Ham Penye Alanlar Ham Kumaş Alınır

HAM SÜPREM ALINIR. HAM İNTERLOK,HAM POLAR,HAM KAŞKORSE,HAM JARSE,HAM VİSKON,HAM HAVLU KUMAŞ,HAM MİKRO KUMAŞ,HAM SANDY KUMAŞ,HAM KADİFE KUMAŞ,HAM LAKOST KUMAŞI,HAM PİKE,HAM KUMAŞ SATIN ALAN FİMALAR,TOPTAN HAM PENYE ALANLAR

Parti kumaş alanlar. Ham Pantolonluk kumaş alanlar, Ham Ceketlik kumaş satın alan firmalar, Ham Eşofman kumaşı satın alanlar, Ham Kabanlık kumaş alanlar, Ham Takım elbise kumaşı satın alan yerler, Ham Bayan kumaşları alanlar, Ham Çocuk kumaşları alanlar, Ham Erkek kumaşları satın alanlar, Ham Şal kumaşı alan, Ham Mintan Kumaşı alanlar.

Ham Don kumaşı alan yerler, Ham Şalvarlık kumaş satın alanlar, Ham Bindallı kumaşı alan firmalar, Ham Tayt Kumaşı alanlar, Ham Tişört kumaşı satın alan kişiler, Ham T-Shirt kumaşları satın alanlar, Ham Atlet kumaşı alanlar, Ham Tesettür Giyim kumaşları alanlar, Ham Fantezi giyim kumaşları satın alanlar, Ham Ferace kumaşı alanlar.

HAM SÜPREM ALINIR. HAM İNTERLOK,HAM POLAR,HAM KAŞKORSE,HAM JARSE,HAM VİSKON,HAM HAVLU KUMAŞ,HAM MİKRO KUMAŞ,HAM SANDY KUMAŞ,HAM KADİFE KUMAŞ,HAM LAKOST KUMAŞI,HAM PİKE,HAM KUMAŞ SATIN ALAN FİMALAR,TOPTAN HAM PENYE ALANLAR. Yünlü kumaşların ülkemiz nüfusu için değeri çok büyüktür. Bu, yünlü kumaşların iç giyim alanı olarak adlandırılan mikro iklimin sıcaklık rejimini düzenlemede önemli bir rol oynaması veya başka bir deyişle bu kumaşların ısı koruma özelliklerine sahip olması, yüksek ” ısıtma” yeteneği.

HAM BEZ SATIN ALIYORUM… 0536 336 43 43

Ham gabardin alan,ham kanvas alanlar,ham şifon alan,ham interlok alanlar,ham sandy kumaş alanlar,ham kot alanlar,ham saten alan,ham krep kumaş alanlar,ham süprem alan,ham polar kumaş alanlar,ham viskon alan,ham mikro alanlar,ham polyester ip alanlar,ham polyester kumaş alanlar,ham kumaş alan firmalar,ham bez alan,ham bze satın alanlar,ham bez parçası alanlar,ham bez kumaş nereye satılır.

Bu çalışmanın amacı: kalite kontrolünü güçlendirmek için bir emtia uzmanının çalışmasında gerekli olan, emtia özellikleri ve yünlü kamgarn kumaşların kalitesinin incelenmesi konusunu incelemek, ürünü oluşturan faktörleri tanımak. Yünlü kamgarn kumaşların kalitesi ve çeşitlerini göz önünde bulundurun.

Ham Yünlü kumaşlar değerli kumaş çeşitleri grubuna dahil olduğu için bu konu çok önemlidir. Güzeldirler, dayanıklıdırlar ve iyi ısı yalıtım özelliklerine sahiptirler. 1000’den fazla makale numaralandırma, yünlü kumaşlar aralığında.

Ham bez alanlar. Kamgarn (penye) kumaşlar, açıkça tanımlanmış bir dokuma deseni ile pürüzsüz bir ön yüzeye sahiptir. Tek filamentli, bükümlü veya şekilli penye iplikten yapılırlar. Çözgü ve atkı için çift bükümlü iplik kullanımı sayesinde takım elbise kumaşlarının mukavemeti ve boyutsal stabilitesi artar, yüzeyi temiz olur.

Kaliteyi şekillendiren faktörler.

Üretimde kullanılan hammaddeler

YÜN KUMAŞLAR

 – yün iplikten yapılmış kumaşlar. Yünlü kumaşlar penye ve kumaş olarak ikiye ayrılır. Penye kumaşlar pürüzsüz ve nispeten ince iplikten, kumaş kumaşlar ise kabarık ve nispeten kalın iplikten yapılır. Çoğu elbise kumaşı, çözgü ve atkıda tek iplikli iplikten yapılır. Kamgarn kumaşların üretiminde çok çeşitli dokumalar kullanılır: düz, dimi, kombine, ince desenli, kaba desenli ve diğerleri, ancak özellikle yaygın olarak – dimi ve kombine. Çözgü ve atkı ipliklerinin oranına bağlı olarak, kamgarn kumaşlar eşit ve eşit olmayan olarak ayrılır.

TOPTAN PENYE KUMAŞ ALANLAR.

Eşit sıklıkta çözgü ve atkı sıklığında göstergeler birbirine yakınken, düzensiz sıklıkta çözgü iplikleri baskındır. Bu tip kumaşların özellikleri ve görünümleri farklıdır. Yani, eşit yoğunluklu kumaşlar, esnemeye karşı nispeten hassastır, yumuşaktır, ıslak ısıl işleme kolayca uygundur. Eşit olmayan kumaşlar serttir, dikerken işlenmesi zordur.

Sentetik elyaflı kamgarn kumaşlara bazı ek işlemler sırasında gerekli özellikler kazandırılır: termal stabilizasyon, yumuşatıcılarla işlem, antistatik ve “kir tutmayan” müstahzarlar. Termal stabilizasyon, kamgarn kumaşlara lavsan çekmezlik ve çalışma sırasında boyutsal stabilite kazandırır, terbiye sırasında kırışık ve kıvrım oluşumunu önler.

PARTİ PENYE KUMAŞ ALINIR…

Termal stabilizasyonu olmayan veya ihlali durumunda lavsanlı kumaşların özellikleri, çalışma sırasında ürünün boyutlarını etkileyen kararsızdır. Dolayısıyla böyle bir kumaşı ütülerken lavsan lifi denge durumuna geçer ve bu kumaşın çekmesine neden olur. Ayrıca lavsanlı bir kumaşta tek tek liflerin eşit olmayan iç geriliminden dolayı düzensiz çekme meydana gelebilir, kumaşta kırışıklıklar oluşabilir ve çıkarılması zor ütülenmiş kıvrımlar oluşur.

SPOT PENYE KUMAŞ ALINIR.

Ham şifon alan ham vual kumaş alan ham süprem alanlar ham interlok alanlar ham kumaş satın alanlar ham denim alanlar ham kot kumaş alanlar ham havlu kumaş alan ham kanvas kumaş alanlar ham keten kumaş alanlar ham polar kumaş alanlar ham iki iplik alanlar ham üc iplik alanlar ham mikro kumaş alan ham jarse alanlar

Stok kumaş alanlar. Lifli bileşime göre, kumaşlar saf yündür – yün lifinin kütle oranı% 95’ten az değildir (dış bir etki elde etmek için, saf yünlü kumaşta en fazla lif veya başka tür ipliklerin bulunmasına izin verilir). %5); yarı yün – yün lifinin standart kütle oranı en az %20 olmalıdır; yünlü – yünlü elyafın standart kütle oranı en az %70 olmalıdır. 19 ila 440 tex arasında dişlerin nominal doğrusal yoğunluğu.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!