Gofre Kumaş Alanlar Gofreli Kumaş Satın Alanlar

Gofre kumaş terletir mi Gofre kumaş likralı mi Gofre kumaş kullanışlımı Gofre kumaş yazlık mi Gofre kumaş yazın giyilir mi Gofre kumaş Yorumları Gofre kumaş hangi mevsimde kullanılır Gofre Kumaş Fiyatları.

Parti kumaş alan. Gofre kumaş giymek istiyorsanız, bunu yapmak için doğru mevsim ve yıl. Gofre kumaş alanlar gerçekten de en tipik yazlık kumaşlardan biri son zamanlarda Avrupa’da yeniden popüler hale gelen gerçek bir New York tarzı klasik.

Onu pantolonlar, gömlekler, ceketler, şortlar ve takımlar yaratmak için kullanıyorlar ve mavi, beyaz ve açık mavi renkleriyle gelecek ilkbahar yaz erkek koleksiyonunun bir parçası olacaklar ve aynı zamanda diğer renklerde de, genellikle kareli veya kareli olacaklar. Çizgili desen

Kumaş satın alan menşeili kumaşlarla ilgili bu küçük rehber, bilmeniz gereken her şeyi içerir: nasıl yapılır, nereden gelir, ne zaman seçilir ve en önemlisi nasıl yapılır. Bu büyüleyici kumaş hakkında daha fazlasını öğrenin!

PARTİ KUMAŞ ALINIR

Gofre Nedir?

Gofre kumaş sıkı-gergili ipliklerin gevşek-gergili ipliklerle dönüşümlü olarak kullanıldığı pamuklu bir kumaştan yapılmış yazlık bir kumaştır: bu özel dokuma işlemi, kumaşa buruşuk bir yüzey verir. Bu kumaş orijinal olarak saf ipek ve pamuktan yapılmıştır, bu nedenle onu nemlendirdiğinizde sadece pamuk çekilerek kumaşa buruşuk bir görünüm verir.

Bu dalgalı yüzey, pamuğun hafifliği ile birleştiğinde, gofre kumaşı daha sıcak havalar için ideal bir kumaş haline getirir. Gevşek dokuma, kumaşla vücudun arasında daha geniş bir mesafe bırakarak hava akışı oluşturmaya yardımcı olur.

Gofre kumaş alanlar ince pamuklu veya polyester kumaştan önce görünen kumaş benzeri bir baloncuktur. Kimyasal veya dokuma kumaş alan proses yöntemlerinin kullanılmasıyla karakterize edilen kumaşın yüzeyinde oluşan kabarcıklar. Baloncukların oluşum ilkelerine göre, gofre küçük baloncuklar boyalı ve ipliği boyalı gofreler olarak ikiye ayrılır.

moda kumaş kumaş dünya parça kumaş pazarı kilo ile kumaş pazarı istanbul kumaş pazarı

TOPTAN SPOT KUMAŞ ALINIR

Eski sodyum hidroksit kullanımı pamuk lifinin büzülmesinden dolayı kumaşın yüzeyinde istenen tasarım karakterinde kostik, kostik karakteri ve kostik etkisinden dolayı kabarcık büzülmesinden kaynaklanan farklılıklardır. Aralıklı çözgü veya iplik üzerine: Atkı dokuma polyester ve pamuk kullanımında, kostik etkisi altında da iki farklı elyaf çekme baloncukları oluşturabilirsiniz. İkincisi, kısmen iki tür baloncuğun kullanılmasıdır,

 Çözgü baloncuğu ve çözgü çözgü baloncuğun içinde baloncuklar yapmak için kalın ve aşırı Çözgü ipliği aracılığıyla. Kullanılan malzeme, gofre noktaları ve yarım çizgi gofre gofre ipliğine (iplik atkısının demetlerinin çözgüsü) bağlıdır. Boyalı gofre bir tür yarım çizgi gofre. Boya rengi. Gofre kumaş şık, boyutları, dokusu, hafifliği, görünümü, havalı ve rahat, giyilmemiş, yıkanıp ütülenmesi gerekmez.

PARÇA KUMAŞ ALINIR

Ağırlıklı olarak kullanılan bayan, çocuk, yazlık gömlek, etek, pijama vb. Gofre kumaş şık, boyutları, dokusu, hafifliği, görünümü, havalı ve rahat, giyilmemiş, yıkanıp ütülenmesi gerekmez. Ağırlıklı olarak kullanılan bayan, çocuk, yazlık gömlek, etek, pijama vb. Gofre kumaş şık, boyutları, dokusu, hafifliği, görünümü, havalı ve rahat, giyilmemiş, yıkanıp ütülenmesi gerekmez. Ağırlıklı olarak kullanılan bayan, çocuk, yazlık gömlek, etek, pijama vb

istanbul şifon kumaş satın alanlar parti kumaş satın alan spot kumaş satın alan stok kumaş satın alan

Bir giysiyi temizlemeden önce, soğuk suda yıkamak, elde yıkamak veya kuru temizleme yapmak için ihtiyaç duyacakları bakımı öğrenmek için bir dakikanızı ayırıp bakım etiketini okuyun. Etiket ayrıca giysinin nasıl kurutulacağını, ister düz, ister havayla veya bir kurutucuda tamburla kurutulması gerektiğini tavsiye etmelidir. Bu, giysiye gereksiz zarar gelmesini önleyecektir.

Gofre kumaş terletir mi Gofre kumaş likralı mi Gofre kumaş kullanışlımı Gofre kumaş yazlık mi Gofre kumaş yazın giyilir mi Gofre kumaş Yorumları Gofre kumaş hangi mevsimde kullanılır Gofre Kumaş Fiyatları.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!