Farklı Mevsimler İçin Farklı Etekler

Sevgiliyle düğüne giderken ne giyilir,Düğünde ne giyilir kadın,Köy düğününde ne giyilir,Arkadaş düğününde ne giyilir erkek,Düğünde ne giyilir erkek,İlahili düğünde ne giyilir,Akraba düğününde ne giyilir,Deniz kenarında düğünde ne giyilir, Pazar etekleri,Uzun etek,Pileli etek,15 TL ye etekler,Bayan uzun etek modelleri,Uzun Etek Modelleri,Fırfırlı etek modelleri,Kloş etek,şalvarlık şifon kumaş alan firmalar,viskon kumaş satın alan firmalar,kot kumaş alan firmalar,stok kumaş alan firmalar,spot kumaş alan firmalar,

Farklı mevsimler için farklı etekler?

KUMAŞ ALAN FİRMALAR.  düğünü sırasında , kış mevsiminden çok daha rahat bir etek stili ile kurtulabilirsiniz . Muhtemelen seçim yapabileceğiniz daha geniş bir renk seçeneğine sahip olacaksınız ve çiçek baskıları gibi desenler kabul edilebilir olacaktır. Kış, daha ağır bir kumaşta daha cesur, blok renkleri arama eğilimindedir.

Kış aylarında etek altına çorap giymek de bir düğün kıyafeti için kabul edilebilir. Topuklu ayakkabılar, botlar veya balerinlerle kombinlenen etek, kış için harika bir seçenektir çünkü size biraz ekstra sıcaklık için kollu mevcut üstleri kullanma açısından daha fazla çok yönlülük sağlar.

Düğünlerde hangi renkler giyilir?

SPOT KUMAŞ ALANLAR. Düğünler gibi geleneklere bağlı durumlarda, özellikle kıyafet kuralları söz konusu olduğunda, bazı yazılı olmayan kurallar vardır. Elbette bu, düğünün türüne, bireysel çiftlere, ailelerine ve arkadaşlarına göre değişecektir, ancak genel olarak, misafir olarak düğün gardırobunuz söz konusu olduğunda bazı zorlu geçişler vardır. Renkler, kıyafetinize dahil etmek veya kıyafetinizden çıkarmak için kolay bir başlangıç ​​noktasıdır. Bunlar kaçınılması gereken bazı renkler:

Tepeden tırnağa siyah: Bu günlerde bir düğün için biraz renk veya ışıltı ile aksesuarlandırılmış bir LBD mükemmel kabul edilebilirken; Cenazeye gidiyormuş gibi görünmekten kaçınmak istiyorsun.

Kumaş alanlar. Beyaz: Bu söylemeye gerek yok. Gelinin gök gürültüsünü çalamazsın. Bu onun günü ve beyaz giymesine izin verilen tek kişi o – aynısı kirli beyaz, fildişi veya krem ​​için.

Tamamen kırmızı: Kırmızı çok dikkat çekici bir renktir ve bir düğün konuğu olarak amaç dikkati üzerinizde toplamak değil, sadece güzel görünmek içindir.

TOP KUMAŞ ALANLAR.

Tavsiye Yazı: Polyester Kumaş Nasıl Ütülenir?

Tavsiye Yazı: Pamuklu Kumaş Nasıl Ütülenir?

Tavsiye Yazı:  Kadife Elbiseler Nasıl Yıkanır?

Altın, gümüş veya aşırı ışıltılı: Metaller geri dönmüş ve bir düğün kıyafeti için tamamen kabul edilebilir olsa da, yukarıdakiyle aynı nedenle, kendinize çok fazla dikkat çekmek istemezsiniz. Partiler için payetli bir elbise muhtemelen en iyisidir.

Stok kumaş alanlar. Nedime elbiseleri veya gelinin elbisesinin annesi ile aynı renk: Bu rengi önceden bilmiyor olabilirsiniz ve eğer rengi biliyorsanız veya önceden kontrol etmek istiyorsanız, eşleştiriyorsanız bir tren şutu olmaz. , aynı rengi giymemeye çalışın.

Bu sınırlayıcı hissettirmemeli; aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla renk var, bu yüzden bunu kaba bir kılavuz olarak kullanın.

Bir düğünde beyaz etek giyebilir miyim?

Uzun etek,Etek kombinleri,Kloş etek,Pileli etek,Tesettür etek,Etek modelleri,Yazlık Etek Modelleri,Uzun etek modelleri,kalem etek modası,kısa etek modası,kot etek modası,saten etek modası,günlük etek modası,balo etek modası,düğün için etek modası,nişan merasimi etek modası,okul etek modası,etek kumaşları,kilo ile etek kumaşı,kiloyla etek kumaşı,eteklik kumaş alanlar,eteklik kumaş satanlar,etek ile giyilir,kısa etek ile ne giyilir,

KUMAŞ ALAN FİRMALAR. Genel olarak, beyaz giyerek gelini gölgede bırakmamak herhangi bir düğünde altın kural olsa da, içinde biraz beyaz olan bir etek giymek istiyorsanız, bu genellikle kabul edilebilir. Özellikle eteğin üzerinde beyaz bir şerit veya çiçek desenli beyaz bir arka plan varsa ve genel renk beyaz değilse, etek renk olarak uygundur. Benzer şekilde, örneğin altında başka bir renk varsa ve örneğin beyaz veya beyazımsı bir dantel kaplama varsa, o zaman etek muhtemelen kabul edilebilir olacaktır.

Kumaş satın alan yerler. Bunlar bazı genel kurallar olsa da, neyin uygun olduğuna karar verirken kendi kararınızı kullanmanız gerekecektir. Rehberlik arıyorsanız, gelinin kendisine sorun veya aynı yaş grubundaki veya bölgedeki diğer insanların bu sezon düğünlerde ne giydiğini görmek için çevrimiçi veya sosyal medyadaki resimlere bakın.

Düğüne etek giymenin alternatifleri.

Etekler çok yönlü bir seçenek, kolayca giyilip çıkarılabilen ve yılın her zamanı düğünler için uygun olsa da, tek seçeneğiniz değiller. Kadınsı ve şık bir şey istiyorsanız, elbiseler iyi bir alternatiftir; Aksi takdirde, genel olarak pantolon tercih ediyorsanız başka seçenekleriniz de var.

KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR.

Kumaş nereye satarım. Yaz düğünü için şortlu ya da herhangi bir sezon için uzun, kısa ya da culotte bacaklı pantolonlar, uyumlu ceketli ya da ceketsiz kadınlar için yeniden trend oluyor. Tulumlar, popülerlik kazanan ve elbiselere benzer şekilde, tek parça, koordinasyon gerektirmeyen bir kıyafete izin veren başka bir seçenektir. Tek parça seçenekleriyle aksesuarlara daha fazla ağırlık verilecek, ancak etekler sizin tarzınız değilse, yine de seçenekleriniz var!

Genel düğün gardırop kuralları

Beyaz, kirli beyaz, krem ​​veya fildişi giymeyin

Şeffaf, payetler veya çok dikkat çekici şeylerden uzak durun

Şık tutun – düşük yakalardan veya yüksek etek çizgilerinden kaçının

Çok sıradan olabileceğini düşünüyorsanız, muhtemelen öyle.

Yaz aylarında renkli giyin ve iyi aksesuarlar kullanın.

Genel olarak, gelini gölgede bırakmayın! Bu onun günü, senin değil. İyi görün, ama çok iyi değil.

Yorum Yap