8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş

Stok kumaş alanlar. Kumaş Gramı: Kumaşın metrekare başına gram/metrekare cinsinden ağırlığı.

Tekstil ons: Metrekare başına ons sayısı.

Kumaş Kalınlığı: Kumaşın ön ve arka yüzeyi arasındaki mesafe, genellikle mm, r, inç birimleridir.

Gram, ons doku ve kalınlık arasındaki ilişki

Kumaş alan firmalar. Kumaşın gram ve onsları, bir kumaşın ağırlığını ifade etmek için ana parametrelerdir, kalınlık genellikle profesyonel bir parametre olarak kullanılmaz. Örme kumaşa gelince, her yöne esner ve büyük elastikiyete sahiptir, bu nedenle gözenek alanının boyutu olan “doldurulmamış modül” kavramı vardır. Bu nedenle, aynı kumaş kalınlığı için, gözenek alanı ne kadar büyükse, gramlar o kadar küçük, aksi takdirde o kadar büyük olur.

KOT KUMAŞ VE KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR... 0536 336 43 43

kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

Kilo ile kumaş satın alanlar. Farklı elastikiyet ve esneme nedeniyle farklı kumaşlar, kalınlığı ölçerken, aynı kurulum yöntemi farklı kumaş deformasyonuna neden olacak ve sonuçta ortaya çıkan hata farklı olacaktır. Bu nedenle kumaşın kalınlığı genellikle profesyonel bir parametre olarak görülmezken, kumaşın gram veya onsları kumaşın ağırlığı için önemli bir parametredir.

Farklı ülkeler ve bölgeler için, uzunluğu metre, yarda vb. cinsinden ifade etme, ağırlığı gram ve ons vb. olarak ifade etme gibi farklı ağırlık ve uzunluk ifade etme gelenekleri nedeniyle, gram ve ons kumaş farklı tanıdık ifadelerdir.

Kumaş ağırlığı, tekstil onsu, satın alma sürecinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Parametreleri doğru anladığınızdan emin olun

Kilo ile kumaş. Örneğin, bir müşteri belirli kumaş ağırlığı gereksinimleri olan kumaş arıyor, bu nedenle kumaş satıcısına 14 ila 15 ons kumaş istediğini söyleyin. Satıcı ona bir malzeme gönderdi, sonuçta o kadar kalın bir kumaş ki piyasada pek yaygın değil, seçim için fazla yer yok, metre uzunluğunda bir kumaş bir kilograma yakın. Müşteri daha sonra çok kalın olduğunu ve daha ince bir kumaş istediğini söyledi. Daha derin bir anlayıştan sonra, 14-15 ons değil, yaklaşık 12 ons istediğini anladım.

Ucuz kot kumaş. Değerde neden bu kadar büyük bir hata var? Böyle bir hatadan dolayı yurtdışına bülten göndermek sadece para kaybı değil, aynı zamanda uzun zaman alıyor ve müşterilerin kaybetmesine neden oluyorsa, devam eden müşterinin gerçek ihtiyaçlarını bilmek çok önemlidir. Burada sorunu ayrıntılı olarak analiz edeceğim.

KİLOYLA KOT KUMAŞ

Uluslararası olarak, bir kumaşın ağırlığı için gram ve ons olmak üzere iki ifade vardır. Kumaş satın alma sürecinde, hem alıcılar hem de satıcılar tipik olarak birim alanı görmezden gelir ve doğrudan kaç gram ve 300 gram, 13 ons gibi kaç ons hakkında konuşurlar. Kumaş kaç gramdır dediğimizde birimi 1 m²’dir; Kaç ons dediğimizde birim alan 1y²’dir.

biri g/m²’dir; Diğeri oz/r²’dir. Aralarındaki dönüşüm ilişkisi aşağıdaki gibidir.

1 p = 0.9144 m, 1 oz = 28.375 g

o zaman, 1 oz/yıl² = 28.375 g / (0.9144 m * 0.9144 m) = 33.936 g/m²

Parti kot,ucuz kot,spot kot,spot kot,parti denim,spot denim,ucuz denim,stok denim,1a denim,1a kot,kilo ile kot,kiloyla kot,kiloluk kot,kilo ile denim,kiloyla denim,kiloluk denim,

Parti kot,ucuz kot,spot kot,spot kot,parti denim,spot denim,ucuz denim,stok denim,1a denim,1a kot,kilo ile kot,kiloyla kot,kiloluk kot,kilo ile denim,kiloyla denim,kiloluk denim,

Not: Buradaki ons, kumaş onslarını ifade eder, ons ons değil, 1 ons af = 28.350 gram, ayırt ettiğinizden emin olun.

Parti kot kumaş alanlar. İstemcinin neden nispeten büyük bir sayısal hata yaptığına ilişkin önceki örneğe bakın? Müşterinin yaklaşık 410g/m² veriyi aldığı ortaya çıktı, daha sonra doğrudan 28.375’e 14.449 ons değerine bölündü, ancak bu değer metrekare başına ons sayısı, bir yardadaki ons sayısı değil. Doğru algoritma şöyle olmalıdır: 410/33.936 = 12.08

Metrik birimler, bir müşterinin gerçek ihtiyaçlarının iletişimini ve doğru bir şekilde anlaşılmasını kolaylaştırmak için standartlaştırılmış birimler veya standartlaştırılmış emperyal birimlerdir.

Kumaş satın alanlar. Parametrelerin gereksinimleri karşılayıp karşılamadığını doğrulamak için testi yapın

Tekstil satıcısı tarafından sağlanan gram veya ons parametreleri için, gereksiz sorunlardan kaçınmak için testi doğrulamak için öğrenmemiz gerekiyor,

% 100 pamuktan yapılmış tüm kot kotlar çok yaygın bir sorundur. Denimden yapılmışlarsa doğru cevap evet. Birçok kot pantolon üreticisi, adını açıklayıcı bir satış cihazı olarak kullanır ancak pantolonlarının yapımı için mutlaka denim malzeme kumaş alanlar kullanmaz.

8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş

8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş

Tüm gerçek mavi kotlar denimden yapıldığından ve tanım gereği, denim% 100 pamuk olduğundan bunlar gerçek mavi kot değildir.

Denim % 100 pamuktan yapılmış bir malzemedir. Bu, belirli bir örgü yapmak için kullanılan bir pamuk ipliği. Bir atkı ipliğinin altına yerleştirildiği çözgü iplikleri vardır. Bu, malzemenin yüzeyindeki geleneksel diyagonal yivini oluşturur.

Pamuklu Kot

Kumaş satın alan yerler. Kumaşın ölme süreci de diğer birçok örgüden farklıdır. Sadece çözgü iplikleri, indigo kullanılarak boyanır. Atkı iplikleri beyazın doğal renginde bırakılır. Bu nedenle, gerçek bir mavi kot pantolon seti dışarıda mavi renktedir, ancak pantolonun iç kısmında beyaz veya ondan yapılmış kıyafet malzemesi vardır. Denim kumaş alan oluşturulmasında kullanılan bu tip boyama ve iplik deseni ile malzemenin solması doğal bir olaydır. Dokumadaki iplikler% 100 pamuk  kumaş olduğundan, materyalde ayrıca bir kabarıklık olacaktır. Daha uzun giyilir ve tekrarlanan yıkamalardan sonra, ipliğin havlanma kısmı daha belirgin olacaktır. Mavi kotların menşei için ünlü olduğu rahatlık seviyesi burası.

8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş

8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş

Eğer baktığınız veya taktığınız mavi kot kumaş alanlar pantolonlarda bu tip bir iplik deseni veya örgü bulunmuyorsa, bunun üzerinde beyaz bir kumaş görülebiliyor, ancak üzerindeki etiket% 100 pamuk olduğunu söylüyor, daha sonra örgü pamuklu ördek olarak adlandırılıyor. Bu örgüde tüm iplikler boyanır ve bu malzemeden yapılmış pantolonlar kesin anlamda gerçek mavi kot pantolonlar değildir.

Parti Denim örgü, pamuğun yapıldığı en güçlü ve uzun ömürlü tekstillerden biridir. Malzemenin bu mukavemeti ve uzun ömürlülüğü nedeniyle, orijinal olarak çalışma bezleri için yapılmıştır. Evet, kotun asıl amacı ve mavi kot parça kumaş, fiziksel emeği yerine getirirken erkekler tarafından giyilip, kolayca yırtılabilecek veya yıpranmayan, nefes alabilen ve dayanıklı bir pantolon setine ihtiyaç duyuyordu.

KUMAŞ PARÇASI ALINIR... 0536 336 43 43

Kumaş alan firmalar. Pop kültüründeki popülaritesi, kullanıcının cildinin yanında sahip olduğu yüksek konfor seviyesi ile birlikte kaybolma yeteneğine dayanır. Bu nedenle, mavi kotların popülaritesi arttı. Daha sonra, aynı kottan yapılmış% 100 pamuktan yapılmış ve bazen daha rahat bir şekilde oturması için daha rahat olabilmeleri için spandeks ile kombine edilen mavi kot pantolonlar da vardır.

Sıcak suda yıkandığında pamuk parça kumaş küçülür. Bu işlem aynı zamanda solgun görünüme kavuşturmak için boyanın yıkanmasına yardımcı olur. Eğer mavi kot pantolon setiniz vücut şekline uyacak şekilde uzanıyorsa ve özellikle bacaklarda daha sıkıysa, o zaman spandeks örgüte mevcut olabilir ve bunlar gerçek kot kotları olmayabilir.

Yorum Yap