Denye Astar Üreticileri

astarlık kumaş üreticileri astar kumaş üreticisi astarlık kumaş üreticileri

JARSE KUMAŞ ALANLAR. DENYE KUMAŞ SATIN ALANLAR. Dürüst olmak gerekirse, daha önce kıyafetlerin astarlarına hiç bakmamıştım. İyi görünmesi ve dokunuşa hoş gelmesi için seçtim. Pekala, yumuşak, orada, batmaz ve gider. Otuz beş yıla kadar, kırışmadığı sürece ne tür bir kompozisyon olduğu hiç önemli değildi.

190 TEL POLYESTER ASTAR

Belki hassasiyet yaşla birlikte değişir? Bir noktada, akşama yorgun düştüğüm bu güzel elbisenin içinde, bu güzel eteğin her zaman elektriklendiğini ve bacaklarıma yapıştığını ve bu güzel bluzun içinde ya sıcak ya da soğuk olduğunu ve asla rahat olmadığını fark etmeye başladım. Görünüşe göre iyi şeyler var ama onları giymek istemiyorsun, bu tatsız.

O zaman ilk kez bir şeyin neyden yapıldığını görme zamanının geldiğini anladım. Ve aslında, satın alırken hemen bakmak muhtemelen daha iyidir. Ve karıştırmaya, giysilerdeki bileşenleri aramaya başladı, çünkü kumaş hoş olabilir, öyle bir şey değil, ama daha sonra, tabiri caizse operasyon sürecinde onda nasıl olacak?

DENYE ASTAR ÜRETİCİ FİRMALAR

Söz Nişan arka fon kumaşı,Nişan arka fon Kiralama,Evde Nişan arka fon kumaş satanlar,Nişan Tagı satın al,Nişan arka fon Kendin Yap,Nişan Arka Fon Stand kumaşı,Nişan arka plan Dekor,fonluk kumaş,arkan kumaş satanlar,arka fon jarse kumaş,fon için jarse kumaş,organizasyon kumaş satan yerler,dekor kumaşı,

Ama elbette dikiş okulundaki malzeme bilimi dersi belirleyici bir rol oynadı. Çok güzel bir kurstu, çok yardımcı oldu. Şimdi, internette bir yerde “% 100 kadife” veya “% 100 şifon” yazısını gördüğümde, gerçekten gülmüyorum, şaşkınlıktan kırışıyorum. Cehaletten mi böyle yazıyorsun yoksa kasten insanlara saçma sapan şeyler mi söylüyorsun? Çünkü senin kadife ya da şifonun ne – ha? Katı polyestere geçin.

JARSE ASTAR ÜRETİCİLERİ.

Kadife, şifon, organze, kadife, saten ve hatta dimi – bunların hepsi kumaş isimleri, dokuma ve işleme şeklidir ve bu ipliklerin bileşimi değişebilir. Yani, önemli olan ipliklere bağlı olacaktır: kumaşın nasıl göründüğü değil – bu genel olarak açıktır, ancak nasıl giyileceği ve aşınma sürecinde nasıl davranacağı.

Ve hatta bir zımba teli bile bir kompozisyon değil, iplik üretimi için bir yöntemdir. Evet, genellikle bu elyafta viskon bulunur, ancak teorik olarak farklı olabilir.

İpliklerin bileşimine bağlıdır:

1. Kumaş elektriklenecek mi? Tüm sentetik elyaflar (polyester, akrilik) kesinlikle olacaktır. Ve yün – de. Bu, örneğin bir etekse, taytın üzerine giymek için bol miktarda antistatikle ıslatmanız gerektiği anlamına gelir. Bir bluz veya hırka ise, o zaman her şey yapışır ve parlar. Elbette bir çıkış yolu var – eteği astarın üzerine koymak, ancak yalnızca astar kumaşı en azından viskoz olmalıdır (ipek astar iyidir, ancak pahalıdır). Çünkü astar yine polyester ise, o zaman pek bir anlamı olmayacaktır. Her şey astar ile birbirine yapışır.

2. Bunda rahat edecek misin? Bunların hepsi, elbette, bireysel hassasiyet meselesidir: Bazıları saf sentetik normlara sahipken, diğerleri zaten% 10-15 safsızlık bile kaşındırır ve terler. Ancak genel olarak, koğuşta ortalama olarak, doğal liflerden (pamuk, keten, yün) yapılan kumaşlarda veya doğal liflerin oranının en az% 70 olduğu karışık kumaşlarda uzun süre hepimiz kendimizi iyi hissederiz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!