Dijital Baskı Kumaş Alan

Dijital baskı yapılabilen kumaşlar,Dijital Baskılı Kumaş,Dijital Kumaş Pazarı,Dijital Baskı Döşemelik Kumaş,Dijital Baskı Kumaş desenleri,Dijital baskı Kumaş Bursa,Dijital baskı kumaş Özellikleri,Dijital Baskı Kumaş toptan,

Baskılı kumaş alanlar avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Birçok kumaşta baskılı kumaş en karakteristiktir, giyim üretiminde, ev tekstili ürünlerinde gölgesini görebilirsiniz, baskılı kumaş alan çeşitlerinin özellikleri nelerdir?

Baskılı kumaşın özellikleri

Baskılı kumaşların özellikleri farklı hammaddelere göre değişmektedir.

1: Basılı kanvas, bir saten dokuma ile bir Jet dokuma tezgahına dokunmuş parlak FDY 50D*dty75d polyester + 40d elastandan yapılmıştır. Kumaş hafif, yumuşak, esnek, rahat ve parlaktır.

KUMAŞ SATIN ALANLAR

Baskılı şifon alanlar,baskılı kumaş alan,Basklı kumaş alan yerler,baskılı viskon alanlar,Basklı likralı kumaş alanlar,baskılı ham kumaş alanlar,baskılı kumaş nereye satılır,baskılı kumaşlar nereye satarım,

2: Düz saten dokumaya sahip havalı dokuma tezgahında dokunan düşük elastik polyester filamentten yapılmış baskılı kumaş. Küçültme, çekme ve yumuşatma işleminden sonra kumaş iyi hava geçirgenliğine ve yumuşak ve pürüzsüz bir tuşeye sahiptir.

Baskılı kumaş çeşitleri

1. Transfer baskı

Önce transfer baskı kağıdı yapmak için boya kağıda basılır ve daha sonra yüksek sıcaklık (ısıtma ve kağıdın arkasına basınç) ile renk kumaşa aktarılır. Genellikle parlak renk, ince tabaka, gerçekçi desen ve güçlü sanatsal özelliklere sahip kimyasal elyaf kumaşlar için kullanılır. Ancak şu anda bu işlem sadece polyester gibi birkaç sentetik elyaf için uygundur.

Transfer baskı işlemi basit, küçük yatırım, esnek üretim, şu anda piyasada daha popüler… Ama gerçeği söylemek gerekirse, bu transfer baskı ve diğer baskı türleri, fiyat biraz daha yüksek, ancak belirli bir seviye var.

KUMAŞ NEREYE SATILIR

2. Döküm baskı

Vakum baskı: Toprak rengi, aşındırıcı maddeye dayanıklı olmayan bir boya ile boyanmaktadır. Kuruduktan sonra baskı patı, bir vakum ajanı veya her ikisini içeren ince bir pigmentle basılır. Sonraki işlem sırasında, baskı yerindeki zemin renk pigmenti yok edilir ve solarak zeminde beyaz bir desen veya ince pigment boyama ile oluşturulmuş bir renk deseni oluşturur.

elbiselik kumaş satın alımı yapanlar,elbiselik kumaş alımı yapan yerler,elbiselik kumaş alan yerler,elbiselik kumaş satın alan,

Beyaz veya renkli bulutlar olarak da bilinir. Giysilerin yıkanmış gibi görünmesini sağlayabilir mi? Giysilerin rengi çok yıkanmış gibi görünüyor, benekli aslında, bu geri çekilebilir baskı. Geri çekilebilir baskının prensibi, kumaşın ve elyafın rengini çekerek, yıkama etkisinden daha iyi olan başka bir renge daha açık hale getirmektir. Erkek giyimi için harika bir baskıdır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ ALINIR…

3. Baskı sınırı

Bu işlemde, dokunmuş veya harmanlanmış kumaştaki farklı liflerin kimyasal aşınma direnci farklıdır ve liflerden birini baskı yoluyla lokal olarak çıkarmak için bir yakma maddesi uygulanır ve diğer lifler şeffaf bir desen oluşturacak şekilde tutulur. Yanık baskı veya yanık baskı olarak da adlandırılır.

4. kırışık baskı

PARÇA KUMAŞ SATIN ALANLAR

Sublimasyon Yazıcı Fiyatları,Her türlü kumaşa baskı,Online kumaş baskı,Evde kumaş baskı,Kumaşa transfer baskı,Sublimasyon Yazıcı Tavsiye,Ütü ile yapışan transfer baskı,
Sublimasyon Yazıcı Fiyatları,Her türlü kumaşa baskı,Online kumaş baskı,Evde kumaş baskı,Kumaşa transfer baskı,Sublimasyon Yazıcı Tavsiye,Ütü ile yapışan transfer baskı,

Elyafların genleşmesine veya büzülmesine neden olabilecek kimyasal, baskı yöntemiyle kumaşa uygulanır. Uygun işleme yoluyla, baskılı elyaf ve baskısız elyaf arasındaki genleşme veya büzülme farkı üretilebilir, böylece yüzey üzerinde tek tip bir dışbükey-içbükey model elde edilir. Örneğin, gerdirme maddesi olarak kostik soda baskılı saf pamuklu kumaş. Aynı zamanda tampon baskı olarak da adlandırılır.

Yorum Yap