İnterlok Kumaş Tekstil

İnterlok Kumaş Alanlar
İnterlok Kumaş Alanlar

Pamuk bugün en popüler giyim malzemesidir. Bu malzeme örülebilir, kalınlıkla dokuma, pürüzsüz, farklı ağırlıklarda birçok giyim çeşidini dikmek için kullanılabilir.

İnterlok Kumaş
İnterlok Kumaş Alanlar

Pamuk en popüler malzemedir, çünkü tüm hava koşullarında iyi uyum sağlarken hemen online kumaş satışı her vücut şekline uyar. Pamuklu kumaş nedir ve pamuklu kumaş nasıl bilinir? Bu mevzularda aşağıdaki yazıya bir göz atalım.

Parti Kumaş Alanlar.

Eski çağlardan beri babamız pamuğun meyveyi iyi mi yetiştireceğini öğrendi ve onu iplik alanlar haline getirdi ve giysiye giysiler halinde dokundu. Günümüze kadar, tekstil endüstrisi geliştiğinde, insanoğlu hala pamuk parti kumaş lifleri kullanıyorlar, fakat dayanıklılığı arttırmak ve kumaşın görünümünü azaltmak için kimyasallarla tedaviye geri döndüler. Oradan pamuklu kumaşı oluşturur.

Pamuklu kumaş iyi mi tanımlanır:

Pamuklu kumaşlar piyasası çeşitli ve zengin olup, tüketicilerin gerçek bir pamuklu kumaş ve neyin yanlış olduğunu bilmelerini sağlamaz. % 100 pamuklu ucuz kumaş ne olduğunu bilmenize yardımcı olmak için, lütfen pamuklu kumaşı tanımlamak için aşağıdaki yollardan bazılarına başvurunuz.

Pamuklu Tişört: Gözlerinizle gözlemlemek zorsa, pamuklu stok kumaş alanlar katlanması rahat olacaktır, bu yüzden kırışması kolaydır. Pamuklu kumaşa dokunmak için elinize daha dikkatli olmak isterseniz, yumuşak, pürüzsüz, ancak acil etmeyecek, diğer pamuklu kumaş fazı kadar soğuk dokunacaktır.

Elastik: ucuz gabardin kumaş buruşmaz zaman. Güzel görünüm, yüksek dayanıklılık hissi verir.

Isı tarafınca kullanın:

İnterlok Kumaş Alanlar
İnterlok Kumaş Alanlar

% 100 Pamuklu Kumaş: Ürünlerden yapılmış minik bir bez parçası kullanın ve yanmasını sağlayın, ateşin pembe, gri dumanı yakıp söndürmediğini ve ateşin plastikten çıkmamasını izlediğini gözlemleyin. .

Pamuklu Kumaş: polyester kumaş alanlar liflerin bir karışımı olduğundan, yaktığınız zaman, plastik kokusunu ve Poly kumaşının yanı sıra plastik kokusunu da farkına varacaksınız. Kumaş alan bir parça topak haline geldiğinde ve topakların oranı faz oranına orantılıdır.

Boyama – terbiye kumaşı.

İplik, renklendirme kabiliyetini arttırmak için boya, organik katkı maddeleri çözeltisi ile işlem edilir. Boyama işlemi, boyanın renklenmesini kolaylaştırmak için bileşik boyalar ve başka biroldukça yardımcı kimyasal kullanır. Her işlemden sonra, kot kumaş yıkama işlemi bileşiklerin ayrılması için birkaç defa gerçekleştirilir, kir hala kumaşa yapışır. Son olarak, kumaş satışı bitirmek için parti kumaş alanlar yumuşatmak, dayanıklılığı arttırmak, büzülmeyi, kumaşın rengini arttırmak için kumaş yıkama fazını yapmak zorunda duracak.

Pamuk ipliği iyi mi yapılacağını ve pamuklu kumaşın ne işe yaradığını anlamış olduk.

Pamuk parça kumaş alanlar avantajları çok soğuktur, ter emiciliği tropiklerde kullanım için çok uygundur. Sadece fiyat pahalıdır çünkü üretim süreci daha maliyetlidir, kumaş satanlar serttir, kuru, buruşmuş, buruşmuş hisseder. İnsanlar, spandex liflerini hanım müşterilere yumuşaklık yaratmak için harmanlayarak bu dezavantajın üstesinden geliyorlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın