Denim Kumaş Parçası Satın Alan Yerler

parça kot parça denim parça denim kumaş kilo ile kot kumaş denim kiloyla

Kot kumaş alanlar dünyada en çok aranan ve kullanılan kumaşlar arasındadır. En küçüğünden en yaşlısına kadar herkes en az bir kez kot pantolon giymiştir. Denim kumaşlar 80’li/90’lı yıllarda çok popülerdi, ancak diğer birçok nesil için de öyle olmaya devam ediyor. Kot kumaşı arayanlar için, çok fazla para harcamadan çevrimiçi olarak bulunabilecek en çok satan on ürünün bir listesi burada.

Parça kumaş alanlar. En iyi kumaşlarla kendi giysi ve aksesuarlarınızı yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Pantolonlar, ceketler, yelekler ve gömlekler ama sadece değil. Çanta, cüzdan, anahtarlık gibi aksesuarların yaratılmasına da çok yakışan kumaşlardır. Kısacası tek yapmanız gereken hayal gücünüzü serbest bırakmak ve en iyi kumaşı seçmek.

PARÇA DENİM KUMAŞ

Ucuz kot kumaş kiloluk kot kumaş kot kumaş satın alan firmalar kot kumaş satın alan şirketler denim kumaş satın alan şirketler parti kot alan firmalar parti denim kumaş alan şirketler

En iyi on denim kumaş sıralamamızı açan bu denim kumaş metre bazında bu denim kumaş her türlü giysiyi oluşturmaya uygundur ve koyu yıkamalı bir kumaştır. Pantolon, ceket, çanta veya çocuk kıyafetleri için idealdir. Üstelik bileşimi de kaliteli. Aslında %70 pamuk ve %30 polyester içerir bu nedenle zamanla yumuşaklığı ve direnci korumanızı sağlar. Tarzınıza özgün bir dokunuş katacak yeni giysiler yapmak için mükemmeldir.

METRE İLE SATIŞ: Tüm kumaşları ihtiyacınıza göre kesiyoruz. Miktar 1 = 0,5m, Miktar 2 = 1m vb. Özel ihtiyaçlarınız için lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçin. Bu kumaşın yüksekliği 150cm’dir.

DİKİŞ PROJENİZ: İlkbahar/Yaz Giyim, Ceket, Pantolon ve Çocuk Giyim için uygundur.

ÜST KALİTE: Bu ürün %70 Pamuk ve %30 Polyesterden yapılmıştır.

Metre ile denim kumaş

İşte kumaşlar markasından metre bazında satılan bir kot kumaş daha. Ürün adedini ihtiyaçlarınıza göre seçebilirsiniz. Bu durumda, kot kumaşı daha koyudur, pantolon veya dış giyim gibi giysiler oluşturmak veya herhangi bir mobilya parçasını orijinal bir şekilde astarlamak ve kaplamak için mükemmeldir. Kumaşın ölçüsü 50 cm’den başlar ve nihai maliyet istenen metrekareyi ifade eder.

Metresine göre kot kumaşı

Denim kumaş ne demek,Denim kumaş kot mudur, Denim kumaş sert mi,Denim kumaş pamuk mu,

Hafif bir kumaş arayanlar için en uygun çözümdür. Genellikle bu tür hafif kot kumaşı, geçiş pantolonları, elbiseleri veya gömlekleri oluşturmak için kullanılır. Renk aslında %100 pamuktan oluşan açık bir çivit mavisidir. Ayrıca bu durumda denim kumaş metre bazında satılmakta olup aradaki fark başlangıç ​​fiyatının 160 cm ürün olmasıdır. Siparişinize santimetre eklemek için istediğiniz miktarı belirtmeniz yeterlidir. Ürün doğrudan eve ulaşacak ve kullanıma hazır olacaktır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!