7/7 Gabardin Kumaş 16/12 Gabardin Kumaş

7 7 Gabardin ile 16 12 Gabardin arasındaki fark, 7 ye 7 Gabardin Kumaş fiyatları, 1612 gabardin kumaş fiyatları, Gabardin Kumaş toptan, Ham Gabardin Kumaş Fiyatları, Gabardin Kumaş metre fiyatı, Ripstop kumaş üreticileri, Polyester gabardin kumaş.

Gabardin kumaş alan iki iplik çapraz olarak dokunarak elde edilir. Teknolojiye göre, bir ipliğin diğerinden daha ince olması önemlidir. Sonuç, 60 derecelik bir eğime sahip büyük bir kaburgaya benzeyen sıkı bir dokumadır. Bu dokumanın kendi adı var – dimi. Gabardin, aşınmaya dayanıklı giysiler için ideal olan, çapraz olarak kesilebilen açılı bir streç malzemedir.

HAM GABARDİN SATIN ALANLAR

7 7 gabardin 16 12 gabardin 301 gabardin 201 gabardin 401 gabardin Likralı gabardin kumaş nedir Gabardin kumaş likralı mı Likralı gabardin kumaştan ne dikilir Gabardin kumaş yazlık mı ham gabardin alan stok gabardin alan ucuz gabardin alan ucuz gabardin şardonlu gabardin kumaş

Gabardin türleri

Gabardinin kumaş bileşiminde farklılık gösterebileceğini yukarıda tartışmıştık . Yün, pamuk, ipek, sentetik gabardin tahsis edin. Ayrıca, amaca ve spesifik özelliklere bağlı olarak, gabardin aşağıdaki tiplere ayrılır:

Streç gabardin, esnekliği arttırılmış pürüzsüz ve ince bir kumaştır. Üretimi için likra veya elastin ilaveli sentetik iplikler kullanılır. Ayrıca bileşim yün veya viskoz içerebilir. Bu tür malzemeleri terzilik, ev tekstili için kullanın.

LİKRALI GABARDİN ALAN YERLER

Melanj – gabardin, farklı renkteki ipliklerden dokunmuştur. Genellikle aynı rengin farklı tonlarındaki iplikler kullanılır. Gölgelerdeki farklılık derecesi ne kadar büyük olursa, o kadar belirgin melanj etkisi elde edilir. Bu kumaş elbise ve takım elbise dikmek için kullanılır.

Zımba – su geçirmez emdirme ile kısa liflerden yapılmış gabardin. Malzeme dayanıklı, güzel, yağmurluk ve masa örtülerini dikmek için ideal.

Alev geciktirici %100 polyester gabardindir. Bir yangın durumunda, kumaş bir süre için zar zor yanar ve ardından solar. Bu tür gabardinlerden mobilya ve perdeler için döşeme dikin.

HARMAN KARIŞIM GABADİN SATIN ALANLAR

Harman Karışım Kumaş, Harman GABARDİN, 65 pamuk 35 polyester kumaş, Poly Gabardin Kumaş, Kaşe kumaş Merter, Elbiselik Kumaş, İş elbiselik Kumaş,
gabardin kumaş nereye satılır, ham gabardim kimler alır, ucuz gaabrdin, likralı gabardin, harman karışımı gabardin alan

Gabardinden ne dikilir?

Gabardin dayanıklı ve yüksek kaliteli bir malzemedir, bu nedenle iş kıyafetleri, ev tekstili ve gündelik moda kıyafetlerin dikilmesi için uygundur. Gabardinden yapılan iş kıyafetleri, malzemesi kırışmadığı ve kolayca yıkanabildiği için dayanıklılığı ve düzgün görünümü için değerlidir. İş kıyafetleri dışında gabardinden ne dikilir? Gabardin, rüzgardan iyi koruduğu, ısıyı koruduğu ve nemin geçmesine izin vermediği için genellikle dış giyimde, örneğin ceketlerde ve yağmurluklarda kullanılır. İpek gabardinden yapılmış gece elbiseleri lüks, güzel dökümlü ve rahattır.

Gabardinden üretilen perdeler, yatak örtüleri, koltuk minderleri, sandalye örtüleri orijinal şeklini ve renk doygunluğunu kaybetmeden yıllarca dayanır. Gabardin, tiyatro perdeleri ve reklam afişleri yapmak için bile kullanılır. Bu amaçla, boya uygulamak için bir kabartma malzemesi seçilir.

ŞARDONLU GABARDİN SATIN ALAN KİŞİLER

Avantajlar ve dezavantajlar.

Malzeme, birçok avantajı olduğu için tulum ve ev tekstili dikmek için kullanılır. Gabardin’in olumlu özellikleri:

  1. yıkandıktan sonra deforme olmaz;
  2. renk yoğunluğunu korur, solmaz;
  3. “nefes alabilen” bir kumaştır, giymesi rahattır;
  4. şeklini mükemmel tutar;
  5. kırışmaz, ütülenmesi kolaydır;
  6. su itici özelliklere sahiptir;
  7. kokuları emmez;
  8. dayanıklı.

Gabardin gibi bu kumaş türünün dezavantajları vardır. Bu nedenle, bölümleri keserken dişler ağır bir şekilde parçalanır, bu nedenle kenarların hızlı bir şekilde işlenmesi gerekir.

Kumaş alanlar genel olarak gabardin, birçok ürünün dikiminde kullanılan çok yönlü bir malzemedir. Gücü, dayanıklılığı ve düzgün görünümü için çok değerlidir.

Yorum Yap