liflerden küçük katkı maddeleri içerebilir. Büyük bir elastik bant olan malzemenin yapısı onu inanılmaz derecede elastik hale getirir ve doğal bileşim, giysilere nefes alma ve nemi emme yeteneği verir.

Kaşmir’in avantajları ve dezavantajları

Kaşmir örme kumaşın özel yapısı ve doğal bileşimi nedeniyle, bu kumaştan elde edilen ürünlerin birçok avantajı vardır.

Enine ve boyuna yönde iyi gerilebilirlik, şık dar modeller oluşturmanızı sağlar.

Ürünlerin doğal bileşimi, alerjisi olan insanlar için onları güvenli hale getirir.

Nefes alabilirlik ve higroskopiklik kıyafetlerin “nefes almasını” sağlar.

Yüksek ısı yalıtım kalitesi.

Cilt ile temas halinde rahatlık.

Bu tekstili boyamak için üretici tarafından kullanılan renk çeşitliliği şaşırtıcı. Burada açık pastel tonlar ve parlak neon renkler, çok renkli dar ve geniş şeritler ve her türlü baskılı desen bulabilirsiniz. Kumaş, çocuk koleksiyonu oluşturmak için mükemmeldir.

Kaşmir ile sadece bir dezavantaj var: kesme ve dikişte küçük zorluklar.

Malzeme türleri

 Kşakorse Kumaş Alan. Ana malzeme – pamuk lifi ile ilişkili olarak sentetik katkı maddelerinin yüzdesine bağlı olarak birbirinden farklı birkaç kaşmir triko çeşidi vardır.

İle Kashkors viskoz. Malzeme bileşimi: pamuk -% 75, polyester -% 22, viskoz -% 3. Bu örgü kumaş, ceket ve paltoların dikilmesi ve süslenmesi için kullanılır.

Doğal hammaddelere% 5 likra eklenir. Bu madde çeşidi oldukça yoğun bir dokuya sahiptir, zor uzanır ve yıkandığında küçülmez. Orta uzunlukta pamuk elyafından çeşitli nakit halka “halka” yapılır. Bitmiş tuval biraz yumuşacık bir yüzeye sahiptir.

Akrilik. Kumaş% 95 pamuk ve% 5 likra içerir. Ürünleri süslemek için kullanılır: manşetler, kayışlar, mürekkepler.

Pamuk (% 95) ve elastandan (% 5) yapılır. Kaşar çeşitleri arasında en pahalı malzeme. Esas olarak çocuk giysilerini dikmek için kullanılır. Bu tekstilin üretimi için hammaddeler en uzun ve en kaliteli pamuk liflerini kullanır. Özel bir bileşim ile işlendikten sonra, dokunma malzemesine pürüzsüz, ince ve çok hoş elde edilir.

Kaşmir pamuk. % 100 pamuktan oluşur. Herhangi bir kıyafet oluşturmak için kullanılabilir.

“Açık uç”. Kanvas% 95 pamuk ve% 5 likra içerir. Ucuz malzeme oldukça yüksek bir yoğunluğa sahiptir. Üretim için kısa pamuk lifleri alınır, bu nedenle kumaş yüzeyinde küçük bir tüy kalır. Dış giyim üretiminde kullanılır.

Kaşmir kaşmir. % 95 pamuk ve% 5 likra içerir. İç kısımda bulunan kabarıklık, ürünün soğuğa ve yumuşaklığına karşı koruma sağlar. Bu tür trikolardan kazak, kazak, hırka, diz üstü çorap ve çorap en sık yapılır.

Yapağısız kaşmir. % 90 pamuk lifi ve% 10 likradan oluşur.

Yoğunluğa göre, üç tür tuval ayırt edilir: ince, orta ve yoğun.

Kullanım alanları

Kaşkorse kumaşı, çeşitli giyim imalat alanlarında uygulanmaktadır. Ceketlerin ve paltoların eteklerini ve kollarını işlemek için yüksek yoğunluklu malzeme kullanılır ve kazakları dikerken elastik bant olarak kullanılır. Birçok üretici, balıkçı yaka, kazak ve hırka yapmak için kaşmir seçiyor. Dairesel örgü kullanılarak oluşturulan kumaştan diz boyu, çorap ve şapka yapın.

Kaşkorse kumaş satın alan,kaşkorse kumaş kim alır,likralı kaşkosre kumaş alan,parti kaşkorse kumaş nereye satarım,kaşkorse kumaş kimler alıyor,kaşkorse kumaş alanlar,ham kaşkorse kumaş satın alan,

Kaşkorse Kumaş Satın Alan. Çocuk giysilerini dikerken örme kumaş kaşmir talep edilmektedir. Doğal hammaddeler sayesinde, bu kumaştan ürünler – yelekler ve sürgüler – bebekler tarafından bile giyilebilir. Tişörtler, tişörtler, şortlar ve elbiseler sadece her çocuğun en sevdiği kıyafetler olmayacak, aynı zamanda ebeveynlerini ıslatma ile uzun ıslatmalardan koruyacaktır, çünkü böyle bir örme kumaşın temizlenmesi ve hızlı bir şekilde yıkanması kolaydır.

Ürün Bakım Kuralları

Kaşmirli kıyafetlerin orijinal görünümlerini uzun süre koruyabilmesi, mükemmel uyum sağlaması ve elastikiyetini kaybetmemesi için düzgün bir şekilde bakılmalıdır.

Örme ürünler elle veya bir makinede 40 ° C’den fazla olmayan bir su sıcaklığında yıkanabilir. Bu durumda, ağartıcı ve diğer kimyasal bileşenler olmadan hafif deterjanlar kullanmalısınız.

Makine dönüşüne düşük tambur dönüş hızlarında izin verilir.

Triko ürünlerinin içten dışa çok sıcak olmayan bir demirle ütülenmesi daha iyidir.

Örme kumaşların kaşmirden bakımı için basit gereksinimleri karşılayarak, bu çok yönlü malzemeden yapılan giysilerin uzun süre verdiği yumuşaklığın ve konforun tadını çıkarabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın