Erkek Pantolon Çeşitleri Nelerdir?

Erkek Pantolon Fit,pantolon cepleri,erkek pantolon kumaşı alanlar,poliviskon kumal satın alanlar,erkek pantolon kumaş alımı yapanlar, Erkek pantolon çeşitleri nelerdir,Erkek kot pantolon nasıl olmalı,Chino pantolon erkek ne demek,Likralı kot pantolon ne demek,Kanvas Pantolon erkek,Rahat Kesim Erkek Pantolon,Erkek Pantolon Kot,Erkek Pantolon Modelleri,Likralı Keten Pantolon Erkek,Erkek Kumaş Pantolon,Salaş Pantolon Modelleri Erkek,

Parti kumaş alanlar. Pantolon Kumaş Seçimi. Pantolonlar modada zor bir canavardır.

Kumaş alanlar. Çoğu zaman yanlış anlaşılır, terim ve adların bolluğundan rahatsız olur ve şaşırtıcı bir şekilde rahat bir uyum içinde bulmak zordur.

Ancak pantolonlar şovun yıldızı olmasalar bile her şeyi bir araya getiriyor.

Pantolonunuzun rolünü ve onları seçerken sahip olduğunuz seçenekleri anlamak, alt yarınız için rahat, keskin görünümlü kıyafetlerin anahtarıdır.

Erkek Modasında Pantolonun Rolü

Bir sirk palyaçosu olmadıkça, iyi pantolonlar asla bir erkek kıyafetinin belirleyici özelliği değildir.

İyi seçilmiş bir kıyafet, dikkati yüze yönlendirmeli ve izleyicinin zihninde öne çıkmasına yardımcı olmalıdır ve gözü belin altına çekmek bu amaca yönelik hiçbir şey yapmaz.

Parça kumaş alanlar. Bunun yerine, pantolonlar kullanıcının vücudunda mümkün olduğunca düz ve kesintisiz bir yol sunmalıdır; en iyi pantolonlar, giyen kişi ister hareketli ister sabit olsun, şık profilini koruyabilecektir; oturmuş veya ayakta.

SEZON SONU KALMIŞ KUMAŞLARI ALANLAR… 0536 336 43 43

Daha pratik bir notta, elbette pantolonlar, erkeklerin hayatın küçük ihtiyaçlarını – anahtarlarını, cüzdanlarını, cep telefonlarını vb. – taşıma eğiliminde oldukları yerlerdir.

İyi pantolonlar, birkaç küçük eşyayı şişkinlik olmadan taşımak için uygun boyut ve şekilde ceplere sahip olacaktır; Cepleri doldurmak ve aynayı kontrol etmek, hazır pantolonlar için mükemmel bir test olabilir.

Ismarlama pantolonlar, herhangi bir ayarlama gerekip gerekmediğini görmek için ceplerdeki tüm olağan günlük öğelerle kolayca donatılabilir.

Erkek Pantolon Fit

Kumaş parçası alanlar. Mükemmel pantolon çifti, bir erkeğin vücudunun doğal şeklini takip etmelidir: beli en geniş, ayak bileklerine kadar incelen, fazla kumaş gevşek veya dalgalı olmadan.

Aynı zamanda, pantolonun harekete izin verecek kadar bol olması ve kalçaların etrafında asla kırışmaması veya toplanmaması gerekir – bu, pantolonun çok dar olduğunun bir işaretidir.

Elbise pantolonları asla dar olmamalı ve daha sonra vücudun alt kısmına doğru genişlememelidir.

Modern şifonyerler, elbise pantolonlarının “düşüşünün” – belden ağa kadar olan mesafenin – gündelik kot pantolonlardan daha uzun olduğunu, yani pantolonların vücutta daha yüksek giyilmesi gerektiğini hatırlamalıdır.

Çağdaş kot pantolonlar genellikle kalçalara giyilmek üzere takılırken, elbise pantolonları kalçaların üzerinde rahatça durmalıdır.

İyi oturan bir pantolon, kemer veya askı olmadan bile asla kendi başına vücuttan kaymamalıdır.

Pantolonlar genellikle kemer yerine askılı giymek için özel olarak tasarlanır, bu durumda düşüş daha da uzun olur ve kalıp biraz daha bol olur. Bu, pantolonun çok pürüzsüz ve düz bir örtü sunan erkeğin vücuduna “asılmasına” izin verir.

Pek çok ince giydirici, askıları kemerlere tercih eder ve genellikle kemer köprüsü olmayan pantolonlar giyer.

Kumaş alımı yapanlar. Pantolonlarınızın rolünü ve onları seçerken sahip olduğunuz seçenekleri anlamak, alt yarınız için rahat, keskin görünümlü kıyafetlerin anahtarıdır.”

Şüphe duyduğunuzda, kemer veya askısız bir pantolon giyin ve ayağını inceleyin. Pantolon sıkışıyorsa veya kayıyorsa, uyum yanlıştır.

Kiloluk kumaş Fazla kumaş kabarıyorsa veya herhangi bir yerde “balon” yapıyorsa veya kasık gevşek bir şekilde sarkıyorsa, pantolon çok boldur; hareket ettiğinizde kumaşta kırışıklıklar ve demetler oluşuyorsa, bunlar çok sıkıdır.

Ve elbette, bir pantolonla hareket etmek veya oturmak herhangi bir nedenle rahatsız ediciyse, kendinize gerçekten bütün bir günü pantolon giymek isteyip istemediğinizi sormalısınız.

Pileli ve Düz Ön Pantolon

Trend belirleyiciler ve moda tasarımcıları pileler konusunda bir türlü karar veremiyorlar.

Bir yıl içinde olacaklar ve gelecek yıl sonsuza dek ölü ilan edilecekler, ancak birkaç sezon sonra geri dönecekler.

Pilelerin ne olduğunu ve bir giysi için ne yaptıklarını anlamak, bu yıl en iyi markaların onları tercih edip etmediğini bilmekten daha faydalıdır – moda gelip gidebilir, ancak pilelerin gerçek işlevi değişmez.

Pileler, bir giysinin kumaşında kalıcı olarak sabitlenmiş küçük kıvrımlardır.

Pantolonlarda, bel bandından giysinin kası ile aynı yüksekliğe kadar uzanan küçük dikey çizgiler olarak görünürler.

Kiloyla parça kumaş. Bu küçük kumaş kıvrımları, pantolonun önüne esneklik katar. Kullanıcı oturduğunda veya esnediğinde hafifçe genişleyebilirler ve görünür herhangi bir sıkılaşma ve kırışma olmadan aynı pürüzsüz dökümlü görünümü korurlar.

Pantolonun her iki yanında tek kat en yaygın stildir, ancak her iki taraftaki çift pileler daha fazla esneklik katarak daha geniş bacaklı erkekler için idealdir.

Pileler de bir başka yardımcı uyum yargıcıdır – düz dururken kıvrımlar “açılırsa” pileli pantolonlar uylukta çok sıkıdır. Yalnızca kullanıcı oturduğunda veya bacağını uzattığında esnemeli ve genişlemelidir.

Kilo ile kumaş satanlar. Ekstra esneklik ve rahatlık kattıkları için pileli pantolonlar tek mantıklı seçim gibi görünebilir, ancak düz önü pantolonların birkaç avantajı vardır.

Pileli pantolonlardan daha dar, daha şık bir ön kısım sunarlar – kullanıcı ayakta ve çoğunlukla sabit olduğu sürece.

Uzun, ince erkekler özellikle düz ön pantolonlardan yararlanır, çünkü kalçaların etrafındaki fazladan kumaş pantolonların çok bol görünmesine neden olabilir. Ancak çoğu erkek için pileler genellikle hem en iyi görünen hem de en rahat seçenek olacaktır.

Pantolon Cepleri

Geleneksel olarak, bir elbise pantolonunun ön cep açıklığı düz bir yukarı-aşağı yarıktır, genellikle kenar kıvırma yoktur veya çok azdır.

Bu, görsel etkisini azaltmak ve orada bir cep olduğu gerçeğini mümkün olduğunca gizlemek içindir. Eğimli cepler , özellikle belirgin bir etek ucu daha rahattır ancak yine de çoğu pantolona uygundur.

Kumaş satın alan. Ara sıra fitilli kadife veya benzeri gündelik giyim dışında, pantolonlarda kepçeli kot pantolon tarzını neredeyse hiç görmeyeceksiniz.

Arka cepler, ön cepler gibi, geleneksel olarak tek, süslenmemiş, bu sefer yatay bir yarıktır.

Düğmeler günümüzde aynı derecede uygundur, ancak kanatlar ve şeritler gibi süslemeler biraz daha yoğun ve daha rahat bir görünümdür.

Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği,Poliviskon kumaş fiyatları,Poliviskon kumaş metre fiyatı,Poliviskon Kumaş Pantolon,Poliviskon kumaş alanlar,Poliviskon kumaş sağlıklı mı,Poliviskon kumaş zararlı mi,Poliviskon kumaş Etek,
Ceket kumaşları Nelerdir,Ceket kumaşı nasıl olmalı,Kumaş,Ceket kumaşı Nedir,Kilo ile Parça kumaş,Kumaş çeşitleri,Ceket Kumaş Çeşitleri, Poliviskon kumaş özelliği,Poliviskon kumaş fiyatları,Poliviskon kumaş metre fiyatı,Poliviskon Kumaş Pantolon,Poliviskon kumaş alanlar,Poliviskon kumaş sağlıklı mı,Poliviskon kumaş zararlı mi,Poliviskon kumaş Etek,

Pamuklu kumaş satın alanlar. Bazı erkekler, özellikle bir takım elbisenin parçası olan pantolonlarda, bu ceplerden birinin veya her ikisinin tamamen ortadan kaldırılmasını seçebilir – bir erkek çok sayıda küçük eşya taşımadıkça, takım elbise ceketi kendi başına geniş bir kargo alanı sunar. Bu, pantolonun dökümünü tamamen arkada bile tutar ve oturması daha rahat olabilir.

Poliviskon kumaş alanlar. Elbette bütün erkekler ceplerinde mümkün olduğunca az eşya bulundurarak yardım alırlar. Aşırı yüklenmiş bir cep, pantolon ne kadar iyi dikilirse dikilsin şişecektir (ancak her zamanki günlük küçük eşya yükünüzü bir elbiseye getirmek, bir terzinin pantolonunuzun yeterli alan sunduğundan emin olmasına yardımcı olabilir).

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!