Kadın Giyim Renk ve Kumaş Trendleri

Trençkot satanlar,parça trençkot satan yerler,yazlık kumaş satanlar,moda kumaş fiyatları bayan kumaş modası,bu yıl hangi kumaşlar moda,denim kumaş metre fiyatı,zeytinburnu parça kumaş satanlar,İstanbul kumaş parçası kilo fiyatları,yazlık kot kumaş satanlar,yazlık şifon kumaş alanlar,
Trençkot satanlar,parça trençkot satan yerler,yazlık kumaş satanlar,moda kumaş fiyatları bayan kumaş modası,bu yıl hangi kumaşlar moda,denim kumaş metre fiyatı,zeytinburnu parça kumaş satanlar,İstanbul kumaş parçası kilo fiyatları,yazlık kot kumaş satanlar,yazlık şifon kumaş alanlar,

Kadın Giyim Renk ve Kumaş Trendleri Sonbahar / Kış 2021-2022

1-BORDO İLE BİR DOKUNUŞ

Siyah ve beyaz, koyu kırmızı dekolarla yeniden canlanıyor. Klasik ekose karelerde siyah ve koyu bordo kombinleri parlak şerit iplikler, jakarlı şönil viskon örgüler veya barok çiçek desenleri ile güncellenmektedir.

2-DOĞAL RENKLER

Kilo ile kumaş. Çikolata kahverengisinden nakit bej rengine uzanan doğal tonlar spor görünümlerinde yorumlanır: ilmek ve düğüm ipliği hacimli paltolar veya kuzu kürkü efektli yün keçeli sünger, doğal açık-koyu kontrast leno dantel ve hafif fantezi örgüler veya eski için rustik dokunuşlu İngiliz yünü stil elmas desen takım elbise.

3-GİYİM İLHAMI

Kumaş Fiyatları. En sıcak sonbahar tonları,renklerine ilham veren spor tadı kumaşlarını canlandırıyor. Havlu kumaş örgüler için dokulu yosun ve liken benzeri yüzeyler çift yüzlüdür. Kaşmir paltolar için değerli zeytinyağı tonlarıyla eşleştirilmiş klasik İngiliz stili çekler. Mat haki küçük jakarlar, sepeti ve dört yapraklı yonca örgü yapılarını çağrıştırır.

4-SPORTİF PASTELLER

Yün yapılı çift veya ayrılabilir katlar için bebek pembesinin hakim olduğu pastel tonlar.

Kumaş alan. Eğlenceli 60’ların stili palto. Mouliné ve gölgeli şeritler üzerine fırçalanmış gazlı bez. Klasik dimi ile birlikte ilmekli iplik süslemelerine sahip.

5-GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ PAMUK

Pamuk üretimi, dünyadaki tekstil elyaflarının% 25’ini oluşturmaktadır ve son derece yüksek çevresel ve sosyal etkiye sahiptir: doğal kaynakların kullanımı, kirlilik ve kötü çalışma koşulları, özellikle gezegenimizin en yoksul bölgelerini etkilemektedir. Bu nedenle, tüketim öncesi ve sonrası malzemelerin geri kazanılmasından oluşan ve endüstrinin gezegen üzerindeki etkisinin azaltılmasına yol açan verimli bir döngüyü üstlenmek kilo ile kumaş zorunlu hale geliyor.

Parça kumaş alanlar. Sunulan örnekler,% 80’e varan oranda geri dönüştürülmüş pamuk karışımlı, saf pamuklu ipliklerin ilginç ve modern ürünler üretmek için kullanılabileceğini göstermektedir.

Kadın giyim trendinin tamamı. Kadın Giyim Renk ve Kumaş Trendleri

Kumaş alan renk ve kumaş moda trendlerinde uzmanlaşan trend stüdyosudur. Bu, tüm kumaş profesyonellerine renkler, yapılar, malzemeler, desenler ve yüzeyler konusunda en son trendleri sağlamak anlamına gelir.

BİZİM İŞİMİZ TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ ALMAK

2021 / 2022 sezonu için stilistler yeni triko teklifleriyle podyuma çıkıyor. Çizgilere gelince, spor giyim dünyasından kopan ve günlük trendlere dönüşen atletik ilhamlı giysilerimiz var: atletik üst yuvarlak yakalı klasik gömme tank top, uygulamalarla süslenmiş ve etek ve pantolonlarla giyilerek bir çok şık bir etki, polo gömlek ise yarı şeffaf ve zarif örgü modelleri sayesinde çok kadınsı.

Şifon kumaş modası,şifon kumaş modelleri,yazlık şifonlar,şifon kumaş çeşitleri,şifon elbise nasıl boyanır,şifon kumaş boyanırmı,şifon metre fiyatları,şifon kumaş metre fiyatı,şifon satış yerleri,

Parça Kumaş Satanlar. Nervürlü trikolar her giysiye anında şık bir dokunuş sağladığından podyumda çok popülerken, daha hacimli, ağır yaz örgülerine geçerken, yapılandırılmış giysiler oluşturmak için daha ağır veya daha kalın bir görünüme sahip büyük beden kazaklarımız var. Daha ağır triko , kolu neredeyse tüm eli saran ekstra uzun kollu detaylara sahiptir.

VİSKON KUMAŞ NASIL YIKNIR? BURADAN BAKINIZ..

Denim kumaş alan 2021/2022 yılında pistlerinde elbise, ceket, tulum, takım elbise formunu alarak, yeni baskılar ve sıra dışı dekorasyonlarla stilini yenileyerek çok yönlü doğasını gözler önüne seriyor.

Çizgilere gelince, seçim çok geniş ve çeşitlidir: geçmişin yeniden gözden geçirilmiş klasiklerinin ve günlük gardıroplara uygun daha klasik parçaların doğru karışımı.

Parça kot kumaş alanlar. Yaz sezonunun olmazsa olmazı tatil ayları için önemli bir giysi olan, orta bel veya yüksek bel versiyonunun yanı sıra özel asimetrik kesimlere sahip olan Yaz şortlarıdır .

işyerinde nasıl giyinmeli,işyerinde hangi elbise giyilir, Bayan yönetici nasıl giyinmeli, işe giderken nasıl giyinmeli,ofiste ne giyilir,

Kısa uzunluk temasında kalan, tipik görünümü ile Bermuda kotları veya 90’ların yıkama efektleriyle yeniden hissi veren Denim etekleri var.

Çeşitli veya daha modern modellerde ceketler için de kumaş alanlar ilginç öneriler.

Parça kumaş satanlar. Denim motorcu ceketi cömert ve omuzlarında hacmi veya çoğuyla ikonik bahar motorcu ceketi dönüştüren örneğin, Denim yama ceket onun içinde, kırpılmış onun kare kesilmiş ve hafif olan, sürüm büyük boy uyum.

İlginç bir dış giyim ürünü, deri ve kotu bir araya getirerek kumaşlarla oynayan varyasyonlarında podyumda sunulan, her zaman yaylı gardıropların bir parçası olan klasik siperin yeniden gözden geçirilmesi olan Denim trençkottur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın