Astar Kumaş 70 Denye Astar Kumaş Jarse Astar Kumaş

astar kumaş denye astar kumaş jarse astar kumaş polyester astar kumaş saten astar kumaş

Kumaş alan. 170 tel astar kumaş,190 tel astar kumaş,70 denye astar kumaş,50 denye astar kumaş,jarse astar kumaş,50 denye jarse astar kumaş,70 denye jarse astar kumaş. Astarlar, 70 denye astar satış yerleri toptan 50 denye astar fiyatı toptan 70 denye astar satış fiyatı giysinin işlevsel bir parçasıdır ve giysinin içinde kaymalarına izin vererek uyumu ve konforu artırmak, bir giysinin veya aksesuarın karmaşık yapısını gizlemek, şekilleri korumak, ısı yalıtımı eklemek için kullanılır. Kumaş alanlar. Yazlık ceketler de giyilmeyi kolaylaştırmak için özellikle omuzlarda kısmen astarlanmıştır. Pantolonlar genellikle kemerden baldıra kadar astarlıdır (dizlik astarı, genellikle düz dokumadır), ancak özellikle kaba yünlü kumaşlarda astar (ve her zaman yüksek kaliteli olanlar için) dizine kadar gelmelidir.

70 DENYE JARSE ASTAR KUMAŞ

Kemer astarlıdır ve astarın içi birkaç parçaya ayrılmıştır, böylece belinizi büyük bir sorun olmadan genişletebilir veya sıkılaştırabilirsiniz. Yama cepler ve cep kanatçıkları gibi küçük parçalar, astarların gizli kalmasını gerektirir ve bu, dolgu biçimli aparatların kullanıldığı yerdir.

190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş
190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş

Ceket, kaban ve yağmurluklarda, elbisenin dışının astarın esnemesinden hiçbir şekilde etkilenmemesi gerekir ve bu nedenle bu takım elbiselerin beden ve kollarının astarlanması normalde gerekli olan kumaş miktarını biraz artırır. Pantolon astarlanırken, astarlar giysinin kendisinden biraz daha küçükse daha rahat hale getirilebilir.

Mont ve yağmurluklarda astarın gergin olması gerektiğinden elbisenin dışı hiçbir şekilde etkilenmemelidir ve bu nedenle bu giysilerin beden ve kollarının astarlanması normalde kumaş miktarını bir miktar artırır. Pantolon astarlanırken, astarlar giysinin kendisinden biraz daha küçükse daha rahat hale getirilebilir.

50 DENYE JARSE ASTAR KUMAŞ

Astar kumaşına ne denir? Dokulu, baskılı ve hareli

Dokulu astar kumaşı her tür giysi, etek ve dış giyimin astarlanması için idealdir. Baskılı astar esas olarak ceketlerin ve çantaların içini kişiselleştirmek için kullanılır. 190 tel astarlık kumaş, “damarlanma” veya “kuş bakışı” etkisi ile deri ürünler için klasik astardır.

Astarsız ceket

Astarsız erkek ceketi, sıcakların daha hafif ve nefes alan kumaşlar giymeyi gerektirdiği yaz aylarında düzenlenen törenler için ideal bir seçimdir. Hatta kişiye özel keten veya gofre kumaştan bir ceket giymeye karar verirseniz, bu giysilerin klasik damat ceketinden farklı bir konsepte sahip, yapılandırılmamış giysiler olduğu için iç astar bulunmasını gerektirmediğini bilmeniz gerekir. Bu çözüm resmi olmayan düğünler veya sahilde düzenlenen ve bu nedenle daha az katı bir kıyafet kuralı gerektiren düğünler için tercih edilir .

170 tel astarlık kumaş 190 tel polyester astarlık kumaş 70 denye astarlık kumaş 50 denye astarlık kumaş 70 denye jarse astarlık kumaş 50 denye astarlık jarse
170 tel astarlık kumaş 190 tel polyester astarlık kumaş 70 denye astarlık kumaş 50 denye astarlık kumaş 70 denye jarse astarlık kumaş 50 denye astarlık jarse

İyi bir astarın özellikleri

50 Denye jarse astar kumaş. Astarlar genellikle mekik dokuma tezgahları kullanılarak temel dokumalardan ( kanvas , dimi , saten ) yapılır . Sınıflandırmaları, esas olarak, hassas bir dokumaya karşılık gelen ağırlık (hafif, orta ağırlık, ağır) temelinde gerçekleştirilir. Genellikle hafif, orta ağırlık ve ağır astarlara ayrılırlar.

190 TEL ASTAR KUMAŞ

Kanvas dokuma ile yapılan hafif astarlar , ağırlıklı olarak etekleri ve yazlık kadın dış giyimini süslemek için kullanılır. Aşırı hafiflikleri göz önüne alındığında şeffaf da olabilirler.

Kanvas veya dimi dokuma ile yapılan orta kalınlıkta astarlar , erkek yazlık mont ve bayan kışlık montlarda kullanılır.

170 TEL ASTAR KUMAŞ

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı
toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Saten dokuma (saten veya saten denir) ile yapılan ağır astarlar erkeklerin kışlık dış giyiminde, kabanlarda, deri ve kürk paketlerinde kullanılır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!