Denye Astar Toptan Polyester Astar Toptan

Denye kumaş toptan,jarse kumaş toptan fiyatı,190 tel polyester astar toptan,170 tel polyester astar toptan,70 denye kumaş toptan,50 denye kumaş toptan,

Jarse kumaş alanlar. Denye kumaş toptan,jarse kumaş toptan fiyatı,190 tel polyester astar toptan,170 tel polyester astar toptan,kumaş parçası alan yerler. 70 denye kumaş toptan,50 denye kumaş toptan. En son ne zaman durdunuz ve satın alma ile ilgili olduğunuz giysinin kumaş içeriğini düşündünüz?

50 DENYE KUMAŞ TOPTAN

Belki de belirli bir kumaşa sahip olanlar dışında çok az kadın durup satın almak üzere oldukları giysideki kumaşın kalitesini ve özelliklerini düşünür ve yine de bir öğenin zamanla nasıl kuruyacağı, hissedileceği ve giyileceğinin anahtarını tutan kumaştır.

Bugünün özelliğinde, sizinle birlikte en yaygın moda kumaşlarından ve karışımlarından bazılarını keşfetmek istiyorum – artıları ve eksileri, böylece giysinin beklediğiniz gibi size hizmet edip etmeyeceğini öğrenebilirsiniz.

Harmanlanmış Kumaşlar Nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, iki veya daha fazla elyaf türünün tek bir kumaşta bir araya getirildiği zamandır.

Karışımlar, kumaşın hissini, performansını veya dayanıklılığını artırmak için oluşturulur. Örneğin, pamuk ve spandeks birleştirildiğinde, genellikle hafif, serin ve bir dereceye kadar gerilmiş bir kumaş oluşturur. Her lifin yüzdesi önemlidir, çünkü her birinin az ya da çok kısmı kumaşı yapabilir veya kırabilir. Bir kumaşta ve giyside bir streç lifin çok yüksek bir yüzdesi, çok az sarkık bir karmaşaya dönüşebilir ve aşırı derecede daralmış hissedebilirsiniz.

190 TEL POLYESTER ASTAR TOPTAN

Harmanlanmış Kumaşların Doğuşu

toptan astar kumaş toptan astar fiyatı toptan denye fiyatı toptan astarlı kumaş
toptan astar kumaş toptan astar fiyatı toptan denye fiyatı toptan astarlı kumaş

İnsan yapımı liflerin gelmesinden çok önce, üreticiler yün, pamuk, ipek ve keten gibi doğal liflerden yüzlerce farklı kumaş türü yaratıyorlardı. Her biri esas olarak lif içeriği, ağırlık, örgü tarzı veya parlaklık ile farklılık gösterdi.

170 TEL POLYESTER ASTAR TOPTAN

Doğal kumaşlar dayanıklılık, alerjik olmayan, nefes alabilir gibi olumlu özelliklere sahip olma eğilimindedir ve bu nedenle giyilmesi rahat, emici, yangına dayanıklı ve biyolojik olarak parçalanabilir. Olumsuzluklar şunları içerir: pahalı, yüksek bakım, büzülme ve hassas.

İnsan yapımı liflerin olumlu özellikleri arasında su ve leke direnci, gerilme, mukavemet, dayanıklılık, şekli korumak ve nispeten daha ucuz sayılabilir. Olumsuzluklar şunları içerir: giyilmesi sıcak, suyu emmezler, dikişler doğal kumaşlar kadar sıkı tutmazlar, cilt alerjilerine eğilimlidirler ve biyolojik olarak parçalanamazlar.

Popüler / Ortak Karışımlı Kumaşlar

Daha popüler harmanlanmış kumaşlar şunları içerir:

 • Polyester / Pamuk
 • Naylon / Yün
 • 70 Denye Jarse Astar.
 • Polyester / Yün
 • Pamuk / Likralı
 • Yün / Pamuk
 • Keten / Pamuk
 • Keten / İpek
 • Keten / Rayon
 • İpek / Yün
 • Rayon / Pamuk

Harmanlanmış kumaşların temel amacı, nihai bir tamamlayıcı karışım oluşturmak için her kumaşın doğasında bulunan iki niteliği birbiriyle birleştirmektir. Kumaşların birleştirilmesinin birkaç nedeni vardır. Görünümü veya hissi iyileştirmek (“el” olarak bilinir), kumaşların bakımını veya kullanımını kolaylaştırmak veya üreticiler için daha ekonomik hale getirmek olabilir.

Yorum Yap

 • error: Content is protected !!