Abiyelik Kumaş Seçimi İstanbul Kumaş Nereye Satarım

Abiye kumaş çeşitleri,abiyelik kumaş satışı,abiyelik kumaş kim alır,abiyelik kumaş satın alan,abiyelik kumaş kimler alıyor,abiyelik saten kumaş satın alan,abiyelik kumaş alan yerler,İstanbul ebiyelik kumaş,abiye modelleri,

Abiyelik Kumaş Seçimi İstanbul Kumaş Nereye Satarım

Bugün abiye kumaşları, herhangi bir etkinlik için doğru seçeneği kolayca seçebileceğiniz bir çeşitlilikte sunulmaktadır. Bir kutlama, aile tatili, bir restoran gezisi – tüm bu etkinlikler uygun bir kıyafet kodu gerektirir. Tabii ki, bir etek ve bluz veya iş tarzında yüksek kaliteli kıyafetler ile zarif bir takım elbise ile sınırlayabilirsiniz. Bununla birlikte, gerçek bir kraliçe imajında ​​misafirlerden önce görünmeyi hayal eden kadınlar daha lüks bir kıyafet seçmelidir.

Bireysel ölçümlere göre bir elbise dikerseniz, bu şeyin kusursuz bir şekilde oturacağını garanti eder. Buna ek olarak, partide hiç kimse böyle ikinci bir kıyafete sahip olmayacak. Doğru malzemeyi doğru bir şekilde seçmek için, bazı nüansları bilmek önemlidir.

Bir gece elbisesi için kumaş çeşitleri

Kırmızı keten,kırmızı kumaşlar kırmızı elbiseye nasıl ruj gider,kırmızı elbiseye hangi ren ayakkabı gider,kırmızı elbise aksesuarları,kırmızı elbiseye ne tür takı gider,kırmızı elbiseye hangi renk çanta gider,

Güzel bir kıyafet için hangi kumaşı seçeceğinizi düşünüyorsanız, çeşitli seçenekleri ve özelliklerini tanımalısınız:

✓İpek. Doğal malzeme lüks görünüyor – yumuşak, pürüzsüz, parlak bir yüzeye sahip ve sıcak akşamlar ve serin için mükemmeldir. Kumaşın daha az kırışması ve daha uzun süre dayanması için hafif bir sentetik ekli ürünler seçmek daha iyidir. İpek kumaşlar ayrıca şunları içerir: şifon, krep, muslin. Bunlardan, narin, uçan kıyafetler romantik bir görüntü oluşturmak için dikilir.

✓Atlas. Çok çeşitli stillerdeki şeyleri dikerken harika görünüyor, diğer kumaşlar ve dokularla alışılmadık kombinasyonlar denemenize ve oluşturmanıza izin veriyor.

✓Brokar. Soğuk mevsimde bir gece elbisesi giymek için yeterince yoğun bir kumaştır. Çok zengin görünüyor, lüks bir desene sahip (genellikle çiçek). Brokar elbise, gerçekten muhteşem görünmeniz gereken özel bir durum için uygundur.

✓Kadife.  Kış tatilleri için vazgeçilmez malzeme. Kural olarak, basit bir kesimde, örtü ve fırfırlar şeklinde fırfırlar olmadan dikilir. Böyle bir kumaştan yapılmış bir kıyafet, görüntüye zarafet, zarafet ve ihtişam verir.

✓Tafta. Bu malzeme, yüksek mukavemet ve süneklik ile karakterize edilen güzel bir şekilde parlar. Ondan, silueti vurgulayan büyük pilelerle çarpıcı bir güzellik elbisesi dikebilirsiniz.

✓Organze. İşte viskon, ipek ve polyesterleri birleştiren havadar, hafif görüntülerin sevenler için gerçek bir keşif. Sıcak mevsim için mükemmeldir.

✓Dantel. Birçok çeşidi vardır ve tasarım fikirlerinin uygulanması için geniş açılımlar açar. Bu malzeme, zarif ve kadınsı bir görüntü oluşturmak istiyorsanız, gece kıyafetlerini uyarlamak için idealdir. Dantelin doğru yoğunluğunu, belirli bir model için genişliğini seçmek önemlidir.

Doğru kumaşı seçmenin sırları

Hangi kumaşın resmi bir kıyafet dikeceğine karar verirken, birkaç inceliği hatırlamakta fayda var:

Abiye kumaş çeşitleri,abiyelik kumaş satışı,abiyelik kumaş kim alır,abiyelik kumaş satın alan,abiyelik kumaş kimler alıyor,abiyelik saten kumaş satın alan,abiyelik kumaş alan yerler,İstanbul ebiyelik kumaş,abiye modelleri,

Sadece yüksek kaliteli ürünler seçin. Bir gece elbisesi her gün giyilmeyen bir şeydir, bu nedenle özellikle etkileyici görünmelidir. Ucuz malzemelerin parlak görünmesi olası değildir, çünkü zayıf yerleştirilirler, genellikle şekilsiz olurlar, bu yüzden değerlerini verirler.

Seçilen kumaşın istenen stille nasıl birleştirileceğine dikkat edin. Brokar veya kadife gibi ağır kumaşlar, hafif ve havadar görüntüler oluşturmak için uygun değildir. Aksine, soğuk mevsim için organze veya şifondan kıyafet dikmek gerekli değildir. Figürünüzün özelliklerini düşünün, bu durumda elbise kusursuz bir şekilde oturacak, tüm kusurları gizleyecek ve esası vurgulayacak.

Kumaş üzerinde bir desen varsa, elemanlarının dikiş alanında eşleşmesi önemlidir. Bu, ürüne tam ve pahalı bir görünüm verecektir.

Bu incelikleri hatırlayın ve bir gece elbisesi için mükemmel kumaş türünü seçmek çok daha kolay olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın