Jarse Kumaş satışı Jarse Kumaş Alanlar

Kumaş alanlar denye astar satış yerleri 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yeri toptan denye astar satışı. Kumaşlar insan yaşamına farklı şekillerde giriyor. Bazıları çalışkan bir şekilde çocuklarını yetiştirmeye yardımcı olan nesilden nesile alanlarını fethetmekte, çalışanları giydirmekte, evleri basit kalıplarla süslemektedir.

TOPTAN DENYE ASTARLIK KUMAŞ

190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş

Diğerleri – uzak ülkelerden gelen insanlar, güzelleri ve erişilemezlikleri ile uzaktan grevdeki kraliyet haline gelirler. Jersey, sadece bir kadın tarafından tahrik edilen şok ve skandalın tepesinde “yüksek topluma” girdi.

Biraz tarih

Jerse kumaş alan adını doğum yerinden almıştır – İngiltere ile Fransa arasında, İngiliz Kanalında bulunan Jersey adası. Yerel koyun cinsi, özel örme kumaşların üretildiği yün üretti. Bu soğuk ve rüzgarlı adada kesinlikle yararlı olan yünlü iç çamaşırı dikmek için kullanılıyordu. Formadan spor kıyafet yapma ve satma girişimleri 19. yüzyılın sonlarından yapıldı ve on yıl süren bir ıstırabın ardından başarısız oldu.

TOPTAN POLYESTER ASTAR SATIŞI

Bir grup ada trikosu satın alan 1916’da, yeni koleksiyonunu jarse dış giyim ile Paris’e sundu. Kumaşın bu “uygunsuz” kullanımından kaynaklanan sermaye toplumunun kreminin şok ve öfkesi modaya uygun bir ev ve trikoların ellerinde oynadı. Bir sonraki koleksiyonda bu malzemeden yapılmış düz bir elbise sundu ve forma olan tutum değişmeye başladı. Ve şimdi, neredeyse yüz yıl boyunca, mayo ustaca tasarımcı tarafından oluşturulan temeli üzerinde olmuştur.

Peki ya şimdi? Jarse Kumaş satışı. Jarse Kumaş Alanlar.

O zamandan beri, jersey birkaç kez değişti. Başlangıçta saf yün, pamuk , ipek , keten  ve bunların karışımlarından üretildi . Daha sonra bu kumaşa suni ve sentetik elyaflar da dokunmuştur. Ve her yeni kombinasyon eski kumaşa yeni özellikler ve özellikler ekledi. Yalnızca temel özellikler sabit ve değişmeden kalır:

denye astar satışı polyester astar satışı denye astar satışı jarse astar satışı astarlık kumaş satanlar astar kumaş satış yerleri

Bileşimden bağımsız olarak, jarse dış giyim için kalın bir kumaş olsa bile, göreceli hafiflik izlenimi verir. İnce kumaşlar ağırlıksızdır. Sentetik ve terbiye forması eklenmeden bile neredeyse kırışıklık olmaz. Bu örgülü kumaşta, menteşe çubukları boyunca genişlikleri esnetme kabiliyetleri vardır.

TOPTAN JARSE ASTAR SATIŞI

Bu özellik üretim teknolojisi ile ilişkilidir ve kumaşın tanımlayıcı özelliklerinden biridir. Sarılabilirlik de aynı kalır: bu, kumaşın yumuşak kıvrımlarda toplanabileceği ve güzelce akabileceği anlamına gelir, ancak aynı zamanda kıvrımları güçlü ve preslenmiş tutamaz.

Uygulama

Bu kumaşın üretimi az ya da çok gelişmiş ülkelerde hemen hemen yaygındır. Jersey hammaddeleri yalnızca pahalı doğal değil, aynı zamanda nispeten ucuz sentetik liflere de hizmet edebilir. Bu nedenle, maliyet ve üretimin kendisinde ve elde edilen kumaşta büyük bir değişiklik var. Bu da, farklı maddi zenginliklere sahip alıcılar için tasarlanmış herhangi bir fiyat seviyesindeki ürünlerin üretimine izin vermektedir.

jarse astar üreticisi denye astarlık kumaş satan yerler jarse kumaş satan firmalar

Jersey en çok aranan trikolardan biridir. Çeşitli triko türlerinden her şeyi dikiyorlar: iç çamaşırından dış giyim ürününe. Uygulamasının en ünlü bölgesi kadın ve çocuk giyimidir. Boyamaya karşı direnç, uyumsuzluk, yumuşaklık, forma sayesinde tüm modern giyim tarzlarına uyuyordu. Eğlenceli yaz renklendirmeli elbiseler, zarif dökümlü gece elbiseleri, iş elbiseleri, rahat ev elbiseleri .

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!