Gabardin Kumaş Alanlar

Gabardin Kumaş Alanlar.
Gabardin Kumaş Alanlar.

Çoğu zaman, dayanıklı ve aşınmaya dirençli ürünler terzi, gabardini tavsiye etmektedir. Bu özel is yeri ile kumaşların büyük bir çeşitliliği vardır. Ve hepsi sadece renkte değil aynı zamanda lifli kompozisyonda da farklıdır! Soru ortaya çıkıyor: Neden aynı çağrılacaklar? Cevap basit: bütün sır üretim yolundadır.

Gabardin Kumaş fiyatları,7/7 gabardin kumaş fiyatları,Gabardin kumaş,16/12 gabardin kumaş fiyatları,Gabardin Kumaş toptan,Likralı Gabardin Kumaş fiyatları,İpek gabardin kumaş,7 7 Gabardin ile 16 12 Gabardin arasındaki fark,ham gabardin kumaş fiyatı,parça gabardin kumaş satanlar,gabardin kumaş kilo fiyatı,kilo ile gabardin kumaş,kilo ile ham gabardin,kilo ile gabardin kumaş satanlar,poli gabardin,pamuk gabardin kumaş fiyatı,polyester gabardin fiyatları,harman karışım gabardin fiyatları.

Gabardin Kumaş Alanlar. Kumaşın nitel özellikleri, iplerin birbirine nasıl bağlandığını belirler. Gabardinin imalatı teknolojisi Thomas Barberi tarafından 19. yüzyılın sonlarında İngiltere’de geliştirildi. O sırada Thomas, spor giyim ve dış giyim satan küçük bir butik sahibi. Kaplanmamış ve kaplanmamış yeni bir malzeme yaratma fikri üzerine Thomas, kaba bir keten bezden dikilmiş yerel çiftçilerin elbiselerini itti.

Barberry, yeni malzeme üretmek için bir teknoloji geliştirdi, ancak adı eski. Orta Çağ’daki Gabardin’e kötü hava koşullarında saklandıkları yolcuların veya dilencilerin üst burnu denirdi.

Klasik gabardin – yün, koyun, yani yün merinos cins belirli sınıflar doğal bir kumaş. Merinos İplik dünyanın en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Bu kolay ve cilde daha hoş bir yün kumaş sırasıyla normalden daha ince ve daha yumuşaktır.

Gabardin kumaş maddesi kompozisyonla değil, dişlerin iç içe girme metoduyla ayırt edilir. Dişler çapraz olarak kesinlikle tanımlanmış bir açı ile geçmelidir. Böylece, tuval dokusu çapraz şerit olan bir desen elde eder.

Gabardin Kumaş Alanlar. Taban için olan iplikler ek ipliklerden (atkı) daha incedir ve iki kat bükülmelidir. İlave ipler sıradan tek tellerdir. Ana ipliklerin daha yoğun olması nedeniyle, atkı iplikleri neredeyse gizlidir, bu nedenle kumaşın yüzeyinde geniş eğik izler oluşur. Bu şekilde iplikleri yerleştirme, malzemenin kabartmasını kabartmalı yapar.

İŞÇİ PANTALON KUMAŞI,İŞÇİ ELBİSESİ KUMAŞLARI,İŞ KIYAFETİ KUMAŞI,İŞ KIYAFETİ GAABRDİN KUMAŞ,UCUZ İŞÇİ ELBİSE KUMAŞLARI,İŞÇİ ELBİSE KUMAŞI,UCUZ İŞÇİ KIYAFET KUMAŞLARI,77 GABARDİN KUMAŞ İŞÇİ ELBİSESİ.
İŞÇİ PANTALON KUMAŞI,İŞÇİ ELBİSESİ KUMAŞLARI,İŞ KIYAFETİ KUMAŞI,İŞ KIYAFETİ GAABRDİN KUMAŞ,UCUZ İŞÇİ ELBİSE KUMAŞLARI,İŞÇİ ELBİSE KUMAŞI,UCUZ İŞÇİ KIYAFET KUMAŞLARI,77 GABARDİN KUMAŞ İŞÇİ ELBİSESİ.

XIX – XX. Yüzyılın başlarında. Gabardin dokularının renkleri koyun yünlerinin doğal tonlarına karşılık geldi. En yeni renklendirme metodolojileri, çeşitli renk ve tonların kullanılmasına izin verir. En popüler olan ana ve atkı ipliklerinde farklı renklere sahip olan iki renkli bir melanj.

Gabardin – yoğundur fakat yumuşak doku, sözde dimi örgü. yüzünde belirgin bir küçük diyagonal yara, her zaman soldan sağa aşağıdan yukarıya doğru gidiyor: Başka bir deyişle, kumaş kalitesi ve onun dokuma görünümü değildir. Yamalan, kumaşın şeritte kolay bir efekt olmasını sağlar.

Gabardin Kumaş Alanlar. Gabardin, figürün gelecekteki ürününe iyi uyum sağlayan elastan içerebilir. Kumaş şekli iyi tutar, bu yüzden genellikle kat, ceket, etek, pantolon ve elbise dolabı diker.

Modern gabardinler çoğunlukla ikili, yani içinde tuvalin iki tarafı önü olarak kullanılabilir. Ancak olası hataları önlemek için ayrıntıları tek yönde kesin.

Gabardin, biri diğerinden daha ince olan iki çapraz ipliğin birbirine geçmesiyle elde edilen bir kumaştır. Dar doku, yaklaşık 60 derece eğimli büyük bir yara izini andırır.

izmir gabardin kumaş mersin adana gabardin kumaş ankara gaabrdin kumaş alan adana gabardin kumaş alan
izmir gabardin kumaş mersin adana gabardin kumaş ankara gaabrdin kumaş alan adana gabardin kumaş alan

Bu tür örgünün kendi adı vardır – dimi. Dimi örgü, malzemenin bir açıda gerilmesine izin verir, bu da rahat ve dayanıklı giysiler dikmenize ve ayrıca eğik kesme ürünleri yapmanıza olanak tanır.

Gabardin ağın özelliği ve doğal doku olarak tanımı, bileşimine bağlıdır. Geleneksel olarak, bu malzeme merinos koyun yününden yapılan yünden yapılır. Ancak hafif endüstri teknolojisinin gelişmesiyle birlikte viskon, pamuk, sentetik ve ipek gibi diğer lifler yünün yün bileşimine eklenir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın