İki İplik Kumaş

İki İplik Kumaşı

Mevsimler, ilkbahar ve yaz, hem geleneksel hem de beklenmedik her türlü eşleştirmeyi getiriyor. Tiftik ve yünleri bir bükümüyle karıştırmak kumaş alanlar dünyayı pamuk karışımlı pamuk karışımlarıyla yeniden tanımlamak yada kaşmirleri yazlık bir parti kumaş dönüştürmek olsun, yenilikçilik oldukca fazladır.

İki İplik Kumaşı

İki İplik Kumaş

Daha ince yöntemlerle de: kırışıklık direncini arttırmak; nefes alabilirliği arttırmak; kompleks dikişler… Başka yerlerde yeni renkler kreasyonlarının sıra dışı sezonunu tamamlamak için değişen renk paletleriyle, tasarım bilgileriyla ve modifiye değişimlerle eski klasiklere dönüşüyor.

Yünlü Kumaş

Yünlü kumaş birçok formda bulunabilir. Yünlü gabardin kumaş alanlar daha birçok kumaştan daha yoğun ve daha ağırdır ve yünü kumaşın havasını tutma şekli, kumaşın ısıyı koruduğu ve büyük yalıtım oluşturduğu anlamına gelir.

Yün kumaş, suyu emmek ve tutmak için de bilinir, bu yüzden bu kumaşları projelerinizde kullanırken lütfen aklınızda bulundurun. Yünlü likralı kumaş bir kısmı ucuz kumaş yünün pamuktan ve diğer bileşik elyaflardan daha yüksek bir sıcaklıkta tutuşması ve daha düşük alev yayılma oranına haiz olmasından dolayı alev geciktiricidir. En popüler yün kumaşımız, perdelik perdeler ve perdeler yaratmak için kullanılan yün serisidir.

Parça Kumaşçılar.

Yünlü kumaşlar dizimize göz atın kumaş alanlar ve aradığınız şey yoksa, lütfen bizimle bildirişime geçin ve uzman ekibimiz kumaş gereksinimlerinizi karşılamak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Yün ipliği taranmış ve çekilmiştir, daha sonra bir iplik haline getirilmiştir. Taranabilir veya edilmemiş olabilir, sadece her iki şekilde de, kısa elyaflar, ipliğin bir parti iplik alanlar parçası olarak dahil edilir. Lifler daha kalın ve daha kalındır ve lifler taranmamışsa, farklı yönlere daha yatkın, daha dokulu kumaşlar ör.

Parça Kumaş Alanlar.

İki İplik Kumaşı

İki İplik Kumaşı

Kamgarn ipliği taranmış ve çekilmiştir ve daha sonra kısa lifleri çıkarmak ve birbirine paralel hale getirmek için taranmaktadır. Bu, daha pürüzsüz, daha ince ucuz kot kumaşı daha güçlü bir kumaş oluşturur ve görünüşte daha az ‘yünlü’ olur.

Yün bir hayvan üzerinde büyüdüğü için, sağlam bir etik başlangıç noktası vardır, fakat popülaritesi, koyunların nasıl yetiştirildiği konusunda daha azca etik uygulamalara yol açabilir.

Yün, iplik alanlar yeni geri dönüştürülmüş lifler yaratmak için yeni bir aletle yada öteki elyaflarla karıştırılarak geri dönüştürülebilir. İşleme teknikleri, daha düşük kaliteli bir kumaş (lifli) yapan daha kısa liflere niçin olur. Bu tip lifler çoğunlukla, parça kot kumaş çatı kaplama keçeleri, hoparlörler vb. için kullanılır.

KİLOLUK PARÇA KUMAŞ

Yün, polyester ve naylon benzer biçimde lifleri daha istikrarlı bir lif oluşturmak için veya kimyasal ve enzim muameleleri kullanan biyoparlatma benzer biçimde işlemlerle ölçeklendirilebilecek daha yumuşak bir yün yaratmak için işlenerek makinede yıkanabilen bir makinedir.

Yorum Yap