3 Metre Şifon Kumaş Fiyatı

Siyah Çiçekler Multi Şifon,Menekşe Multi Şifon Kumaş,Nar Çiçeği Multi Şifon Kumaş,Gri Multi Şifon Kumaş,Açık Fuşya Multi Şifon Kumaş,Mürdüm Multi Şifon Kumaş,Beyaz Multi Şifon Kumaş,Krem Multi Şifon Kumaş,

Gündelik tarz

Kumaş satın alanlar. Gündelik tarz, sosyal gelenekleri hala hesaba katan resmi olmayan, rahat bir giyim tarzı olarak anlaşılabilir. Günlük görünüm genellikle boş zamanlarda giyilir ve kapüşonlu, kot pantolon ve yazlık elbiseler gibi geniş kesimli, rahat ve gündelik kıyafetleri içerir. Kumaş parçası alanlar.  Diğer formlar akıllı veya iş amaçlıdır. Bunlar iş dünyasıyla ilgilidir. Giyen kişi, kıyafetinin tasarımında büyük bir özgürlüğe sahip olsa da, randevularda uygunsuz veya yetersiz giyinmemeye dikkat etmelidir. Somut olarak bu, takım elbise giyme zorunluluğunun yerini büyük ölçüde daha rahat ama şık giysilere bırakması anlamına geliyor. Bu, örneğin kot pantolon ve gömlek kombinasyonunu içerir.

Şifon kumaş doğal mı,Şifon elbise iyi midir,Fransız şifon kumaş,Krep şifon kumaş Nasıldır,Polyester şifon kumaş

Şönil

Şönil, özel olarak tasarlanmış makinelerde üretilen bir kumaşın adıdır. İki ipliği özel bir şekilde birlikte örüyorlar. Bu tür kumaşlara özgü efektler şu şekilde yaratılır: tekstil yumuşak ve sevimlidir, yüzeyi hoş bir kadifemsi parlaklığa sahiptir Şönil, pamuk gibi doğal liflerin yanı sıra sentetik poliakrilik liflere dayalı olabilir. Uzun süre şönil, perdelik kumaş veya mobilya döşemelik kumaş olarak tercih edildi. Ancak giyim endüstrisi, optik avantajlarını ve iyi aşınma özelliklerini de keşfetti. Atkılar ve kazaklar artık giderek daha fazla ondan yapılıyor.

Şifon

Şifon, çok ince bir yüzeye sahip hafif pürüzlü bir dokuma kumaştır. Krep iplikleri, onları üretmek için bükülür. Eskiden doğal ipek kullanılırken günümüzde suni ipek ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kumaş hafifliği ile karakterize edilir ve bu nedenle özellikle iyi sallanır. Kelime, yarı saydam dokusunu gösteren “şeffaf kumaş” anlamına gelen Arapça kökenli Fransızca’dan türemiştir. Şifonun birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Genellikle şallara ve hafif eşarplara işlenir. Ancak düşük ağırlığı nedeniyle narin geceliklerin imalatında da kullanılır. Örneğin yazlık bluzların eteklerinde veya kollarında şifon detaylar veya eklemeler de popülerdir.

Kumaşın metresi ne kadardır,1 metre viskon kumaş kaç tl,En pahalı kumaş nedir,1 top pamuklu kumaş kaç metre,1 top Kumaş kaç TL,Tişört Kumaş Fiyatları,Toptan kilo ile kumaş fiyatları,Bossa Kumaş Fiyatları,Basma Kumaş Metre fiyatı,1 top kumaş kaç metre,Bursada kilo ile kumaş,Pantolonluk Kumaş Fiyatları,

Kamuflaj Deseni

Askeri teçhizat ve üniformalarda bulunan askeri kamuflaj yamalarından ilham alan bir tekstil deseni. Kamuflaj, “kamuflaj” için kullanılan ortak İngilizce ve Fransızca kelimedir. Ordunun kamuflaj kıyafetlerine dayanarak, kamuflaj desenini popüler yapan askeri görünümün modaya uygun tarzı ortaya çıktı. Klasik kamuflaj renklerinin yani yeşil, kahverengi ve bej tonlarının yanı sıra pembe, menekşe gibi göz alıcı renkler de kullanılarak giysi, eşarp ve çantalarda desen olarak kullanılır.

Kanvas

Kanvas, düz veya sepet dokuma şeklinde üretilen, pamuktan üretilmiş, kaba, sağlam ve dayanıklı bir kumaştır. Kumaşın önü ve arkası aynı görünüyor. Kanvas genellikle günlük giyim, spor ceketler, pantolonlar ve çantalar ve sırt çantaları gibi aksesuarlar için kullanılır. 0536 336 43 43. Kanvas sertlik ve ağırlık bakımından değişebilir. Kanvasın en büyük avantajı, özel dokuma tekniğine borçlu olduğu elastikiyetidir. Ayrıca doku şeklini kaybetmeden gergin gerginliğe dayanabilir. Kumaş ayrıca ağır ağırlığa karşı iyi tutar. Lifler şiştiği ve kumaş suyu emdiğinde kapandığı için kanvas ayrıca çok su tutmaz.

Kargo pantolon

Keten pantolon bayan,kot pantolon bayan,gabardin pantolon bayan,saten pantolon bayan,şifon pantolon bayan,viskon pantolon bayan,kadife pantolon bayan,likralı pantolon bayan,polar pantolon bayan,kaşe pantolon bayan,poliviskon pantolon bayan,pamuklu pantolon bayan,kışlık pantolon bayan,yazlık pantolon bayan,

Kargo pantolon terimi, genellikle sağlam pamuk veya keten kumaştan yapılan, kadınlar veya erkekler için rahat kesimli günlük pantolonları ifade eder. Kargo pantolonları görsel olarak uyluklarda veya diz bölgesinde yama ceplerle karakterize edilir. Renk tasarımı tipik olarak farklı kum tonlarında, askeri renklerde veya kamuflaj desenlerinde hareket eder. Başlangıçta, kargo pantolonları işçi ve askerlerin iş giysisiydi. Aletlerini pratik ceplerinde saklayabilirler. Kumas.org. 1980’lerde ordu görünümü bir kült haline geldiğinden beri, kargo pantolonları çeşitli çeşitleriyle moda dünyasına girmiştir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!