İstanbul Kot Kumaş Alan Firmalar

Parti kot kumaş alanlar. Belki hayatın boyunca kot pantolon giyiyorsun ama bu kot terimlerinin ne anlama geldiğine dair hiçbir fikrin yok. Sorun değil: parça denim kumaş alan. Hikaye (pantolon hikayesi bile) göz korkutucu olabilir ama biz size yardım etmeye hazırız. İşte A’dan Z’ye denim için olmazsa olmaz rehberimiz.

Kot nedir?

Denim, tarihsel olarak kot pantolon, tulum ve diğer kıyafetleri yapmak için kullanılan dayanıklı pamuklu dimi veya pamuk karışımlı bir kumaştır. Denim dokuma sırasında her atkı ipliği iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altından geçirilir. Kot kumaşı kanvas gibi diğer benzer kumaşlardan ayıran diyagonal yapısını oluşturan bu özel işlemdir.

parça denim kumaş parça kot kumaş spot kot kumaş likralı kot kumaş ucuz kot kumaş 1a kot kumaş

PARTİ DENİM KUMAŞ ALAN FİRMALAR.

Bugüne kadar denim dünya çapında giysi üretimi için en çok satılan ve kullanılan kumaştır, belki de her zaman yeşil olan mükemmel bir kumaştır. Çok yönlü tarzı sayesinde kot pantolon giymek dinamik ve eğlenceli bir şeydir. Bu kumaşla piyasada bulunan tüm giysileri görmek de merak ediliyor. Denim nasıl giyilir diye merak ediyorsanız ve tarihçesini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin!

Kot türleri

Tüm kotlar, dimi dokuma kullanılarak pamuk liflerinden yapılır. Bu üretim, denim malzeme için ikonik olan çapraz nervürü oluşturur. Denim sonuçta görünüş olarak aynı olsa da, hafif farklılıklar gösteren bazı denim türleri vardır.

Aşağıdaki denim kumaş türlerini keşfedin:

%100 pamuklu denim

Normal denim kumaş %100 pamuktan üretilmiştir. Bu orijinal kot malzemesidir ve sağlam ve çok yönlüdür.

Ham kot

Ham veya yıkanmamış denim, boyama işleminden sonra yıkanmayan bir kumaştır. Dokunmak için serttir.

Yıkanmış kot

5.5 ons kot kumaş fiyatı 6 ons kot kumaş fiyatı 7 ons 8 ons kot kumaş fiyatı 9 kot kumaş fiyatı 10 ons kot kumaş fiyatı 11 ons kot kumaş fiyatı 12 ons kot kumaş fiyatı 13 ons kot kumaş fiyatı.

Ham kottan farklı olarak yıkanmış kot, çekme ve renk akmasını önlemek için boyama işleminden sonra yıkanır. Denim kumaşların çoğu yıkanmış olarak satılmaktadır.

Streç kot

Stretch denim kumaş, elastan ve likra gibi sentetik malzemelerle harmanlanarak hafif esneyen ancak vücuda oturan bir malzemedir.

Boğa kot kumaşı

Bu denim kumaş dimi yapıya sahiptir, bu da onu güçlü ve dayanıklı kılar. Boğa kotu genellikle döşemelik olarak kullanılır.

Renkli kot

Denim kumaş birçok renkte mevcuttur. Mavi denim, indigo boyama kullanılarak yapılırken, siyah, pembe, gri ve yeşil gibi diğer tonlar, kükürt boyama işlemleri kullanılarak oluşturulur.

Asit yıkama denim kumaş

Asitle yıkanan denim, boyayı daha agresif bir şekilde soldurmak için ağartma teknikleri kullanılarak oluşturulur.

UCUZ KOT KUMAŞ

07 / 08 ONS

BUNLAR ESAS OLARAK GÖMLEK, EK PARÇA VEYA BOL KESİM GİYSİ ÜRETİMİ İÇİN KULLANILAN KANVASLARDIR.

HAFİF DENİM

09/10 ONS

BU TUVALLER GENELLİKLE YAZLIK GİYSİLER YAPMAK İÇİN KULLANILIR. HAFİFLİĞİNE RAĞMEN, SON YILLARDAKİ TEKNOLOJİLER HALA OTANTİK DENİM ETKİSİNİ GARANTİ EDEN MÜKEMMEL KALİTEDE KUMAŞLAR YARATMAYI MÜMKÜN KILDI.

HAFİF DENİM

11/12 ONS

parça kot parça denim parça denim kumaş kilo ile kot kumaş denim kiloyla
parça kot parça denim parça denim kumaş kilo ile kot kumaş denim kiloyla

BUNLAR EN POPÜLER KUMAŞLARDIR, ÇÜNKÜ OTANTİK KOTUN TADINI KORURLAR, ANCAK DAHA FAZLA KONFOR ETKİSİNE SAHİPTİRLER. AYRICA BU KUMAŞLARA BELLİ BİR ORANDA ELASTAN EKLENDİĞİNDE DAHA ŞIK BİR GÖRÜNÜM KAZANIR VE SKİNNY VEYA SLİM KESİMLER İÇİN DE İDEAL HALE GELİR.

HAFİF DENİM

13/14 ONS

OTANTİK DENİMİN ÖZDEŞLEŞTİĞİ TUVALLERDİR. DİRENÇLERİ SAYESİNDE, MODAYA UYGUN BİR TADA SAHİP YENİLİKÇİ ESKİ YIKAMALARI DENEMEK İÇİN KULLANILIRLAR. KADINLARIN DÜZENLİ KALIPLARI VE ERKEK ARKADAŞLARI İÇİN MÜKEMMELDİR.

HAFİF DENİM

15 ONS

MÜKEMMEL KOT KANVASININ AĞIRLIĞINI TEMSİL EDER VE İLK İŞ GİYSİSİ İÇİN KULLANILMIŞTIR.

AĞIR DENİM

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!