Antipiling Polar Alan Anti Piling Polar Kumaş ALINIR

Polar Kumaşlar Kumaş ALINIR.

Polar Kumaş İmalatında Uzmanız. Ham polar alınır. Polar parçası alınır. Top başı polar kumaş alınır. Zeytinburnu polar Kumaş Toptan polar Kumaş Fiyatları İzmir polar kumaş. Polar Kumaş Günümüzün Moda Çağı ile buluşuyor. Polar Kumaş alanlar. İhracat Standartlarına Uygun En Kaliteli İplikler kullanılarak üretilmektedir. Polar Kumaş Örme tekniğinde mevcuttur. Ayrıca Alıcıların beklentilerini karşılamak için. Polar Kumaşın Standart Boya ve İşleme Evlerine gönderilmesini sağlıyoruz. Rutin Polar Kumaş olarak aşağıda belirtilen Standartlarda mevcuttur. Polar Kumaş, Alıcının ihtiyacına göre de Özelleştirilebilir.

KARIŞIK KUMAŞ ALINIR

Polar olarak da bilinen polar,% 100 sentetik bir malzemedir, ancak İngilizce’den gerçek bir çeviride adı polar, koyun yünü anlamına gelir. Polar, çoğunlukla son derece yumuşak, nefes alabilir ve sıcak olduğu için değerlidir ve bu da onu kışlık giysiler yapmak için en uygun seçim haline getirir. 1990’larda popülerliğini kazandı çünkü yünden daha sıcak ve giyilmesi çok daha hafif.

polar nasıl yapılır

Tipik olarak, yapağı polyesterden (plastikten türetilen) yapılır. Polyester iplikler, petrol ve türevlerini içeren kimyasal bir reaksiyonla üretilir. Kimyasallar kalın bir şurup oluşana kadar ısıtılır, bu daha sonra katılaşır ve filamentler oluşturmak için bükülür. Liflerin yapısı nedeniyle yapağı son derece sıcak tutar ve nefes alabilir ve havanın içinden çok kolay geçmesine izin verir. Polyester iplikler, elyaf hacmini artırmak için daha fazla işlenen ve temizlenen hafif kumaşa dokunuyor. Bazen yün, kenevir veya ipek gibi bazı doğal lifler, kumaşa belirli bir doku oluşturmak için yapağıya dahil edilir. Polar, plastik su şişeleri gibi geri dönüştürülmüş plastiklerden de yapılabilir, bu da onu çevre dostu ve ucuz bir malzeme yapar.

Özellikler:

Desen: Tek Taraflı Yükseltme / Her İki Taraflı Yükseltme

Gram Mevcut: 110 / 140 / 160 / 180 / 200 /220 / 240 (Gram Alıcı İsteğine Göre de Mevcuttur)

Mevcut Genişlik: 60 / 72 / 82 / 90 Açık Genişlik

Mevcut Bileşim: %100 Polyester

Uygulamalar:

Giyim / Giysiler / Ceketler / Çocuk Giyim / Alez / Ev Mobilyaları / Paltolar / Dış Giyim / Yumuşak Oyuncaklar / Battaniyeler / Hoodies / İç Astarlar / Koruyucu Eldivenler / Binicilik Ürünleri / CP Fitting Kılıfları / Tek Kullanımlık Otel Terlikleri / Temizlik ve Parlatma / Çocuk Bezleri / Hijyenik Pedler

Gelişmiş bilgi:

Polar parçası alanlar. Pazar işi polar. Pazar işi kumaş. Polar kumaş piyasası. Zeytinburnu polar piyasası. Polar kumaş firması. Polar kumaş Pazar yeri. Polar kumaş şirketleri.
Polar parçası alanlar. Pazar işi polar. Pazar işi kumaş. Polar kumaş piyasası. Zeytinburnu polar piyasası. Polar kumaş firması. Polar kumaş Pazar yeri. Polar kumaş şirketleri.

1. Dış mekanda kullanılan polar kabaca şu işlevleri yerine getirebilir: sıcaklık, rüzgar geçirmezlik, hafiflik, çabuk kuruyan, aşınmaya dayanıklı, gerilebilir, sıkıştırması kolay, yönetimi kolay, anti-{{3 }}statik, sıçrama önleyici ve diğerleri.

PARÇA POLAR ALINIR

2. Yapağı, çok ince kimyasal liflerin yün ipliğine dönüştürülmesi, kumaşa dokunması, metal bir tel fırça ile fırçalanması ve çim biçme makinesi gibi bir makine ile yüzeyinin kesilmesiyle yapılır. Polar, yüksek teknoloji ürünü, yüksek performanslı bir kumaştır. Çok sıcak ve yumuşak hissettiriyor. Kılcal hareketle nemi emebilir ve ıslak olsa bile kolayca kurur. Geleneksel yapağı genellikle rüzgar geçirmez değildir.

3. Son birkaç yılda, yeni malzemelerin araştırma ve geliştirme eğilimi, ısı tutmayı iyileştirmek için yapağının rüzgar geçirmezlik özelliklerini iyileştirmektir.

PARTİ POLAR KUMAŞ ALINIR

Bir metre polar kumaş,1 ton polar kumaş,100 metre polar kumaş,200 metre polar kumaş,100 kilo polar kumaş,
Bir metre polar kumaş,1 ton polar kumaş,100 metre polar kumaş,200 metre polar kumaş,100 kilo polar kumaş,

Polar, çok ince kimyasal liflerin yün ipliğine dönüştürülmesi, kumaş haline getirilmesi, metal bir tel fırça ile fırçalanması ve çim biçme makinesi gibi bir makine ile yüzeyinin kesilmesiyle yapılır. Polar, çok sıcak ve yumuşak hissettiren ve kılcal hareket yoluyla nemi emebilen yüksek teknoloji ürünü, yüksek performanslı bir malzemedir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!