190 Tel Astar 170 Tel Astar Kumaş

190 tel astar 170 tel astar 190 tel astar kumaş 170 tel astar kumaş saten astar kumaş

Kumaş alanlar. Toptan 170 tel polyester astar kumaş. 190 tel polyester astar kumaş. Denye astar kumaş. Jarse astar kumaş. Bir moda ürününün içi kadar dışı da güzel olmalıdır. Farkı yaratan detaylardır ve “detay” ile sadece düğme veya kurdelelerin uygulanmasından değil, her şeyden önce giysinin temizliğinden bahsediyoruz.

Kumaş alan. Bir elbisenin içi temiz ve düzenli bir görünüme sahip olmalıdır, ki bu bahşedilmemiştir.

Bugün temizlik jokerimiz hakkında konuşacağız: “astar”

Ama buna neden joker deniyor?

170 tel astarlık kumaş 190 tel polyester astarlık kumaş 70 denye astarlık kumaş 50 denye astarlık kumaş 70 denye jarse astarlık kumaş 50 denye astarlık jarse
170 tel astarlık kumaş 190 tel polyester astarlık kumaş 70 denye astarlık kumaş 50 denye astarlık kumaş 70 denye jarse astarlık kumaş 50 denye astarlık jarse

Her şeyden önce, çünkü bir giysiyi bitirmek için tek alternatif bu değil; ikincisi, bazı pasajlar akılda tutulmadan konulamasa bile.

190 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ

Astarın tanımı

Astar derken, bir giysinin (etek, pantolon, ceket) içine ve aynı zamanda giysinin küçük parçalarının (kollar, cepler) veya aksesuarların (çantalar, küçük deri eşyalar) içine uygulanan bir kumaşı kastediyoruz. Bu nedenle, giysinin/aksesuarın iç kısmında bulunan ve gizlenmesi gereken tüm dikiş yerlerini tam olarak temizlemeye ve bitirmeye hizmet eden bir “örtü”dür.

Burada, diğer kullanımlar otomobil endüstrisinde, mobilyada (sandalyeler, koltuklar, kanepeler, mobilyaların iç kaplamaları vb. için geçerlidir) olsa bile, giysiler ve giyim aksesuarları için astarları açıklıyoruz, esas olarak düz renklerde tafta ve saten kullanıyor. , ipek veya viskoz), valiz vb.

Astar ayrıca giysinin içinde kaymasına izin vererek ve ısı yalıtımı ekleyerek uyumu ve konforu iyileştirmek için kullanılır.

170 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ

Yazlık ceketler bile kısmen astarlıdır (genellikle omuzlarda). Bir giysinin astarlanıp astarlanmaması mevsime bağlı değildir, aslında piyasada bulunan çeşitler sayesinde (döneme göre), kullanılacak astarın bileşimine ve ağırlığına karar verebilirsiniz.

astar kumaş üretisici denye astar üreticileri polyester astar üreticileri 170 tel polyester astar üreticisi
astar kumaş üretisici denye astar üreticileri polyester astar üreticileri 170 tel polyester astar üreticisi

Bunu biliyor muydun? Astarın bile kendi deseni olmalıdır; bu, bir ceketin astarı varsa, kalıpçının hem kumaştan ceket için hem de “astarlı ceket” için bir desen oluşturacağı anlamına gelir. İkincisi, giyildiğinde yırtılma riskinden kaçınırken giyilebilirliği kolaylaştırmak için her zaman kumaştan daha büyük olmalıdır.

Tek fark pantolonlarda bulunur, çünkü astar biraz daha küçük monte edilirse daha rahat hale getirilebilir.

Kullanılan tekstil lifleri

DENYE ASTAR KUMAŞ

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Astarlar farklı liflerden yapılabilir. Neredeyse tamamen suni (Asetat, Bakır, Viskon) ve sentetik (Polyester, Poliamid) tiptedirler. Temel özelliği kaygan bir malzeme olması gerektiğidir. Ayrıca genellikle cepleri veya kemeri kaplamak için kullanılan pamuklu, poli-pamuk olanları da bulabilirsiniz. Dekoratif bir etkiye ve hatta bir sıcaklık hissine sahip olmak için, yün lifleri veya yün karışımları ile pürüzsüz veya yünlü bir versiyonda bir astar da yapılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!