Kamuflaj Kumaş Alımı Yapan Firmalar

Kamuflaj kumaş alanlar Kamuflaj kumaş alan yerler toptan Kamuflaj kumaş alanlar tekleme Kamuflaj kumaş alan Kamuflaj kumaş nereye satılır? Parti Kamuflaj kumaş alan spot Kamuflaj kumaş alanlar stok Kamuflaj kumaş alan

Kumaş alımı yapanlar. Kamuflaj kumaş alanlar Kamuflaj kumaş alan yerler toptan Kamuflaj kumaş alanlar tekleme Kamuflaj kumaş alan Kamuflaj kumaş nereye satılır? Parti Kamuflaj kumaş alan spot Kamuflaj kumaş alanlar stok Kamuflaj kumaş alan.

Zeytinburnu Kamuflaj kumaş İstanbul Kamuflaj kumaş İzmir Kamuflaj kumaş Konya Kamuflaj kumaş Yalova Kamuflaj kumaş.Kamuflaj kumaşı, onunla kaplı bir nesnenin (nesne veya kişi) siluetini “kırmanızı” ve daha az fark edilmesini veya şeklini ve hareket doğasını bozmasını sağlayan özel bir renkteki tuvaldir.

kamuflaj kumaş alanlar kamuflaj satın alan parti kamuflaj parça kamuflaj spot kamuflaj stok kamuflaj ucuz kamuflaj

KAMUFLAJ KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kumaş bu özelliği doğadan ödünç aldı – birçok hayvan, kuş ve balık türü, düşmanlara karşı daha az savunmasız hale geldikleri veya potansiyel kurbanlara karşı daha az fark edildikleri koruyucu bir renge sahiptir. Ayrıca, hemen hemen tüm hayvanlar yaşam alanlarıyla uyumlu bir renk ve yüzey yapısına (ve bazen vücut şekline) sahiptir.

Kamuflaj kullanımı eski zamanlarda başladı. Askeri teçhizat olarak, kamuflaj kumaşları nispeten yakın zamanda kullanılmaya başlandı – 19. yüzyılın sonunda. İngiltere’nin sömürge birlikleri, Hindistan’dayken haki kıyafetler giymeye başladı “tozlu” anlamına gelir). Bu, toprak kahverengisi, sarı-yeşil “tozlu” tonlarının rengidir. O zamandan beri, bu renk dünyanın hemen hemen tüm ülkelerinde askeri üniformalarda kamuflaj türlerinden biri olarak kullanılmıştır.

KAMUFLAJ KUMAŞ ALAN KİŞİLER

Ayrıca, her alan için ve mevsime ve hava koşullarına bağlı olarak, kendi renkleri yaratıldı. Sadece uygun bir gölgeyi değil, aynı zamanda belirli bir deseni de içerir. Ana büyük gruplar su geçirmez kumaş, kamuflaj “Orman”, “Çöl”, “Kış”, “Şehir”, kamuflaj “Yaz” dır.

Ton açık yeşilden koyu kahverengiye kadardır. Böyle bir desen, gözün nesneyi “yakalamasına” ve şeklini, aralığını, hareketini belirlemesine izin vermez. Video gözetim sistemleri veya fotoğraf ekipmanı için, bu formdaki bir kişi sadece bulanık bir nokta olacaktır.

kamuflaj giyim kamuflaj kumaş alan kamuflaj satan yerler gabardin kamuflaj penye kamuflaj kilo işi kamuflaj kiloluk kamuflaj parça kamuflaj ucuz kamuflaj

Oxford Esas olarak ceket, takım elbise, çadır dikmek için kullanılır. Polyester veya naylondan oluşur. Matlaşma ipliklerinin iç içe geçmesi nedeniyle kumaşın karakteristik bir dokusuna – bir kare içinde – sahiptir. Oxford kıyafetleri dayanıklıdır, üflemez ve ısıyı korur, kimyasallara karşı dayanıklıdır. Rip-stop Yırtılmaya dayanıklı kumaş.

TOPTAN KAMUFLAJ ALANLAR

Üzerinde bir kesik veya delinme oluşsa bile, daha fazla yırtılmaz. Kamuflaj kumaşı, pamuk tabanından geçen ve bir çeşit güçlendirilmiş kafes oluşturan polyester iplikler sayesinde bu özelliğe sahiptir. Aynı zamanda, bu malzemeden yapılmış giysiler oldukça hafif kalır, iyi nefes alır ve özel emprenyeler kullanırken suyun geçmesine izin vermez. Ayrıca ceket, yağmurluk, sırt çantası ve çadır yapımında da kullanılır.

Polar Kamuflaj

Kış kamuflaj türleri için, hava odaları içinde kalacak şekilde dokunmuş polyester elyaf kullanılır. Üstteki bu tür malzemeler su itici emprenye ile bitirilebilir veya başka bir malzeme ile çoğaltılabilir. Polar mükemmel ısınır, iyi temizler, az ağırdır.

PARÇA KAMUFLAJ ALANLAR

kamuflaj baskılar, kamuflaj satın alan, kamuflaj stok kumaş,kilo ile kamuflaj, kamuflaj nereden alırım, kamuflaj satanlar, kamuflaj desenleri,

Ayrıca, sivil ve askeri teçhizatta, üstünde maskeleme deseni olan bir membran kullanılır. Membran giysilerde taşınması kolaydır, soğuktan rüzgardan ve yağmurdan iyi korur. Yukarıdan, nemin geçmesine izin vermez, ancak tüm vücut dumanlarını iyi giderir, böylece altındaki giysiler her zaman kuru kalır ve kişi donmaz.

Kumaş yapıldıktan sonra, istenen gölgede bir arka plan uygulanır ve bundan sonra lekeler dökülür. Boyaların bileşimini belirlerken, yansıma göstergeleri dikkate alınır. Her alan için, lekelerin geometrik yapısı, gölgeleri ve doygunluğu bireyseldir ve uzmanlar tarafından hesaplanır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!