İnterlok Kumaşı Nedir? Özellikleri Nedir? Kumaş Satın Alanlar.

interlok kumaş fiyatları,interlok kumaş pijama,interlok kumaş çeşitleri,interlok kumaş satın al,çelik interlok kumaş elbise,çelik interlok kumaş fiyatları,çelik interlok kumaş nedir,polyester interlok kumaş,

İnterlok Kumaşı Nedir? Özellikleri Nedir? Kumaş Satın Alanlar.

Kilitli jarse olarak da bilinen bir kilit kumaş diğer jersey tiplerinden daha dayanıklı olan özel bir jarse kumaştır. Fark, kumaş ipliklerinin işlenmesidir. İnterlok kumaşlar dokunmamış, ancak örme değildir . Bu, kilitli kumaşların kumaş ipliklerinin üst üste gelmediği, ancak özel bir şekilde birbirine düğümlendiği anlamına gelir . İğne sıralarının sıralı olarak çalıştığı bir kilitleme kumaşının üretimi için gerekli olan bir örme makinesi olan ekstra bir dikiş makinesidir. interlok kumaş fiyatları,interlok kumaş pijama,interlok kumaş çeşitleri,interlok kumaş satın al,çelik interlok kumaş elbise,çelik interlok kumaş fiyatları,çelik interlok kumaş nedir,polyester interlok kumaş,İnterlok jarse kumaşlar genellikle % 100 pamuklu interlok jarse gibi yataklarda kullanılır. Organik Kilitli kumaşlar% 100 organik pamuktan üretilmiştir . Bununla birlikte, harmanlanmış kumaş veya sentetik elyaftan da bir kenetleyici kumaştan oluşabilir. Tekstil düz veya güzel motiflerle basılabilir.

İNTERLOK KUMAŞIN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Kapalı yüzey kilitleme kumaşı veya kilitleme jantından dolayı özellikle sağlamdır ve boyutsal olarak sabittir. Aynı zamanda, tüm örme kumaşlar oldukça gerilebilir ve bu nedenle uyarlanabilir. Gevşek örgülerin ve deliklerin oluşumu uzun bir süre boyunca kilitli kumaşta gözlenmez. Dayanıklı kumaş yumuşak ve esnek hisseder ve iyi termal özelliklere sahiptir.

INTERLOK JERSEY, MAKO JERSEY VE SİNGLE JERSEY ARASINDAKİ FARK

Kilitleme, jarse kumaşının bir çeşididir, dolayısıyla interlok Jersey terimidir. Sık sık jarse kumaşları pamuk veya viskoz ve diğer elastik liflerdir. Çift işlemeden dolayı, bir dizi iğnede örülmüş tek jarse göre daha dayanıklı ve elastiktir. Jersey ise, sadece yapıldığı malzemeyi belirler. İnce pamuğu çok sıkı ve yüksek kalitede işlenebilir.

NEDEN YATAK TAKIMLARI İÇİN KUMAŞ?

Kilitleme kumaşı genellikle yataklama için kullanılır çünkü rahat bir yatma hissi sağlar ve malzemeye bağlı olarak az veya çok belirgin nem ve iklim düzenleyici özelliklere sahiptir. Yatak çarşafları Interlock Feinjersey yüksek bir nefes alabilirliğe sahiptir. Ek olarak, elastikiyet sevimli bir his verir ve minder ve battaniyelerin yanı sıra yatak örtüleri için de uygundur. İnterlok Jersey yatak, interlok yatak çarşafları ve interlok Jersey takılmış çarşaflar, yüksek interlok kumaş fiyatları,interlok kumaş pijama,interlok kumaş çeşitleri,interlok kumaş satın al,çelik interlok kumaş elbise,çelik interlok kumaş fiyatları,çelik interlok kumaş nedir,polyester interlok kumaş,uzayabilirlik ve cilt dostu oturma yüzeyi sayesinde çok popülerdir.

İnterlock kumaşın avantajları nelerdir?

İnterlok jarse, tek jarse gibi benzer kumaşlardan çok daha dayanıklı ve elastiktir. İnterlok Jersey kumaşının dayanıklılığı, iki kumaş tabakasının birbirine sıkı sıkıya bağlanması ve böylece elyaf sayısının iki katına çıkması gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Ek olarak, ara kumaşın diğer jarse kumaşlardan daha yumuşak bir dokunuşu vardır. Yüksek kapasiteli bir kilit kumaşların kumaş pütürlendirme veya çözgü önler. İnterlok kumaş tekrarlanan yıkamadan sonra bile boyutsal olarak sabit ve yumuşak kalır. Çift sağ-sağ dokuma tekniği esnek bir his sağlar.cilt üzerinde ve sevimli sıcaklık sağlar. Bu teknikte iki sıra iğne vardır. İki iğne birbiriyle yüzleşir ve birbirleriyle dönüşümlü olarak çalışırlar. Bu biraz ofset dikişlerle sonuçlanır. Bu kilitleme kumaşı kapalı bir yüzeye verir. Bu özellikler, interlok malzemesini gündelik giyim, kilitli jarse yatakları veya monte edilmiş çarşaflar için uygun hale getirir. Ayrıca çocuk kıyafetleri veya yatak takımları için, kilit kumaşı iyidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*