Bursa Jarse Kumaş Toptan Astar Firmaları

Astar, Süet, Mikro, Oxford, Sotina, Bondit, Softshell, Gabardin Kumaş İzmir. bondit kumaş. softshell kumaş. oxford kumaş. micro kumaş. Modeller: softshell kumaş, micro kumaş, bondit kumaş, oxford kumaş, sotina kumaş, gabardin kumaş, elyaf, tafetta kumaş, Bursa jarse kumaş firmaları,merter astarlık jarse kumaş,İstanbul jarse kumaş firmaları,İstanbul toptan jarse kumaş,İstanbul toptan 70 deney jarse,50 deney jarse kumaş,bursa jarse astar firma adresleri,

KUMAŞ ALAN ZEYTİNBURNU JARSE ASTAR FİRMALARI. MERTER JARSE ASTAR FİRMASI. BURSA JARSE ASTAR ÜRETİCİLERİ. ZEYTİNBURNU POLYESTER ASTAR SATANLAR. SİYAH ASTAR KUMAŞ. EKRU ASTAR KUMAŞ. ASTARLIK JARSE KUMAŞ SATANLAR. 70 DENYE JARSE FİRMASI. 50 DENYE JARSE FİRMASI. 190 TEL ASTAR FİRMASI. 170 TEL POLYESTER ASTAR FİRMASI.

Astar dikişte korkaklar için değildir. Ama bir giysiyi astarladığınızda ömür boyu satılırsınız. Giysilerin görünümündeki ve dökümlündeki değişiklik sizi bir dönüşüm haline getiriyor. Ceketler, pantolonlar, etekler, paltolar, elbiseler – diktiğiniz her şeyi astarlamak isteyebilirsiniz.

JARSE ASTAR FİRMASI ZEYTİNBURNU YERİMİZ…

Toptan astar satanlar İstanbul,osmanbey toptan astar firmaları,toptan astar bursa,bursa toptan astar satanlar,toptan astar satan yerler merter,toptan polyester astar fiyatı,adana toptan astar satanlar,denizli toptan polyester astar fiyatı,

Peki, kıyafetleriniz için en iyi astar kumaşı nasıl seçilir ve ne seçilir?

Astar için seçtiğiniz kumaşı belirleyen 3 faktör aşağıdaki gibidir.

Dış kumaşın rengi

Genellikle dış kumaşın rengiyle tam olarak eşleşen bir kumaşa ihtiyacınız vardır, aksi takdirde tüm giysinin rengi bozulabilir. Bu mümkün değilse, koyu bir renk seçin (daha açık renk öne çıkacaktır). Bazen özel bir efekt için bir kontrast renk seçilir.

Astar kumaşı için alışverişe çıkarken dış kumaşı yanınıza alın ve kumaşları iyi güneş ışığı altında veya beyaz ışık altında karşılaştırın.

190 TEL POLYESTER ASTAR SATAN FİRMALAR.

Giysinin amacı

Bu önemlidir, çünkü bir kişi kış aylarında yalıtım ve sıcaklık için sıcak bir kumaş isterken, bir başkası yaz aylarında ince ve nefes alabilen bir kumaşa ihtiyaç duyabilir. Bazıları giysinin iç kısmına ilgi katacak renkli veya baskılı kumaş arar, bazıları giysiye yapı kazandırmak ister ve daha kalın bir kumaş arayışında olabilir.

Sık giyeceğiniz kıyafetleri astarlamak için dayanıklı, bakımı kolay bir kumaşa ihtiyacınız olacak, ancak sadece bazı durumlarda (kuru temizlemeyi ve ardından saklamayı kastediyorsunuz) benzer bir yüksek bakım astar malzemesini seçebilirsiniz.

Astarlık file kumaş firması,astarlık file kumaş satanlar,astarlık file satış yerleri,astarlık file kumaş bursa,merter astarlık file firmaları,astarlık file kumaş satış yerleri,Zeytinburnu astarlık file kumaş,Delikli file kumaş,Sert File Kumaş,Polyester File Kumaş Fiyatları,File Kumaş,Naylon File Kumaş,File Kumaş BURSA,Plastik file kumaş,Elbiselik File Kumaş,

Bağcıklı veya straplez kıyafetlerin astarı için kaygan bir kumaş seçmeyin. Kumaşın kaymasını istemezsiniz.

JARSE ASTAR SATAN FİRMALAR

Dış kumaş ile uyumluluk

Bu en önemlisi. Astar kumaşı, dış kumaşla aynı ağırlıkta veya biraz daha az ağırlıkta olmalıdır. Sıkı dokunmuş bir kumaş seçin. Dış kumaşın ve astarın bakımı aynı olmalıdır.

Astarın hafif, ince ve kaygan olması beklenir, böylece giysiyi giyip çıkarmakta zorluk çekmezsiniz.

Viskon/Rayon/

Rayon ince liflere sahiptir ve bu nedenle kumaş astar yapmak için çok uygundur. Nefes alabilir ve yumuşak, esnek ve hafiftir. Sıcak ve terli havalarda bile vücudunuza yapışmaz.

%100 viskon ve %100 astar malzemeleri de yumuşak, antistatik ve hafif oldukları için astar için çok talep görmektedir.

BURSA JARSE ASTAR FİRMALAR

Rayon elbise takımları ve paltoları astarlamak için kullanılan popüler bir markalı rayon kumaştır. Nefes alabilen, yumuşak, antistatik, yapışma önleyici süper rahat ve genel olarak süperstar bir astar malzemesidir. Viskon Tafta ısmarlama terziler tarafından takım elbise ceketleri için kullanılan popüler bir astar malzemesidir.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR…

Polyester astar satan yerler,polyester astar üretenler nerede,merter astar satanlar,bursa astar satanlar,adana astar satanlar,denizli astar satan yerler,İstanbul astar satanlar,samsun astar satan yerler,Maraş astar satanlar,

Daha ağır bir kumaşa ihtiyacınız varsa, antistatik Rayon dimi kumaş astar olarak çok iyidir. Bunlar elde yıkanmalıdır. Makinede yıkama liflere zarar verebilir. Rayon krep sırt saten iyi bir seçimdir.

Bu, astar yapımında en popüler kumaştır ve cildinize karşı en rahat olanıdır. Pamuk, doğal liflerden üretilmiştir, bu nedenle nefes alabilir ve nemi iyi emdiği için cilde karşı çok rahattır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!