Bir Elbise İçin Kumaş Nasıl Seçilir?

Elbise kumaş alımı,yazlık elbise kumaşı nasıl seçilir,kumaş seçimleri,ince kumaş seçimi,desenli kumaş seçimleri,kedife kumaş nasıl seçilir,bluz kumaşı nasıl seçilir,

BİR ELBİSE İÇİN KUMAŞ NASIL SEÇİLİR?

Parti kumaş alanlar. Bireysel terzilik, moda ve stil vizyonunu vurgulamak, imaja kişisel bir lezzet katmak ve figürünün haysiyetini yetkin bir şekilde vurgulamak isteyenler için mükemmel bir çözümdür. Bu durumda, o şeyin üzerinize kusursuz bir şekilde oturduğundan kesinlikle emin olacaksınız. Ek olarak, benzer bir kıyafetle bir meslektaş veya kız arkadaşla tanışma olasılığı sıfıra indirilir. Asıl soru hala çözülecek: “Bir elbise için doğru kumaş nasıl seçilir?”

Şifon Kumaş Alan. Şifon etek kaç metreden çıkar? Şifon elbise için kaç metre kumaş almak gerekir? şifon bluza ne kadar kumaş gerekir? Şifon elbise için ne kadar kumaş almalı? Şifon kumaş satın alanlar. Şifon kumaş nereye satılır? Şifon kumaş üreticileri. Şifon kumaş fabrikası. Ham şifon kumaş satın alan. Merter şifon kumaş firmaları.
.

Kumaş Almak İçin Randevu

Malzemenin seçimi, elbiseyi nereye giymek istediğinize bağlıdır.

Günlük yaz modeli, nefes alabilen pamuk kumaş alan veya saten, doğal ipek ve keten ve sonbahar ve kış için yün veya kaşmirden triko, viskon kumaşlar, ipek yoğun kumaşlar ve aynı zamanda çift krep gibi çoğaltılmış malzemeler, çift krep kullanımını içerir. Kumaşın iyi şekil içeren nitelikler kazanması nedeniyle temel.

Spot kumaş alan. Ofis işleri ve iş toplantıları için zarif ve resmi kumaşlar arayın – yün ve ipek veya karışım kompozisyonlu kumaşları tercih edin ve yaz sezonu için takım elbise ve elbise pamuklu ve keten sizin için idealdir.

Gece elbisesi bakımı,elbise bakımı nasıl yapılır,gece elbisesi nasıl ütülenir,

Simli, likra ilaveli,payetler, boncuklar veya saçaklarla süslenmiş muhteşem akşam kumaşları unutulmaz bir akşam görünümü yaratacak.

STİLİ DÜŞÜNÜN

Gelecekteki elbisenin kesimi ne kadar basitse, malzeme o kadar ilginç olmalıdır: sıra dışı desenli veya parlak desenli dantel, gipür, kadife,gabardin size uyacaktır. Karmaşık bir siluete sahip bir elbise için hangi kumaşın en iyisi olduğunu bilmiyorsanız, kolayca şekil alan yumuşak bir malzeme seçmek daha iyidir.

Eşyalar için perdelikler, büzgü ve raketler sağlanmışsa, krep, şifon ve ince tafta sipariş etmenizi öneririz. Sıkı oturan bir ürün için elastan içeren bir tuval almaya değer. Bir kalem elbise çoğunlukla triko, kalın keten ve pamuktan dikilir.

RENKLER VE SÜS EŞYALARI

Pileler fitiller ve cepler sert kumaşlarda harika görünür. Günlük bir elbise grafik baskıdan yararlanacak, romantik bir elbise ise çiçek baskılarından yararlanacak. Bir yaz elbise için parlak bir versiyon ve çok renkli tercih etmek daha iyidir. Sıkı bir takım elbise, nötr bir renk düzeninde tek renkli bir kumaş gerektirir, bazen bir kareli şeklinde kısıtlanmış desenler ve çizgiler uygundur. Herhangi bir gölgedeki parlak malzemeden dikilirse bir kokteyl veya gece elbisesi güzel görünecektir.

RAHAT KIYAFET

Elbise kumaş alımı,yazlık elbise kumaşı nasıl seçilir,kumaş seçimleri,ince kumaş seçimi,desenli kumaş seçimleri,kedife kumaş nasıl seçilir,bluz kumaşı nasıl seçilir,

Parti kumaş alan. Günlük elbiseniz için hangi kumaşı seçeceğinizden emin değil misiniz? Mevsime odaklanın: kışın ısı koruması, yazın higroskopiklik ve nefes alabilirlik önemlidir. İlk durumda yün , harmanlanmış kaşmir kumaş alan veya viskon satın alın ; ikincisinde ipek , keten veya pamuk. Malzemenin dayanıklı olması gerekir, bu nedenle ürünün mukavemetini artıran sentetik iplerin eklenmesiyle hammadde kullanımı teşvik edilir.

ÖZEL GÜNLER İÇİN KIYAFET

Abiye kumaşları pahalı ve saygın görünüyor. Bu durumda sık kullanılanlar:

ipek – yumuşak ve parlak, kadınsı modeller için ideal;

dantel figürün haysiyetini vurgulayan bir kazan-kazan çözümüdür;

brokar – yapılandırılmış bir elbise için uygun gümüş veya altın iplikle süslenebilir;

atlas, diğer malzemelerle uyumlu bir şekilde birleştirilen evrensel ve son derece şık bir versiyondur;

kadife, fark edilmeden kalmanın zor olduğu asil bir ışıltıya sahip şık bir kumaştır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!