Bir Kilo Astar

astar fiyatı asalık kumaş fiyatları saten astar fiyatı bir metre saten astar bir kilo saten astar 1 metre 160 tel astarlık kumaş 190 tel astar kumaş 1 kilo jarse astar 1 metre jarse astar 1 metre denye astar.

Astar kumaş alanlar – temel gereksinimler ve çeşitleri

Birçok giysi çeşidini dikerken astar kumaşı gibi bir detay önemlidir. Kumaş satın alan yerler. Düzgün seçilmiş malzeme, ürünün ters tarafındaki kusurları mükemmel bir şekilde gizler, performansını artırır ve hoş bir dokunma hissi sağlar.

Neden astar kumaşına ihtiyacınız var?

Yüksek kaliteli ve doğru seçilmiş astar kumaşı aşağıdaki işlevleri yerine getirir:

Astar kumaş çeşitleri nelerdir?

1 metre astar 1 kilo astar kilo ile ceket astarı astarlık kumaş şifon astarı mont astarı bir metre astar fiyatı bir kilo astar fiyatı asalık kumaş fiyatları saten astar fiyatı bir metre saten astar bir kilo saten astar 1 metre 160 tel astarlık kumaş 190 tel astar kumaş 1 kilo jarse astar 1 metre jarse astar 1 metre denye astar

Modern tekstil üreticileri, astar olarak kullanılabilecek maddeler için sonsuz sayıda seçenek sunar. Ürününüze en uygun kumaşı seçmek için, çeşitli türlerini ve özelliklerini ayrıntılı olarak tanımaya değer.

Atlas

En popüler astar türlerinden biri, güzel, pürüzsüz ve parlak bir yüzeye sahip streç satendir. Bu malzemenin ana özellikleri aşağıdaki gibidir:

  • pürüzsüz ve yoğun bir yapıya sahiptir;
  • şeklini çok iyi tutar;
  • aşınma direnci, dayanıklılık bakımından farklılık gösterir;
  • çekici bir görünüm;
  • antistatik etkiye sahiptir;
  • güvenli ve çevre dostu.

Atlas streç kumaş, odun hamuruna dayalıdır. Bu astar malzemesinin kapsamı oldukça geniştir – takım elbise, ceket, kürk manto, çeşitli el çantaları, eldivenler dikilirken kullanılır. Malzemenin maliyeti oldukça yüksektir ve premium ürünler için güvenle kullanılabilir.

SATEN

bir metre saten kumaş 2 metre saten kumaş 10 metre saten kumaş 100 metre saten kumaş 1 ton saten kumaş 2 ton saten kumaş bir ton saten kumaş alanalr bir metre saten kumaş alanlar

Doğal satenin yüksek maliyeti, kumaşın astar malzemesi olarak yaygın şekilde kullanılmasına izin vermez. Bununla birlikte, kanvasın temel özellikleri, lüks giyim üreticileri tarafından oldukça değerlidir.

Çeşitli astarlar

Klasik astar taftası

Tafta genellikle viskon, asetat veya polyester gibi sentetik olarak üretilen doğal liflerden oluşan ince tekstillerdir. Kumaşlar hoş, ipeksi bir parlaklığa sahiptir ve dokunuşa grenlidir. Tafta giysilere hacim kazandırmadan boyutsal stabilite sağlar. Bununla birlikte, malzeme kırışıklıklara çok eğilimlidir.

Çözgü örme astar, çeşitli malzemelerden temin edilebilen örme bir kumaştır. Tekstil çapraz elastiktir, yani kumaşın genişliği boyunca, akan bir düşüşle. Kumaş, her harekete izin verdiği için akan üst malzemeler için bir astar olarak uygundur.

İmitasyon kürk İmitasyon kürkte, kumaşa veya örme kumaşa bir lif yığını dahil edilir. Bu, malzemeye kabarık yüzeyini verir. Bu kumaş biliminde taklit kürk hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yastıklı kapitone astar Kapitone astarlarda, bir astar taftası genellikle kumaşın sağ tarafını oluşturur ve arkasında hacimli bir polar bulunur. Kumaş katmanları kapitone dikişlerle bağlanır. 0536 336 43 43. Malzeme, sıcak giysiler veya battaniyeler veya çantalar gibi besleme aksesuarları için idealdir.

Astar kumaşı için dikiş ve bakım

Astarlık kumaş isimleri. Astarlık Kumaş Fiyatları. Çanta astar kumaşı. Pamuklu Astar kumaşı. Etek Astar kumaşı. Desenli Astar kumaşı. Astarlık kumaş nedir. Ucuz Astar Kumaş.

İşleme ve bakım büyük ölçüde malzemeye bağlıdır, bu nedenle dikiş için genel talimatlar mümkün değildir. İnce tafta tekstilleri, 60 NM dikiş iğnesi kalınlığında kapitone edilmeli ve buharsız olarak dikkatlice ütülenmelidir. Örme kumaş için jersey iğnesi kullanılır. Yastıklı tekstiller ve taklit kürkler de yapıyı tahrip etmemek için doğrudan ütülenmemelidir. 0536 336 43 43. Bakım açısından, daha hassas tekstilin bakım özellikleri her zaman takip eder, çünkü genellikle bir projede farklı tekstiller dikilir. Kompozisyona bağlı olarak, bu dış veya astar olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!