İnce Kot Kumaş

İNCE KOT KUMAŞ,İNCE DENİM KUMAŞ,KALIN KOT KUMAŞ,KALIN DENİM KUMAŞ,YAZLIK İNCE KOT KUMAŞ,EN UYGUN YAZLIK KOT KUMAŞ,YAZLIK İNCE KUMAŞLAR,YAZLIK İNCE DENİM KUMAŞLAR,
İnce Kot Kumaş Kalın Kot Kumaş Likralı Kot Likralı Denim İnce Denim Kumaş Kalın Denim Kumaş

Daha hafif denim seçeneklerine olan talebin her zamankinden daha fazla arttığını görüyoruz. Bu İlkbahar Yaz sezonunda talebe zar zor yetişebildik. Neden böyle bir artış? Bir çift almayı düşünüyorsan veya sadece biraz aldıysan ve onlar hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsan, o zaman bu makale tam sana göre.

Kalın ve ince denim arasındaki fark nedir? Denim ağırlığı ons / m2 cinsinden ölçülür. (Eğlenceli Bilgi! Metrik sistemdeki ülkeler bile kotu gram / metrekare yerine bu şekilde tartıyor. Denim dokumada kullanılan iplik lifi ne kadar kalınsa, kot ne kadar yoğun ve ağır olursa.

kot kumaş denim kumaş parça kot kumaş ucuz kot kumaş parti kot kumaş stok kot kumaş spot kot

Yoğun ağır kumaşlar yalıtım eğilimindeyken, daha az yoğun daha hafif kumaşlar daha iyi nefes alma kabiliyeti sağlar. Hafif bir kot genellikle 12 oz ve altı olarak kabul edilir. Ürün sayfalarımızda ilk madde işareti olarak listelediğimiz her ürün için denim ağırlığını bulabilirsiniz.

Hafif ince kotlar kış için çok mu soğuk? Bu soruyu mağazada çok alıyorum. Düşündüğünüzden daha kişisel bir soru. Bu soruyu, “Bunlar nasıl solacak?”, “Duruma göre değişir” gibi yanıtladığım şekilde yanıtlıyorum. Dışarısı donuyor, bu yüzden katmanlaşıyorsunuz, ama aslında dışarıda çok fazla zaman geçirmiyorsunuz ve işe veya okula geldiğinizde, bina bütün gün ısı pompalıyor ve kendinizi rahatsız hissediyorsunuz. Bu size benziyorsa, cevap hafif kottur.

Denim nasıl yıkanır ve bakımı yapılır

kot fiyatı,kot kumaş fiyatları,denim kumaş fiyatları,kot kumaş metre fiyatları,denim kumaş metre fiyatları,kot satanlar,denim satanlar
kot fiyatı,kot kumaş fiyatları,denim kumaş fiyatları,kot kumaş metre fiyatları,denim kumaş metre fiyatları,kot satanlar,denim satanlar

Stok Denim hakkında yıkanma ve giyme açısından bilinmesi gereken en önemli şey, zamanla renginin solması ve ‘kırılarak’ yumuşamasıdır. Biraz da küçülecek. Yaklaşık% 5 oldukça yaygındır. 

İşte aynı parti kot pantolona kıyasla yeni ve yıpranmış ve belirli noktalarda kotun doğal olarak nerelerde solduğunu görebilirsiniz. Bu, kotun normal bir doğal özelliğidir ve bu kumaştan yapılan giysilerde elde ettiğiniz görünümün bir parçasıdır.

KOT KUMAŞ ALINIR – PARÇA KOT ALINIR.

Denimde solma ve yıpranma, kumaşın kalitesine ve üretim sırasında gittiği belirli boyama işlemine bağlı olarak değişebilir. Geçmişte biraz araştırma yaptıktan ve sirke ile ıslatma gibi evde boya sabitleme yöntemlerini denedikten sonra, gözle görülür bir fark yaratmazlar ve kumaş satın alanlar aslında kumaş boyası kumaşa sabitlenmemişse üretildikten sonra sadece solacak ve bu konuda yapabileceğiniz pek bir şey yok. 

KOT NASIL YIKANIR BURADAN GÖZ ATIN.

Her zaman kotunuzu önceden yıkayın. Benimkini tipik olarak 40 derecede 1200 sıkma döngüsünde 3-4 durulama ile yıkarım. Biraz daha kolay hale getirmek için 30 derecede yıkayabilir, durulama sayısını azaltabilir ve sıkma döngüsünü azaltabilirsiniz. Sadece çamaşır hayatımı kolaylaştırmayı, her şeyi birlikte yıkamayı seviyorum ve çoğu zaman 40 derecede yıkamayı seviyorum.

Kot pantolon ile gömlek nasıl giyilir,parça kot kumaş kilo fiyatı,denim kumaş kilo fiyatları,ham kot kumaş kilo fiyatları,mavi kot kumaş kilo fiyatları,parti kot kumaş kilo fiyatları,stok kot kumaş kilo fiyatları,
Kot pantolon ile gömlek nasıl giyilir,parça kot kumaş kilo fiyatı,denim kumaş kilo fiyatları,ham kot kumaş kilo fiyatları,mavi kot kumaş kilo fiyatları,parti kot kumaş kilo fiyatları,stok kot kumaş kilo fiyatları,

Boyaya çok doymuş çok koyu renkli bir kumaş alan yıkıyorsanız, ön yıkamadan sonra kumaşınızda bazı soluk ışık çizgilerinin görülmesi yaygındır. Bu tam da ön yıkama sırasında boyanın yıpranmaya başladığı yerdir. Genelde, giysimi hazırladığımda ve onu birkaç kez giyip yıkadığımda, her şeyin karıştığını ve ona güzel bir karakter kattığını görüyorum.

Soldan sağa:  Hafif Kenar – 10  oz,% 100 Pamuk; Doğal Indigo Kenar –  13oz,% 100 Pamuk; MIJ1  – 15  oz,% 100 Pamuk;

PARTİ KOT KUMAŞ ALIYORUZ.

Kalın denim parçası kilo fiyatı çarpışma testini kazanır, ancak hafif denim rahatlık için altını alır. Daha az yoğun oldukları için onları daha havadar veya nefes alabilir hale getirir.

Parti Denim o kadar sert olmadığı için çok az ara vardır. Dizlerinizi bükmek veya kolluğunuzu döndürmek için çömelmek kolaydır. Kolluğunuzdan bahsetmişken .. Hafif ağırlıklarınızı yuvarlamak bir esinti! Üretim güzel bir şekilde düşer ve örtülür, bu da serin bir yaz görünümü sağlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın