100 Kilo Kot Alanlar 80 Metre Denim Kumaş Alan Firmalar

Parça kumaş alanlar. Kot kumaş çeşitleri nelerdir? Kot kumaşının özellikleri nelerdir?

Güçlü yünlü pantolon kumaşının özellikleri nelerdir? 100 metre kumaş alanlar. 200 metre kumaş alan yerler. 150 metre kot kumaş alanlar. 50 metre kot parça kot alanlar. 100 kilo parça denim alanlar. 30 kilo penye kumaş alanlar. 75 kilo gabardin kumaş alan. 250 metre gabardin kumaş alan yerler. 500 metre şifon kumaş alanlar. 100 kilo parça şifon kumaş alanlar. 50 kilo viskon kumaş alanlar. 70 kilo saten kumaş satın alanlar. 3000 bin metre kot kumaş alan yerler. Bin metre denim kumaş satın alan firmalar.  100 kilo denye kumaş alanlar. 50 kilo jarse kumaş alanlar.

Yün kot pantolon demişken, aynı zamanda çoğumuzun gardırobumuzdan eksik edemeyeceği tek parçadır. Temel olarak, her mevsim kullanışlı olabilir ve stiller nispeten çok yönlüdür. Kısacası, genel kullanışlılık aslında nispeten güçlüdür. Ama hepimizin yün pantolonları olmasına rağmen, aslında onlar hakkında, özellikle kumaşlar hakkında çok az şey biliyoruz.

350 KİLO DENİM KUMAŞ ALANLAR

parça denim alanlar likralı denim kumaş satın alan denim kumaş alan yerler denim kumaş nereye satılırıcız denim kumaş

Güçlü yün pantolonlar genellikle pamuklu kumaştan veya pamuk-polyester karışımlı kimyasal elyaf kumaşlardan yapılır. Kimyasal lifler içeren güçlü yün pantolonların kumaşı aşınmaya karşı daha dirençli olacaktır, o halde aşağıda bir göz atalım. Pantolon çeşitleri nelerdir?

Süper indigo boyalı kumaş. Bu tür kumaşların özelliklerinden biri, genel renk numarasının nispeten derin olması ve aşınma direncinin de iyi olmasıdır. Örneğin, genellikle kullandığımız bazı denim kumaşların renk derinliği 1-3 olabilir ama bu renkli kumaşın renk numarası 4’ün üzerindedir. Masif yün pantolonlara uygulandıktan sonra bir dizi zımpara ve apre işleminden sonra genel dokusu ve rengi oldukça özeldir ve tam da bu yüzden birçok arkadaşın da beğendiği bir kumaş türüdür.

100 KİLO PARÇA KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Denim, boyama işlemine göre sınıflandırılabilir:

indigo denim: Ana rengi indigo olan denim.

Kromatik denim: İndigo bazında diğer renklerin boyanması.

Çizgili Kot: İndigo boyalı çözgü iplikleri diğer renklerle boyanır ve düzenli olarak birbirine geçirilir.

Spot denim: Genellikle kükürt boyalarla çeşitli renklere boyanmış denimdir.

Kot ağırlığa göre sınıflandırılır:

Ağır Kot: 13 onstan daha ağır olan kot.

Medium Denim: 10 ila 13 ons ağırlığındaki denim.

Hafif Denim: 10 ons’tan daha hafif kot.

(6 onsun altındaki kot ultra hafif kottur ve 14,5 onsun üzerindeki kot ekstra ağırdır.)

Üretim hammaddelerine göre sınıflandırılması:

Pamuklu kumaş: Piyasadaki denim kumaşların çoğu pamuklu olup, çözgü ve atkı ipliklerinin pamuk içeriği çoğunlukla %100’dür.

Karışımlı denim: Çeşitli hammaddelerin harmanlanmasıyla yapılan denim, pamuk ve viskon karışımı daha yaygındır.

200 KİLO POLAR KUMAŞ ALANLAR.

spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim
spot denim stok denim parti denim parça denim likralı denim pamuk denim ham denim polyester denim

Kamgarn Pamuklu Denim: Hem çözgü hem de atkısı penye pamuk ipliklerinden yapılan denim.

Farklı numarada iplik denim: çözgü ve atkı iplikleri, farklı incelikteki ipliklerden yapılan düzensiz şeritlerden yapılır.

Viskon denim: Viskondan yapılan denim daha iyi dökümlü ve pürüzsüz bir yüzeye sahiptir.

İpek Denim: İpekten yapılan denim. Fakat bu tarz denim pek kullanılmaz.

Streç denim: Kumaş, güçlü bir esnekliğe ve esnekliğe sahiptir ve genellikle pamuk lifi ve Hegu pamuk ipliğinden yapılır ve az miktarda spandeks de bükülür.

Kumaş yapısına göre sınıflandırma:

Denim kumaş yapısında dört kategoriye ayrılabilir: düz dokuma/dimi dokuma/kırık dimi dokuma/kabartmalı kot.

Denim fiyatı ne kadar?

seri sonu kot seri sonu denim seri sonu 7 ons kot seri sonu 11 on kot kumaş 12 ons seri sonu kumaş alanlar seri sonu kumaş alan yerler
seri sonu kot seri sonu denim seri sonu 7 ons kot seri sonu 11 on kot kumaş 12 ons seri sonu kumaş alanlar seri sonu kumaş alan yerler

Denim fiyatı, kumaşın kalitesine ve kullanımına göre değişir. www.kumas.org kumaş mağazasında denimin toptan satış fiyatı metresi bir düzine ile yirmi arasında değişmektedir.Tabii ki, farklı tüccarların fiyatları biraz değişecektir. Arkadaşlar diğer kumaş fiyatları ile model detaylarını incelemek veya anlamak isterseniz stiller için Salon 3’e gidebilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!