Denim Kumaş Alan Yerler Nasıl Kumaş Alırlar?

kot kumaş satın alan likralı kumaş alanlar denim kumaş alan yerler kot kumaş satın alan firmalar parça kot alan firma

Denim kumaş alanlar Bu kategori genellikle ağırlığı 5 ila 11 ons (oz.) arasında olan denimleri içerir. Hafif denim, aşınma direnci rekorunu elinde tutmuyor. Bu tür denimden yapılan kot pantolonlar, diğer her şey eşit olduğunda, daha ağır denimden yapılan kot pantolonlara göre neredeyse kesinlikle daha az dayanıklı olacaktır.

Buna ek olarak, geleneksel kot pantolon hayranları, daha ağır muadilleriyle karşılaştırıldığında, hafif denim kot pantolonların daha az etkili bir şekilde solduğunu ve özellikle eskimediğini belirtiyor. Bu, bu tür kot pantolonların satın alınabileceği anlamına gelir, ancak birden fazla sezon için ve ana olanlara ek olarak.

Kumaş alan parti denim kumaş fiyatı; denim kumaş fiyatları; spot denim kumaş; stok denim kumaş; pamuklu denim kumaş fiyatı; toptan denim kumaş fiyatı; streç denim kumaş fiyatı; likralı denim kumaş üreticileri; denim kumaş firmaları; kot kumaş firması; denim kumaş üreticisi; streç denim kumaş üreticileri; türkiye denim kumaş fabrikası;kot kumaş fabrikası; şifon kumaş fabrikası; penye kumaş fabrikası;.

Kumaş satın alanlar. 5 oz kot kumaş satış yerleri. 6 oz kot kumaş satanlar. 7 oz kot kumaş satan yerler. 8 oz kot nerede satılıyor?Metre ile 9 oz kot kumaş satın alanlar metrelik 10 oz kot kumaş alan yerler metre ile 11 oz kot kumaş alan kişiler tekleme 12 oz kot kumaş alan toptan 13 oz kot kumaş alıcısı ihraç fazlası 14 oz kot kumaş satın alanlar elde kalan kot kumaş alanlar likralı kot kumaş nereye satılır fazla gelen 11 oz likralı kot kumaş fazlası kumaş alanlar.

Kilo ile Denim, gezegendeki en popüler giysidir ve neredeyse herkesin hayatında bir çeşit kot vardır. Bozulmamış olanlardan sevilenlere kadar, hepimizin ayrılmayacak parçaları var ya da belki de yeni bir parça üzerinde yeni bir görünüm inşa etmek ya da geliştirmek için tasarımlarımız var.

Parti Denim, çoğunlukla giyim ile bağlantılı, kot pantolonla bağlantılı bir kumaş, bir moda elyafı olan iyi bilinen bir kelimedir. Her iki kelime de bu ikonik kumaşların ve giysilerin kökenleri hakkında büyüleyici bir hikaye anlatıyor. Bu blog, 19. yüzyılın sonundaki icatlarından günümüzün popüler kıyafetlerine kadar denim ve kot pantolonun tarihini inceliyor.

3X1 – KLASİK HAM DENİM DOKUMA

10.5 Oz üzerinde çoğu denim. yard kare başına ağırlık 3 × 1’dir, bu da her bir atkı ipliğine üç çözgü ipliğini ima eder. Bu en sağlam denimdir ve dayanıklılığı nedeniyle geleneksel olarak iş kıyafetleri için üretilmiştir. 3×1 ham denim jean’e yatırım yaptığınızda, onun maceralarınızın ta kendisi olarak yıllarca sizinle kalmasını bekleyebilirsiniz.

2X1 – HAFİF DENİM DOKUMA

ucuz denim ucuz jeans ucuz kot kumaş ucuz likralı kot likralı kot kumaş satanlar ucuz kot satan kilo işikot kumaş spot denim kumaş satılık kot kumaşlar kalan kot kumaşlar kalmış kot kumaş

Likralı denim kumaş. Tipik olarak yard kare başına 10,5 Oz’dan daha az olan bu denim, 3×1’in tüm görünümüyle daha çok yaz ağırlıklı bir denim olarak kabul edilir, ancak daha fazla nefes alabilir olması, ancak bir miktar sertliği koruması nedeniyle ısıda daha bağışlayıcıdır.

Stretch denim son birkaç yılda giderek daha popüler hale geldi ve bunun iyi bir nedeni var: Daha esnek, daha elastik bir malzemeye sahip olmasıyla adının hakkını veriyor. Kot pantolon, elbise, etek veya başka herhangi bir giysi yapımında kullanılsın, streç kot ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. Ama onu normal kottan tam olarak farklı kılan nedir? Bu, bugünün blog yazısında yanıtlayacağımız bir soru.

Maliyet

Kumaş satın alan kişiler. Maliyet açısından, genellikle streç kot için standart kottan daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Bunun nedeni, streç kotun üretilmesinin daha fazla zaman alması ve kaynak yoğun olmasıdır.

Dayanıklılık

Kumaş alan yerler. Bununla birlikte, hasara yatkınlığı da dahil olmak üzere, kotu germenin bazı olumsuz yönleri vardır. Standart denim güçlü, dayanıklı ve hasara karşı oldukça dirençliyken, streç denim içindeki elastik malzeme değildir. Bir çift streç kot pantolon satın almayı planlıyorsanız, bakım etiketinde listelenen talimatları okuduğunuzdan (ve uyguladığınızdan) emin olun. Bazı streç kotlar bunun yerine havayla kurutma veya kuru temizleme gerektirebilir, bu durumda bu tavsiyeye uymak en iyisidir.

Parti kumaş alanlar. Daha önce streç kot pantolon giymediyseniz, denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Birçok insan, onları standart kotlardan daha yumuşak ve daha rahat buluyor. Sabahları giymek için kıyafet bulmaya çalışırken gardırobunuza sadece bir çift eklemek size daha fazla seçenek sunacaktır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!