Gömleklik Parça Kumaş Alanlar

. Stok Gömleklik Kumaş alanlar Gömleklik Kumaş alan Parti Gömleklik satın alan. Spot Gömleklik Kumaş Alan Ham Gömleklik firmaları Gömleklik toptancısı Gömleklik üretimi yapan

Kumaş satın alanlar. Gömleklik Parça kumaş satın alan yerler Gömleklik Parça kumaş satın alan kişiler Gömleklik Parça kumaş alan firmalar Gömleklik Parça kumaş satan yerler kumaş yerleri spot Gömleklik Parça kumaş alanlar stok Gömleklik Parça kumaş satın alanlar parça Gömleklik Parça kumaş satın alanlar Ham Gömleklik Parça kumaş satın alanlar tekleme Gömleklik Parça kumaş satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Gömleklik Parça kumaş satın alan yerler üretim fazlası Gömleklik Parça kumaş alanlar ihraç fazlası Gömleklik Parça kumaş satın alan imalattan artan Gömleklik Parça kumaş satın alanlar fazla gelmiş Gömleklik Parça kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Gömleklik Parça kumaş alanlar top başı Gömleklik Parça kumaş alanlar metraj Gömleklik Parça kumaş satın alanlar metre üstü Gömleklik Parça kumaş alanlar Gömleklik Parça kumaş alanlar. Tekleme Ham Gömleklik Parça kumaş satın alan.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

Erkek gömlek kumaşları satın alanlar,Bayan gömlek kumaş alan,Söktaş gömleklik kumaşı alanlar,Pamuklu Gömleklik Kumaşı alan,Kırışmayan gömlek kumaşı satın alanlar,Gömleklik kumaş üreticileri,Kaliteli gömlek kumaşları,Beyaz gömlek Kumaşı satın alanlar.

Kumaş Satın Alan. Stok Gömleklik Kumaş alanlar Gömleklik Kumaş alan Parti Gömleklik satın alan. Spot Gömleklik Kumaş Alan Ham Gömleklik firmaları Gömleklik toptancısı Gömleklik üretimi yapan firmalar Gömleklik kumaş imalatçısı. Kumaş alanlar. Toptan Gömleklik kumaş satış yerleri Gömleklik kumaş metre fiyatı Gömleklik kumaş satan yerler. Gömleklik kumaş nerede satılır? Gömleklik kilo fiyatı. Gömleklik üreticisi. Metre ile Gömleklik satın alanlar. Gömleklik metre ile satın alanlar.

Parça kumaş satın alanlar. En iyi viskon kumaş firmaları viskon kumaş firması viskon kumaş üreticisi viskon kumaş üreticileri viskon kumaş satış yerleri viskon kumaş imalatçısı viskon kumaş imalatı yapanlar viskon kumaş çorlu viskon kumaş Çerkezköy viskon kumaş bursa viskon kumaş fason yapanlar şifon kumaş fasoncuları. Viskon kumaş satanlar viskon kumaş satan yerler viskon kumaş dokuyan firmalar viskon kumaş satan yerler toptan.

Elbise gömlekleri her erkeğin gardırobunun temel parçalarından biridir, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla kumaş olduğundan hangisini seçeceğinizi bilmek bunaltıcı olabilir. Bugünkü rehberimizde size elbise gömlek kumaşları hakkında bilmeniz gereken her şeyi anlatacağız ve bu yazının sonunda bir sonraki satın alma işleminizde hangi gömleği seçeceğinizi tam olarak bileceksiniz. İşte farklı gömlek malzemesi türleri:

Pamuklu Kumaşlar

Pamuk gömlekler için en popüler kumaşlardan biridir ve nedenini anlamak zor değil; rahattır , nefes alır ve az bakım gerektirir . Yumuşak kumaş yıl boyunca neredeyse her zaman iyi bir seçimdir, bu yüzden favori listemizde yer alıyor. Aslında gömlek söz konusu olduğunda pamuk iyi bir seçimdir çünkü konfor, dayanıklılık ve stil arasında mükemmel dengeyi sağlar.

Faydaları: Nefes alabilir, dayanıklı, hipoalerjenik ve az bakım gerektirir.

Dezavantajları: Emici, zayıf elastikiyet, büzülmeye eğilimli.

Oxford Kumaş

Oxford kumaş, resmi bir etkinlik için olduğu kadar gündelik bir toplantı için de uygun olan harika bir kumaştır. Kendisine süper dayanıklı ve kırışmaya karşı dayanıklı bir kalite kazandıran benzersiz bir sepet örgüsü dokusuna sahiptir. Böylece buruşacağından endişelenmenize gerek kalmadan gün boyu giyebilirsiniz.

Poplin Kumaş Satın Alan

Poplin ipeksi bir yüzeye sahip, canlı bir his veren, hafif ve pürüzsüz bir. Resmi günler veya yazlık giyim için iyi bir seçimdir. Üstelik cildinizde süper serinlik ve ferahlık hissi veren bir kumaş türüdür, bu da onuhala keskin ve bir arada görünmek istediğiniz sıcak ve nemli günler için ideal kılar.

Balıksırtı Kumaş Alanlar

Balıksırtı, ringa balığının iskeletine benzeyen, kendine özgü V şeklinde bir desen üreten bir tür kumaş dokumadır. Balıksırtı kumaşın faydalarından biri dayanıklılığıdır, çünkü dokuma sık sık aşınmaya dayanabilecek güçlü ve dayanıklı bir kumaş oluşturur. Üstelik dokusu görsel olarak çekici ve iş gömlekleri için akıllıca bir seçim. Diğer taraftan, balıksırtı kırışmaya eğilimlidir ve görünümünü korumak için biraz ütüleme gerektirir.

Keten Kumaş Alan Firmalar

Keten özellikle yaz aylarında göreceğiniz tipik kumaş türüdür. Oldukça emici ve nefes alabilir olması gibi çeşitli avantajlara sahip olmasının yanı sıra cilt hassasiyeti olan kişiler için de mükemmel bir seçimdir. Üstelik Keten hipoalerjeniktir ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Aslında kumaşın en iyi özelliklerinden biri, doğal bir böcek kovucu madde olmasıdır, dolayısıyla güveler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Günlük bir yaz kıyafetine ihtiyacınız varsa keten elbise gömleği her zaman iyi bir seçenektir.

Faydaları:  Yüksek derecede emici, az bakım gerektiren, böcek kovucu

Dezavantajları: Buruşuk, ütülenmesi zor.

Polyester Kumaş Alan Yerler

Polyester tekstil üretiminde yaygın olarak kullanılan bir kumaştır ve mutlaka en az bir gömleğinizin bundan yapılmış olması gerekir. Suyu itme ve küflenmeye karşı dayanıklılık özelliği nedeniyle özellikle ceketler ve uyku tulumları gibi dış mekan kıyafetlerinde kullanılan uygun fiyatlı bir kumaştır . Bu kumaşın en güzel yanı güçlü kırışma direncidir.   Üstelik çabuk kurur ve nispeten az bakım gerektirir. Polyesterin dezavantajı, doğal elyaflara kıyasla koku tutma ihtimalinin daha yüksek olmasıdır, bu nedenle sıcak günler için en iyi seçim olmayabilir.

Parça gömleklik kumaş alanlar polyester gömleklik kumaş alan pamuklu parça gömleklik kumaş alanlar parça kupon gömleklik kumaş satın alan yerler

Faydaları: Dayanıklılık, bakımı kolay, nem emici.

Dezavantajları: Nefes alamaz, zayıf nem emilimi.

Dobby Kumaş

Armürlü gömlekler, armürlü dokuma adı verilen özel bir kumaştan yapılmış bir gömlek türüdür. Armürlü dokuma, kumaşın içinde küçük, geometrik bir desen oluşturan bir kumaş yapısı türüdür. Dobby, genellikle yüksek kaliteli pamuklu veya ipek kumaşlardan yapıldığından ve Fransız manşetleri ve geniş yaka gibi ayrıntılara sahip. Ancak kot pantolon veya ile eşleştirildiğinde daha rahat ortamlarda da giyilebilirler.

Faydaları: Dayanıklı, nefes alabilen, benzersiz doku

Dezavantajları: Yüksek bakım maliyeti, pahalı, sınırlı renk seçenekleri.

Toptan Kadife Kumaş Alanlar

Kadife dayanıklı yapısı ve dokusu nedeniyle popülerdir. Kumaş dikey kordonlarla dokunmuştur bu da ona benzersiz bir görünüm ve his verir. Genellikle pamuktan veya pamuk karışımından yapılır, bu nedenle son derece yumuşak ve rahattır. Rahat bir gömlek olduğu için özellikle kış aylarında fitilli kadife gömlekleri öneriyoruz. Ancak bu kumaşın dezavantajı, tüyleri ve diğer küçük parçacıkları çekmek için de yaygın olan dokusundan dolayı özel temizleme yöntemleri gerektirmesidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!