Ismarlama Pantolon Kumaşı Alanlar

Kumaş alanlar. Ismarlama takım elbise nedir ve nasıl yapılır?

Bir müşterinin özel ihtiyaçlarına göre ölçmek için bir zanaatkar kıyafeti yapılır.

Ismarlama takım elbise terimini ısmarlama takım elbise ile karıştırmamalıyız, çünkü bunlar özel takım elbise yapmanın iki farklı yoludur.

Kumaş alan bu yazısında , bu tür zanaatkarlıktan ve nasıl yapıldığından bahsediyoruz.

Erkek Pantolon Fit,pantolon cepleri,erkek pantolon kumaşı alanlar,poliviskon kumal satın alanlar,erkek pantolon kumaş alımı yapanlar, Erkek pantolon çeşitleri nelerdir,Erkek kot pantolon nasıl olmalı,Chino pantolon erkek ne demek,Likralı kot pantolon ne demek,Kanvas Pantolon erkek,Rahat Kesim Erkek Pantolon,Erkek Pantolon Kot,Erkek Pantolon Modelleri,Likralı Keten Pantolon Erkek,Erkek Kumaş Pantolon,Salaş Pantolon Modelleri Erkek,

Ismarlama elbise, ne anlama geliyor

Gördüğümüz gibi, ısmarlama bir takım elbise, müşteri ile terzi arasındaki yakın işbirliği sayesinde tasarlanmış ve yaratılmış benzersiz bir üründür.

Bu tarz bir takım elbise yapıldığında en üst düzeyde el işçiliği ürünü ortaya çıkmış, müşterinin merkezde olduğu gerçek bir terzilik projesidir. Ama nasıl başarılır?

Bu takım elbisenin yaratılması, müşteri ile terzi arasındaki bir konuşmadan başlayarak yapılır; bu sohbet sırasında zanaatkar, müşteriyi stilistik tercihlerine odaklanarak tanır. Ayrıca müşteri, bir uzman olarak kendisi için en uygun seçimleri önerebilecek olan terziden stil tavsiyesi alacaktır.

Ayrıca bu aşamada önlemler alınmaktadır. Amaç müşterinin vücudunun güçlü yanlarını vurgulayarak ve kusurları “gizleyerek ” elbiseyi dikmek olacaktır.

Bu tür kıyafetlerin özelliği kesinlikle kişiselleştirmedir. Tüm ölçüler alındıktan sonra terzi, takım elbisesini her yönüyle seçebilecek olan müşterinin özel ihtiyaçlarına yer verebilecek. Yaka şeklinden cep sayısına peniden pantolon uzunluğuna kadar. Terzi, müşteriye en uygun kumaşları seçmesi için en iyi yün fabrikalarına kadar eşlik eder. Ayrıca bu işçilik, sedef düğmeler, bir işleme ve iç ipek astarlar gibi farklı malzemelerle birçok detayı eklemenize olanak tanır.

Mükemmel bir uyum elde edilene kadar tüm detayların kararlaştırılacağı ve tüm testlerin yapılacağı yaklaşık dört müşteri-terzi toplantısı vardır. Son olarak, giysinin benzersizliğini hatırlamak için kişiselleştirilmiş bir etiket uygulanacaktır.

Takım elbise hangi kumaştan yapılır? Özel dikim nedir? Takım elbisenin diğer adı nedir? Kişiye özel takım elbise fiyatları Özel dikim takım elbise Terzi takım elbise dikim fiyatlar Terziye takım elbise diktirmek Kişiye özel dikim Takım elbise Nerede diktirilir?

Ismarlama takım elbise

Kişiye özel takım elbise, çok kaliteli bir el işçiliği ürünü olmasına rağmen, farklı bedenlerde var olan önceden var olan modeller baz alınarak yapılmıştır.

Bu elbise daha sonra müşteri tarafından seçilen kumaşlar ve detaylarla kişiye özel hale getirilmekte ve bazı noktalarda müşterinin ölçülerine göre ayarlanmaktadır. Daha sonra bu göstergelere göre terzi tarafından paketlenir.

Bu nedenle mükemmel bir terzilik ürünüdür, ancak her açıdan benzersiz olan ölçüye göre ısmarlama ile karşılaştırılamaz.

Dokuma kumaş nedir

Teknik terimler kullanılarak, dokuma terimi, tezgahı kontrol eden ve çözgü ipliklerinin atkı iplikleriyle iç içe geçme şeklini belirleyen modeli belirtir.

Yaz hangi kıyafetler giyilir,Kaç çeşit giyim tarzı var,Bol giyim tarzına ne denir,ilkbaharda ne tür kıyafetler giyilir,

Çözgü terimi, kumaşın tezgah üzerinde dikey olarak düzenlenmiş ipliklerini ifade eder. Doku ise bir kenardan diğerine geçen yatay iplikleri gösterir.

Bu ipliklerin iç içe geçme şekli, kumaşın dokuma tipini gösterir. Birkaç tane var ve ana olanlar üç: Tela, saten. Bunların her biri kumaş üzerinde kesin bir tasarım oluşturur.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!