Gömlek Kumaş Alımı Yapan Yerler

Erkek gömlek kumaşları,Yazlık gömlek kumaşları,Gömlek kumaşları nelerdir,Kadın Gömlek kumaşları,En iyi gömlek kumaşı,Gömleklik Kumaş Fiyatları,Kırışmayan gömlek kumaşı,Pamuklu Gömlek kumaşı,

Parti kumaş alanlar. Gömlek kumaş türleri nelerdir? En iyi gömlek hangi kumaştan yapılır? Hangi gömlek kumaşı Kırışmaz? Gömleklik kumaş nedir? Bir kumaşa dokunmadan nasıl göründüğü, hissettirdiği ve davrandığı hakkında size fikir vermek için web sitemizde tüm kumaşlarımız hakkında kapsamlı bilgileri sizin için derledik. Ölçüye göre gömleğiniz için doğru kumaşı seçmek için bilmeniz gereken her şey burada.

HAM GÖMLEKLİK KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43

Ham kumaş alım yerleri denizli,denizli kumaş alım yerleri,parça kumaş alım yerleri denizli,parti kumaş alım yerleri denizli,parti kumaş alım yerleri denizli,spot kumaş alım yerleri denizli,stok kumaş alım yerleri denizli,kot kumaş alım yerleri denizli,penye kumaş alım yerleri denizli,

Kompozisyon

Bir kumaş birçok farklı hammaddeden yapılabilir. Pamuk çoğunlukla gömlekler için kullanılır, ancak pamuğun kalitesi bitki türüne, yetiştirme alanına vb. bağlı olarak değişebilir. En önemli kalite özelliği, kumaşı yapmak için kullanılan pamuk liflerinin uzunluğudur. Lif ne kadar uzun olursa kumaş o kadar kaliteli, yumuşak ve rahat olur. Aşağıdaki tablo, kumaş türlerimiz ve özelliklerine genel bir bakış sunmaktadır:

STOK GÖMLEKLİK KUMAŞ ALANLAR.

İplik

İpliğin doğası, esas olarak giysinin giyim konforunu ve giyim konforunu belirler. İplikler ya yarım bükümlü ya da tam bükümlü yapılarda gelir. Burada ya tekli ya da çoklu iplikler birlikte bükülür. İki katlı kumaşlar, giysilere daha fazla rahatlık ve ipeksi bir his verir. İki katlı, bükülmüş, bükülmüş ipliklerin hem çözgüde (kumaş boyunca uzanan iplik) hem de atkıda (kumaş boyunca uzanan iplik) kullanıldığı anlamına gelir. Yarım bükümlü kumaşlar, sadece çözgü bükümlü ipliklerden oluşan kumaşlardır.

Kumaşlarımızdaki ipliklerin kalınlıkları Ne sistemi kullanılarak belirlenir. Bu sistem 840 yard iplik uzunluğuna dayanmaktadır. 1 pound ağırlık elde etmek için bu uzunluktaki ipliklerden kaç tanesini bir araya getirmeniz gerektiğini söyler. Daha ince bir iplik bu nedenle daha yüksek bir Ne numarasına sahiptir. Tam büküm 100s, yarım büküm 50s ile aynı kalınlığa sahiptir. Bu, bükümlü iplik sayısı ile açıklanabilir.

SPOT GÖMLEKLİK KUMAŞ…

Renk bilgisi

Gömlek kumaşları nelerdir?,Gömleklik kumaş nasıl olmalı?,Hangi kumaş Kırışmaz?,Poplin kumaş nasıl olur?, Erkek gömlek kumaşları,gömleklik kumaş fiyatları,Gömlek kumaşı Toptan,Toptan gömleklik kumaş fiyatları,Gömleklik kumaş Bursa,Poplin gömlek kumaşı,Yazlık gömlek kumaşı,Gömleklik kumaş üreticileri,gömleklik kumaş satanlar,gömlekli kumaş satışı,gömleklik kumaş alan,gömleklik kumaş alanlar,ucuz gömleklik kumaş,parti gömleklik kumaş,spot gömleklik kumaş, gömleklik kumaş salımı yapanlar,

Bir bilgisayar ekranında renkleri doğru bir şekilde görüntülemek genellikle zordur, çünkü çoğu ekran renkleri nasıl yeniden ürettikleri konusunda farklılık gösterir. Örneğin, bir ekranda kahverengi görünen bir renk, başka bir ekranda zeytin yeşili görünebilir. Kumaşlarımızın fotoğraflarını çekerken, renklerin olabildiğince gerçeğe yakın olmasını sağlamak için renk kalibreli özel ekipman kullanıyoruz. Bununla birlikte, hataları en aza indirmek için size her kumaş için ek renk bilgisi de sunuyoruz. Bu bilgi, rengi açıklayan metin içeren küçük renkli kutular olarak gösterilir. Hala renkten emin değilseniz, beğendiğinizden emin olmak için bir kumaş örneği sipariş etmenizi öneririz.

Örgü bilgileri

Kumaşlar birçok farklı şekilde dokunabilir. En önemlilerinden bazılarını belirledik ve kumaşlarımızı buna göre sınıflandırdık.

Kumaş işlemleri

Kumaşlarımız düzenli yıkamada çekmemeleri için işlem görmüştür. Ayrıca, kolay ütülemeyi garanti etmek için bazı kumaşlar ek olarak işlemden geçirilmiştir.

PARÇA GÖMLEKLİK KUMAŞ SATIN ALANLAR…

ham gömlek kumaşı alan gömleklik kumaş satın alanlar gömlek kumaşı satın alan yerler parça gömleklik kumaş alanlar poplin kumaş alan ham poplin kumaş alanlar
ham gömlek kumaşı alan gömleklik kumaş satın alanlar gömlek kumaşı satın alan yerler parça gömleklik kumaş alanlar poplin kumaş alan ham poplin kumaş alanlar

Ağırlık

Parti kumaş alan. Ağırlık, bir kumaşın kalınlığını ölçmek ve bir kumaşın ne kadar sıkı dokunduğunu belirlemek için kullanılır. Bazı kumaşlarımız için 50 ile 200 g/m² arası spesifik ağırlık bilgilerini ürün bilgilerinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte, diğer kumaşların gömlek kumaşı ağırlık ölçeğimizde 1-5 arasında yalnızca yaklaşık bir ağırlığı vardır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!