Baskılı Kumaşlar Nedir?

Baskılı viskon kumaş,baskılı patiska kumaş,baskılı şifon kumaş,baskılı keten kumaş,baskılı atlas kumaş,baskılı saten kumaş,baskılı poplin kumaş,

Baskılı Kumaşlar Nedir?

Yüksek kaliteli modern boyalar artık tekstil endüstrisinde kullanıldığından, baskılı kumaşların bakım özellikleri tam olarak liflerin bileşimi ve dokuma türü ile belirlenir. Çizimler tekrarlanan yıkamadan sonra bile solmaz, renkler taze kalır, pratikte güneşte solmaz. Yıkandıktan sonra, parlak baskıların zar zor farkedilen bulanık bir desenle donuklaştığı zamanlar. Artık boyalar suya ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Bu tür ürünler için doğru bakımı seçmek için kumaş alan türüne göre yönlendirilmeniz gerekir. Tüm bu tiplerin uygulama alanları son derece geniştir. Tüketiciler tarafından çeşitli renk şemaları, karmaşık desenler ve özgünlük için çok takdir edilmektedir. Temel alınan çeşitli malzemeler herhangi bir alıcının ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Baskılı Saten Kumaş

yazlık kumaş,yazlık kumaşlar,yaz için kumaşlar,ince yazlık kumaş,ince yazlık kumaşlar,yazlık kumaş çeşitleri,yazlık kumaş türü,yazlık kumaş modası,yazlık viskon kumaş,yazlık çiçekli kumaşlar,yazın hangi kumaş giyilir,yazlık kumaş satışı,yazlık kumaş satış yerleri,yazlık viskon kumaş satışı,

Saten parlak bir yüzeye ve her türlü desene sahip çok güzel ve şenlikli bir kumaştır. Daha fazla esneklik için likra inklüzyonları ile değişen yoğunluk derecelerinde olabilir. Atlas, özellikle akşam ve sahne gruplarında kıyafet yapmak için çok popüler, ayrıca atlastan lüks keten takımlarını da görebilirsiniz. Pürüzsüz doku, yüzeye en karmaşık desenleri bile uygulamanızı sağlar. Kumaşın kolayca örtüldüğü için, aynı zamanda iç dekorasyon için de kullanılır – perdeler, sandalyeler için döşemeler, dekoratif yastıklar, yatak örtüleri – her şey zarif ve pahalı görünecektir. Buna ek olarak, atlas neredeyse elektrikli değil, toz çekmiyor. Dikkatli bakım gerektirir, yıkama ve ütüleme düşük sıcaklıklarda olmalıdır, daha sonra desen uzun süre parlak kalacaktır.

Baskılı Patiska Nedir?

Patiska – yatak üretimi için ana malzeme. Bu, uzun süre parlaklığıyla sizi memnun edecek çeşitli desenlere sahip çok dayanıklı, aşınmaya dayanıklı bir pamuklu kumaştır. Tüm pamuklu kumaşlar gibi higroskopik ve hava geçirgendir. Dezavantajlardan, bazı yerlerde ipliklerin kalınlaşması nedeniyle dokunarak yüzeyin sadece hafif bir pürüzlülüğünü belirleyebilirsiniz. Basit bakım: standart modlarda yıkama, yüksek sıcaklıkta ütüleme, antistatik ajanlar, nişasta kullanmak mümkündür.

Baskılı Viskon Kumaş

Baskılı viskon kumaş,baskılı patiska kumaş,baskılı şifon kumaş,baskılı keten kumaş,baskılı atlas kumaş,baskılı saten kumaş,baskılı poplin kumaş,

desenli pamuklu trikoların yoğun bir görünümü. Isı koruma özelliklerine sahiptir, cildin nefes almasını sağlar, çok yumuşak bir dokunuş. Esas olarak% 100 pamuktan yapılırlar, çok nadiren karışık liflerden yapılırlar. Deformasyonlara karşı sabittir, yüksek elastikiyete ve düşük uzayabilirliğe sahiptir. Ev kıyafetlerini , pijamaları, çeşitli çocuk kostümlerini, şalvar, pantolonları dikmek için kullanılır . Parlak desenler sayesinde, interlok kıyafetler çok zarif görünüyor.

Baskılı Atlas

 Parlak bir yüzeye sahip çok güzel ve şenlikli kumaşın farklı tipte çizimleri vardır. Bezler, bazen kumaş esnekliği veren benzer liflerin eklenmesiyle çeşitli yoğunluklarda mevcuttur. Pürüzsüz doku, yüzeye en karmaşık desenleri bile uygulamanızı sağlar. Kumaşın kolayca örtüldüğü için, aynı zamanda iç dekorasyon için de kullanılır – perdeler, sandalyeler için döşemeler, dekoratif yastıklar, yatak örtüleri – her şey zarif ve pahalı görünecektir. Baskılı saten , özellikle akşam ve sahne grupları olmak üzere giyim üretiminde de popülerdir. Dikkatli bir bakımla (yıkama, ütü), resmin parlaklığını kalıcı olarak koruyabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın