Ceket Astarı Nasıl Dikilir? Astarlık Kumaş Satış Yeri

Ceket astarı nasıl dikilir,ceket astarı satan yerler,ceket astarı satan yerler,ceket astarı satış yerleri,ceket astarı nereden alınır,ceket astarı nerede satılır,ceket astarı satış yeri,

Kumaş satın alanlar. Adana toptan ceket astarı satan yerler. Adıyaman toptan ceket astarı satan yerler. Afyonkarahisar toptan ceket astarı satan yerler. Ceket astarı nasıl dikilir,ceket astarı satan yerler,ceket astarı satan yerler,ceket astarı satış yerleri,ceket astarı nereden alınır,ceket astarı nerede satılır,ceket astarı satış yeri.

 Ağrı toptan ceket astarı satan yerler. Aksaray toptan ceket astarı satan yerler. Amasya toptan ceket astarı satan yerler. Ankara toptan ceket astarı satan yerler. Antalya toptan ceket astarı satan yerler. Ardahan toptan ceket astarı satan yerler.

Polyester Astar Satan Yerler. 190 tel astar satan firma. 170 tel astar kumaş nerede satılır? Ucuz astar kumaş nerede satılıyor? Balıkesir denye astar. Balıkesir jarse astar. Balıkesir astar kumaş satan yerler. Denye astar satan firmalar. Jarse astar satan firmalar. Kaban astarı. Termal astar Kumaş. Astarlık kumaş satan firmalar. Asetat astar nedir? Dokuma astar nedir?

Artvin toptan ceket astarı satan yerler. Aydın toptan ceket astarı satan yerler. Balıkesir toptan ceket astarı satan yerler. Bartın toptan ceket astarı satan yerler. Batman toptan ceket astarı satan yerler. Bayburt toptan ceket astarı satan yerler. Bilecik toptan ceket astarı satan yerler. Bingöl toptan ceket astarı satan yerler.

ASTAR KUMAŞ FİRMALARI

Kumaş alan. İşte, ‘torbalı’ yöntemi kullanarak bir ceketin nasıl astarlanacağına dair öğreticim. Bu ceket astar yöntemi en profesyonel sonuçları verir, en az miktarda el dikişi gerektirir ve aynı zamanda en hızlısıdır. Bana göre üçlü bir galibiyet! Dolabınıza bakarsanız, sahip olduğunuz hemen hemen her ceketin bu yöntemin bazı varyasyonlarını kullanarak astarlandığını göreceksiniz. Bu yöntem gerçekten çok basit ve umarız ceketleri sağlı sollu yapacaksınız, çünkü onları astarlamak çok kolay! Bu eğitim oldukça fotoğraf ağırlıklı, bu yüzden tam yazıya devam etmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Adım 1: Parçalarınızı normal gibi kesin. Ceketin kabuğunu birlikte dikmek için desen talimatlarını izleyin. Astar için de aynısını yapın, ancak ön yüzü astara takarken alt kenarda yaklaşık 2 inçlik dikişsiz bırakın. Kaplamanın dikiş payına sabitleyerek astarın dikilmiş kenarı boyunca dikin.

POLYESTER ASTAR FİRMALARI

Adım 2: Yakayı ceketin boyun kenarına takın. *Bu özel tasma hakkında aşağıdaki nota ve bu modelle ilgili diğer birkaç nota bakın.

Adım 3: Sağ taraflara bakacak şekilde, ceket kabuğunu ve astarı kenarlar ve boyun etrafında birbirine tutturun ve dikin, etek ucunu gevşek bırakın.

Adım 4: Dikiş payını derecelendirin, yaka noktalarındaki fazlalıkları kesin ve yaka köşelerine klipsleyin.

Adım 5: Kenarı etek ucundan ceketin kırılma noktasına kadar alttan dikin. Kırılma noktası, klapaların dışa doğru döndüğü noktadır.

Adım 6: Kabuğun kenarlarını ve astarı hizalayın ve bir kenardan diğerine dikin. Bunun, astarın kenarları ile kaplamanın kenarları arasında bir miktar boşluk oluşmasına neden olacağını fark edeceksiniz, bu pileyi yapacaktır.

İstanbul astar kumaş firmaları,adana astar firmaları,İzmir astar satanlar,çerkezköy astar kumaşı satanlar,Çerkezköy astar kumaşı firmaları,Çerkezköy polyester astar firması, polyester astar kumaşı üretenler,polyester astar üreticileri,

Adım 8: Kolun kenarlarını yaklaşık 2″ hizalayın. Manşetli astarı manşonun eşleşen dikişlerine yerleştirin ve ne ceketin ne de astarın bükülmediğinden emin olun. İki katmanı birbirine dikin ve diğer taraf için tekrarlayın.

Adım 9: Astar kumaş Ceketiniz bu garip konfigürasyonda artık tamamen kapalı olduğundan, koltuk altı dikişlerinden birinde bir açıklık açmanız gerekecek. Ceketinizin boyutuna ve hacmine bağlı olarak 8-12″ öneririm. Potansiyel olarak bu kısmı dikemezsiniz, ancak dikip tekrar açarak, daha sonra tekrar dikmek için gerçekten güzel bir preslenmiş çizgi elde edersiniz.

Adım 10: Şimdi ceketi çevirmek için, ceketi yeni oluşturduğunuz koldaki delikten, her şey doğru tarafa gelene kadar çekmeye başlayın.

DENYE ASTAR TOPTAN FİYATLARI

Adım 11: Bu sonraki adım tamamen isteğe bağlıdır ve astarın kol yuvalarında kaymasını önlemek için yapmayı sevdiğim bir şey. Kol astarındaki delikten içeri girin ve hem kabuktan hem de astardan koltuk altı dikişlerini alın ve delikten dışarı çıkarın. Tam boy bir ceket için ikisi arasında bir uzunluk, muhtemelen yaklaşık 1,5 inç zincirleyin. Diğer kolla tekrarlayın.

Adım 12: Koldaki deliği dikmek için iki katmanı birbirine iğneleyin ve mümkün olduğunca kenara yakın dikin.

Adım 13: Ceketin dış tarafını ve kol paçalarını bastırın. Yakaya bastırırken, etek ucundan başlayın ve kesme noktasına ulaşana kadar dikişi giysinin içine doğru yuvarlayın ve ardından etek ucunu giysinin dışına doğru yuvarlamaya başlayın. Bu, dikişi görememenizi sağlayacaktır.

190 TEL POLYESTER ASTAR FABRİKALARI

bursa lacivert astar kumaş merter lacivert astar firması lacivert astar fabrikaları toptan
bursa lacivert astar kumaş merter lacivert astar firması lacivert astar fabrikaları toptan

Adım 14: Bu teknikle bir ceketin astarlanmasının, etek ucu ve yüzün birleştiği yerde küçük bir açıklık oluşturduğunu fark edeceksiniz. Bu sadece bu tekniğin bir sonucudur ve bunu hiçbir kötü sonuç olmadan kapatabilirsiniz.

İşte bu, işiniz bitti! Ceketinizi giyin ve astarın ne kadar kolay olduğunu görün!

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!