Astarlık File Kumaş Alanlar

File kumaş alanlar,astarlık file kumaş alanlar,file kumaş kilo fiyatı,file kumaş satı terleri,astarlık file üretenler,astarlık file üretenler, astarlık file kumaş alanlar,parti astarlık file kumaş satın alan,astarlık file satın alanlar,astarlık file satan yerler,astarlık file kumaş firması,file kumaş firmaları,bursa astarlık file kumaş

FİLE KUMAŞ ALANLAR. ASTARLIK FİLE KUMAŞ. FİLE ASTAR KUMAŞI. ASTARLIK FİE KUMAŞ FİYATI. ASTARLIK FİLE KUMAŞ KİLO FİYATI. Örgü örgü kumaşlar, tekstilde nefes alabilir bir etki yaratan eşit aralıklı açıklıklardan oluşan malzemelerdir. Örgü kumaşlar, çok çeşitli endüstriyel, ticari ve eğlence uygulamaları için çok yönlü bir çözüm sunar.

Astarlık file kumaş firması,astarlık file kumaş satanlar,astarlık file satış yerleri,astarlık file kumaş bursa,merter astarlık file firmaları,astarlık file kumaş satış yerleri,Zeytinburnu astarlık file kumaş,Delikli file kumaş,Sert File Kumaş,Polyester File Kumaş Fiyatları,File Kumaş,Naylon File Kumaş,File Kumaş BURSA,Plastik file kumaş,Elbiselik File Kumaş,
Astarlık file kumaş firması,astarlık file kumaş satanlar,astarlık file satış yerleri,astarlık file kumaş bursa,merter astarlık file firmaları,astarlık file kumaş satış yerleri,Zeytinburnu astarlık file kumaş

Kumaş alan genel endüstriyel uygulamalar, eğlence, iş güvenliği, havacılık, otomotiv, denizcilik, sağlık hizmetleri de dahil olmak üzere her türlü endüstri için örgü örgü kumaşların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla mevcut stok örgü kumaşımız var ve benzersiz ihtiyaçları karşılamak için yeni örgü kumaş çözümleri yaratıyoruz.

Tüm örgü kumaşlar açık delikli yapının aynı temel prensibini paylaşırken, piyasada çok sayıda çeşit bulunmaktadır. Varyasyonlar ağırlık, genişlik, renk, bitiş ve lif içeriğini içerebilir.

Örgü kumaşların üretiminde kullanılan en yaygın elyaf/ipliklerden ikisi naylon ve polyesterdir. Bu lifler ve iplikler önemli ölçüde örtüşür, bu nedenle belirli bir durum için hangisinin en uygun olduğunu belirlemek genellikle zor olabilir. Bu malzemelerin özelliklerini incelemek, tasarımcıların uygulamaları için uygun seçeneği belirlemelerine yardımcı olabilir.

Kumaş Özellikleri

Naylon ve polyester, örgü örgü kumaşlar için uygun seçeneklerdir ve her biri birçok farklı amaç için örgü örgü çözümleri üretmek için kullanılır. Sentetik lifler olarak naylon ve polyester, aşağıdakiler gibi birkaç benzer faydalı özelliği paylaşır:

  1. dayanıklılık
  2. Hafif
  3. Temizlemesi kolay
  4. Küf direnci
  5. Yırtılmaya dayanıklı
  6. Naylon ve Polyester File

Naylon ve polyester bazı özellikleri paylaşsa da farklı şekillerde yaratılırlar:

Naylonlar petrol veya kömür gibi organik olarak oluşturulmuş kaynaklardan karbon bazlı moleküllerin çıkarılmasıyla oluşturulur. Bunlar, ısı kullanılarak daha büyük bir polimer molekülünde birleştirilir ve bir poliamid ile sonuçlanır. Bu şekilde oluşturulan poliamid ailesi topluca naylon olarak bilinir.

ASTARLIK FİLE ALAN YERLER.

Polyester en yaygın kullanılan plastiklerden biridir. Alkol, petrol yan ürünü ve karboksil asit arasındaki bir vakumda kimyasal reaksiyonu kolaylaştırarak yapılır. Bu, gerilebilen ve kumaşlara dönüştürülebilen bir polimer oluşturur.

Örgü kumaşlara örüldüğünde avantajlar şunları içerir:

Naylon. Naylon örgü kumaşlar, çok yönlülük, dayanıklılık ve güç gerektiren uygulamalar için kullanılır. Bu poliamidin doğuştan gelen kimyasal özellikleri, liflerini bükülme veya gerilmeden kaynaklanan aşınmaya karşı dirençli kılar. Naylon, polyesterden daha pürüzsüz, daha yumuşak bir his verir, bu da onu konfor veya estetiğin önemli olduğu uygulamalar için ideal hale getirir. Her iki malzeme de gerilir, ancak naylonun elastik özellikleri polyesterden daha fazladır. Naylon ayrıca hidrofiliktir, yani suyu emer.

Polyester. Astarlık file kumaş ağ kumaşlar, hidrofobik oldukları için daha kolay boyanabilir – suyu iterler. Böylece malzeme suyu dışarı atarken boyadaki pigmentleri emer. Bu özellik ayrıca polyesterin naylondan daha hızlı kuruması anlamına gelir ve bu da onu deniz ortamları için ideal kılar. Polyester ayrıca naylondan daha doğal olarak aleve dayanıklıdır ve ayrıca UV bozulmasına karşı daha yüksek bir dirence sahiptir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!