Gabardin Satın Alanlar

Gabardin satın alan, karışık gabardin alan yerler, ham gabardin akan kişiler, likralı ham gabardin, saks gabardin alan, şardonlu gabardin alan, kalın gabardin kumaş, lacivert gabardin alan firmalar, beyaz gabardin

Gabardin kumaş alan %100 pamuktan üretilmiş gabardin kumaştır. Gabardin Kumaş farklı karışımlarda mevcuttur. Dokuma özelliği sayesinde iş kıyafetleri ve diğer tekstil alanlarında uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Örneğin; iş kıyafetlerinin kullanım alanlarına göre kumaşın dayanıklılığını artırmak için polyester ile karıştırılabilir. Kumaşın kalınlığı kullanılacak ortamın hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

HAM GABARDİN SATIN ALAN YERLER

parça gabardin ham gabardin parti gabardin www.kumas.org spot agabardin kumaş alan ham gabardin alan likralı gabardin alan 7 gabardin 16 12 gabardin

ÖZELLİKLER ( 16 X 12 GABARDİN)

Tür : % 100 Pamuk Gabardin

Ağırlık : 245 gr/m2

Genişlik : 160cm

ÖZELLİKLER ( 7 X 7 GABARDİN )

Tür : % 100 Pamuk Gabardin

Ağırlık : 400 gr/m2

Genişlik : 160cm

KULLANIM ALANLARI

Şapka, Pantolon, Ceket, İş Elbisesi, Yelek vb.

POLYESTER-PAMUK KARIŞIMLI GABARDİN KUMAŞ

Parça gabardin. Bu kumaş Polyester ve Pamuk karışımıdır. Karışım oranları ve gramları kullanım alanlarına göre değişmektedir. Genellikle iş elbiseleri ve askeri üniformalarda kullanılan polyester-pamuk gabardin kumaşların karışımı olan bu ürün tekstil sektöründe birçok farklı alanda kullanılmaktadır.

LİKRALI GABARDİN ALAN

Pamuklu Gabardin Kumaş Kullanımı ve Uygulamaları

Ham gabardin. Kışlık giyim, günlük giyim, spor giyim – askeri üniformalar, kapitone ceketler, kapüşonlu kaban, kapüşonlu parka, şapkalar, kot pantolon, tulum, uzun trençkot, maksi elbise, mini gömlekler, büyük beden trençkot, pardösü, kapitone ceketler, laboratuvar önlüğü , elbiseler, spor ayakkabılar, çözgü etekler, gömlek, etek, blazer, kemer, yağmurluk, kayak kıyafeti, üniforma.

ham kumaş satın alan ham kumaş alan yerler ham penye kumaş alanlar penya ham kumaş satın alanlar ham gabardin alan ham saten alanlar ham iplik alanlar

Pamuk İpliği Boyalı Gabardin Su İtici Apre

Bu ipliği boyalı, yüksek yoğunluklu gabardin %100 Türk pamuğundan yapılmıştır. Derin rengi, parlaklığı ve lüks hissi ile karakterizedir. İplik, mükemmel boyalar (açık ila orta renkler) ve kükürtlü boyalar (koyu renkler) ile boyanmıştır. Bu, birçok moda markası tarafından kullanılan popüler bir gabardindir.

Polyester pamuk ipliği boyalı gabardin

Spot gabardin. İplik boyalı yüksek yoğunluklu hafızalı dokunmatik gabardin, polyester çözgü ve süper uzun pamuklu atkı ile dokunmuştur. Çözgü ve atkıda farklı boyalı iplikleri iç içe geçirerek, derin bir renk, parlaklık ve lüks duygusu sunar. Pamuklu atkı, mükemmel ışık haslığına sahip indantren boyalar (açık ila orta renkler) ve kükürtlü boyalar (koyu renkler) ile boyanmıştır. Çözgü ipliğinde buruşmayı önleyen ve hafıza dokunuşu sağlayan polyester kullanılmıştır.

ŞARDONLU GABARDİN SATIN ALANLAR

Gabardin elde nasıl yıkanır?

Gabardin yıkamak için elde yıkama her zaman en iyi ve en güvenli yöntemdir.

Kuru temizleme enzim içeren deterjanlar iplikleri bozar.

Yün gabardin, su sıcaklığına ve çalkalamaya karşı hassastır ve uygun şekilde işlenmediği takdirde büzüşebilir.

Stok gabardin. Soğuk suyla doldurulmuş bir lavaboya veya lavaboya 2 kapak dolusu veya bir fışkırtma Yün ve Kaşmir Şampuanı ekleyin. İpek veya sentetik çamaşırlar için Hassas Yıkama kullanın.

Ürünü daldırın ve sabunu eşit olarak dağıtmak için suyu ellerinizle hafifçe çalkalayın. 30 dakikaya kadar bekletin.

Su artık sabunlu olmayana kadar öğeden soğuk su akıtarak iyice durulayın.

Çarpıtma. Bunun yerine, suyu öğeden dışarı doğru bastırın.

Gabardin Makinede Yıkama Nasıl Yaplır?

Öğeyi ters çevirin ve bir File Yıkama Torbasına yerleştirin.

iş önlüğü hangi kumaştan yapılır kumas.org iş elbiseleri hangi kumaştan yapılır Yağmurluk kumaşına ne denir Pamuklu gabardin kumaş nedir

Çamaşır makinesinde yünlü veya hassas programı seçin ve su sıcaklığının soğuk ve sıkma işleminin düşük olduğundan emin olun.

Parti gabardin kumaş kimler alır? Makineye ve yük boyutuna göre uygun miktarda Yün ve Kaşmir Şampuan ekleyin. Ürün pamukluysa, Özel Deterjan kullanın.

KARIŞIK GABARDİN KUMAŞ ALAN YERLER

Kırışıklıkları azaltmak için hemen çamaşır makinesinden çıkarın.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!