Beyaz Lakost Kumaşı

Kumaş alanlar lakost kumaş, çok güzel bir kafes gibi çıplak gözle açıkça görülebilen, kumaşın yüzeyinde iç içe geçmiş, büyük dokuma gözlü bir kumaştır. Bu kumaş genellikle tişörtler, polo gömlekler, balıkçı yakaları yapmak için kullanılır.

PENYE KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Lakost kumaşı alan, ham lakost kumaş alanlar, lakost kumaşı satın alnalr, ham pike alan, ham pike kumaş satın alan yerler, Lakost Kumaş Fiyatları, Lakost kumaş özellikleri, Lakost Kumaş Tişört, Lakost Kumaş Satın Al, Lakost kumaş Bursa, Lakost kumaş terletir mi, Ucuz lakost Kumaş, Lakost Kumaş elbise.

Ham lakost kumaş alan spandex kumaş, kumaş yüzeyinin sadece dikey veya yatay olarak gerilebilen bir kumaştır, 2 yollu kumaş 4 yollu streç kumaştan daha az elastikiyete sahiptir, bu nedenle kumaşın dikişe uygun sertliği vardır. erkekler için büyük boy gömlek.

Lakost kumaşın avantajları ve dezavantajları

Avantajlar:

Parça Lakost kumaşı, tüketicilerle çok popüler olan, bazıları aşağıdaki gibi belirtilebilecek birçok üstün avantaja sahiptir:

Yumuşak: lacoste spandex kumaş doğal pamuk liflerinden yapılmıştır, bu nedenle kumaş iyi nem emilimine sahiptir ve yumuşak ve serin bir his yaratır

Parti Kumaşlar genel olarak iki kategoriye ayrılır: Örme ve Dokuma. Özetle, tişörtleriniz örgülerden, düğmeli gömlekleriniz ise dokumalardan.

Dokuma kumaş, iki takım iplik dokunarak üretilir. Örnekler arasında düğmeli gömlekler, pantolonlar, kot pantolonlar, kot ceketler sayılabilir.

Parti Örgü kumaş, bir takım ipliğin iç içe geçirilmesi (veya örülmesi) ile üretilir. Örnekler arasında tozluk, tişört, kazak, iç çamaşırı sayılabilir.

SÜPREM KUMAŞ ALAN FİRMA

penye kumaş satın alan top penye alanlar toptan penye alanlar penye parçası alanlar parça süprem alanlar parça interlok alanlar ribana alanlar kaşkorse alanlar likralı kaşkorse alanlar

Önemli mi?

Bir desen aldıysanız ve onu kamçılamak istiyorsanız, doğru kumaş türünü seçmeniz önemlidir. Örgü mü yoksa streç desen mi olduğu – ya da örgüler için uygun olup olmadığı açıkça belirtilmelidir. Önerilen kumaş kategorisine bağlı kalmanızın nedenlerinden bazıları şunlardır:

Spot Örgü kumaş esneyecek ve daha sonra orijinal durumuna geri dönecektir – bu, onu başınızın üzerinden veya kalçalarınızın üzerinden çekebilmek için önemlidir. Esneklik, vücudunuzun kıvrımlarına göre şekillenmesini sağlayacaktır. Öte yandan, bir dokuma ancak dokumada naylon gibi sentetik bir elyaf varsa esneyecektir. Bir dokuma, onu katlamanıza ve pileler ve kıvrımlar oluşturmanıza izin verecektir.

DENYE KUMAŞ ALANLAR

Örgüleriniz yıpranmaz, ancak dokumalar yapar. Bu nedenle örgü kumaşlarınızın ham kenarlarını bitirmenize (örn. overlok) ihtiyacınız yoktur.

Dokuma giysilere girip çıkmak için genellikle fermuarlar, düğmeler veya bir çeşit kapatma takmanız gerekecektir. Örgüler, onları çekmek için boynu veya beli germenize izin verecektir.

Hangisi daha iyi?

Parti kumaş alan. Her ikisinin de faydaları var. Dikişleri tamamlamanız veya fermuar ve düğme eklemeniz gerekmediği için örgülerle çalışmak daha hızlıdır. Ancak bunları işlemek daha zordur; Onlarla çalışırken kıvrılma ve esneme.

JARSE KUMAŞ SATIN ALAN

Her birinde farklı teknikler kullanmanız gerekir. Dikiş makinenizdeki tüm bu streç dikişler, örgülerle dikiş yaparken gereklidir. Ayrıca örgüler için yuvarlak uçlu veya streç iğne ve dokumalar için üniversal veya keskin bir iğne kullanarak iğnenizi değiştirmeniz gerekecektir.

Örme Kumaş Örnekleri:

parça penye alanlar parça süprem alan parça interlok alanlar parça interlok alanlar parça viskon alan parça polar alanlar parça iki iplik alanlar parça üç iplik alanlar penye parçası satın alanlar parça kumaş alan

Jersey, ponte, ribana, sweat gömleklik polar, interlok örgü, spandex, çift örgü, polar polar.

Dokuma Kumaş Alanlar Örnekleri:

Çuha, kot, matkap, poplin, pamuklu saten, pazen, çim, fitilli kadife.

Lakost Kumaş fiyatı

Lacoste kumaş, Ucuz lakost Kumaş, Lacoste kumaş gömlek, Lakost kumaş özellikleri, Lakost Kumaş Satın Al, Lakost kumaş üreticileri, Lakost kumaş Zeytinburnu.

Yorum Yap