Bayan Giysi Kombinleri

Uyumlu renkler nelerdir,Mor ile uyumlu renkler,Birbirine yakışan renkler,Bordo ile uyumlu renkler,Mavi ile uyumlu renkler,Renk uyumu Testi,Bej rengi ile uyumlu renkler,Gri ile uyumlu renkler kıyafet bayan,

Giysiler nasıl eşleştirilir: Mükemmel bir görünüm için 7 kural

Eşleşen kıyafetler basit görünebilir, ancak kıyafetleri ve renkleri iyi birleştirerek her zaman doğru görünümü yaratmayı başaramayız. Nasıl yapılacağını görelim!

Kıyafetler nasıl eşleştirilir?

Bazıları için basit bir jest gibi görünebilir: sonuçta, renkleri ve pansumanı iyi bir şekilde nasıl birleştireceğinizi bilmek bir sorudur. Ama gerçekten öyle mi? Doğru kıyafeti seçmek her zaman kolay değildir, kromatik olarak mükemmel olmak yeterli değildir, ancak güçlü yanlarınızı arttırmak ve kusurları kamufle etmek için vücudunuz için en uygun kıyafetleri nasıl seçeceğinizi bilmeniz gerekir. İyi giyinme kuralları vardır, süper model olmanıza gerek yoktur, ancak tadı ve yaratıcılık bir tutam ile birleştirerek bizim için uygun kıyafetleri seçmelisiniz. Biraz içgüdü ve doğru eğitim ile hepimiz doğru kombinasyonları yapabiliriz.

Hata yapmadan kıyafetler nasıl eşleştirilir

İçgüdüye biraz güvenmemiz gerekse bile, kıyafetimizi seçmemiz gerektiğinde izlenmesi gereken bazı temel kurallar vardır. Giysileri mükemmel bir şekilde birleştirmek için fikirleri ve püf noktalarını birlikte görelim.

Dolabı düzenle

İşimizi kolaylaştırmak için, kıyafetleri birleştirmeden önce

, her şeyi kontrol altına almak ve bizi ilgilendiren kıyafetleri kısa sürede bulmak için gardıropu organize ediyoruz. Sadece küçük bir organizasyon ve her şey daha basit hale geliyor:

hiç giymediğiniz tüm eşyaları yok edin ve giymek istediklerinize yer açın;

tüm etekleri, sonra tüm elbiseleri, uzun elbiseleri, tişörtleri vb … bir araya getirin, böylece her şeyi bulmak kolay olacak; kumaş alan.

siyah, bej, beyaz, mavi, bazı hırka ve ceketler her zaman temel renklerde, etek veya pantolonlarla birleştirilmesi kolay nötr renklerde daha iyi temel gömlek ve gömleklere sahip olduğunuzdan emin olun;

✓aynı şey alt kısım, temel pantolon, kot pantolon ve etekler, belki de sıradan ve ölçüye göre bir kısım için de geçerlidir.

Renkler

Uyumlu renkler nelerdir,Mor ile uyumlu renkler,Birbirine yakışan renkler,Bordo ile uyumlu renkler,Mavi ile uyumlu renkler,Renk uyumu Testi,Bej rengi ile uyumlu renkler,Gri ile uyumlu renkler kıyafet bayan,

Giysileri iyi eşleştirmek için yapılması gereken ilk şeylerden biri, hangi renklerin bize en çok verimi anlamak, en iyi şekilde yararlanmaktır. Burada çemberi kendiliğinden olabilir(fotoğrafta): merkezde ana renkleri buluyoruz: sarı, mavi ve kırmızı, o zaman ilk üçü birleştirerek elde edilen ikincil olanlar var ve çevresinde farklı renk tonları ve tonları var: bu yapmamız gereken şey renkleri doğru şekilde eşleştirmek için referans. Daha uyumlu ve hafif kontrastlı kombinasyonlar oluşturmak için, tekerleğe en yakın olanlarla benzer renklerle bir kombinasyon oluşturabiliriz veya tamamlayıcı renkleri, dairenin diğer tarafında bulunan karşı olanları seçebiliriz: bu durumda kontrast daha belirgin olacaktır . Bu tür eşleştirme için çok fazla önlemek için biraz daha fazla deneyime sahip olmanız gerekir. Cesaret etmek istemeyenler nötr tonları seçebilir: siyah, bej, beyaz, kolayca birleştirilebilir,

Fiziksellik. Parti Kot.

Kıyafetimizi mükemmel bir şekilde organize etmek için, kendimizden en iyi şekilde yararlanmak için fizikselliğimize uygun kıyafetleri seçmeliyiz. Uzun etekler ve geniş pantolonlarla yüksek yeşilliyseniz, büyük boy kazaklar ve düz ayakkabılar giymenize izin verilir. Zayıfsanız, doğru örtüşmelerle hacim oluşturarak daha yumuşak çizgiler seçerek vücudunuzu geliştirin. Daha ince bir fiziğe sahip olan ve çok uzun olmayan, düz pantolon veya etek seçebilir, aynı zamanda aynı malzemeden gömlekli kot şort da seçebilir: kızlar için uygun. Topuklar da iyi işler: gündüz ve iş için orta yükseklik ve akşam yüksek. Daha yumuşak bir fizikselliğe sahip olanlar, şekilleri doğru şekilde vurgulamak için daha fazla etek veya elbise ile, pastırmayı gizleyerek dekoru geliştiren gömlekleri ve üstleri tercih edebilir kumaş satın alan.

Temel giysiler.

Temel giysiler gardıropta eksik olamaz, çünkü kıyafetler yaratmaya başladığımız yer burasıdır. Giysileri eşleştirmek için, temele odaklanarak başlayın: daha sonra aksesuarlarla zenginleştireceğimiz birkaç renk: siyah elbise, kot pantolon, tişört ve beyaz gömlek, renkli bir elbise. Ayrıca kombinasyonlar için malzeme seçimi göz ardı edilmemelidir: denim bir elbise üzerinde bir süet ceket iyidir, ancak ipek bir giysi değildir. Temelden başlamak, uzman olmadığınızda idealdir, daha sonra daha rafine aksesuarlarla birleştirmek için belirli kıyafetleri yerleştirmeye başlayabilirsiniz.

Anahtar liderler kumaş parçası alan

Anahtar giysiler bizi temsil eden, bizi rahat hissettirenlerdir, ancak anonim giysilere ekstra bir dokunuş yapmamıza izin veren kişiler de olabilirler: bir çiçek elbisesi örneğin yeşil bir hırka birleştirebilir, bu yüzden çiçeğin sapını veya bir fular hatırlamak için. Bu nedenle, kilit giysiler ile hem bizi güvende hissettiren hem de birlikte bizim için mükemmel eşleşmeyi yarattıklarını ve kıyafetimize ekstra bir dokunuş verebilecek ayrıntıları zaten biliyoruz.

Ayakkabı

Temel kurallardan biri, temel veya klasik bir görünümün daha “görünür” ayakkabılar, ayrıca renkli, mücevher modelleri veya daha abartılı ve özel bir dekor ile birleştirilebilmesidir, daha renkli ve tuhaf bir kıyafetle, nötr veya benzersiz renkler seçmek daha iyidir.

Topuklar : Çok uzun olmayanlar için iyidirler ve hem kısa etekler hem de sıska fit pantolonlar için önerilirler. Ayrıca akşamları bile ekstra bir dokunuş sağlamak için kot pantolon ve bluzla birleştirilebilirler.

Balerinler : Capri pantolon, etek ve kısa elbiseler ile kombine edilecek uzun ve ince olanlar için uygundur.

Sandalet : Bir elbisenin altında şık bir dokunuş vermek için rahat bir görünüm için akşamları birleştirecek düşük mücevherli olanlar var, aynı zamanda pantolon ve kısa etek ile.

Spor ayakkabılar : spor kıyafetlerle birleştirilmeli, aynı zamanda uzun etekler ve palazzo pantolonların altında.

Telli ayakkabılar: danteller o erkeksi bir dokunuş verir ve dizlere ulaşan düz pantolonlar, takım elbise ve etekler için çok uygundur.

Botlar : Farklı yüksekliklerde olabilen bot, hem gündüz hem de akşam farklı kıyafetler için uygun bir ayakkabıdır. Asla uzun zarif elbiseler altında giyilmemelidir.

Aksesuarlar

Aksesuarlar görünümümüzü tamamlar ve her seferinde farklı ve özel kılar. Aynı kot pantolon ve aynı gömleği eşleştirebiliriz, ancak büyük bir çanta ile gayri resmi bir günlük maç için iyidir, topuklu bir mücevherli sandalet ve bir kolye veya bilezik ile kombine edilmiş payetli mini bir çanta ile detaylar, bir akşam kıyafeti olarak kullanılabilir. Kıyafetleri bir aksesuarın etrafında döndürmeye de karar verebiliriz: bir kolyeyi öne çıkarmak istiyorsak, aksesuardan dikkat çekmemek için temel kıyafetleri seçiyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*