1 Metre Polar

1 metre polar satanlar,metraj polar alanlar,metre ile polar kumaş,polar kumaş metre fiyatı,ucuz polar kumaş,kışlık polar kumaş,

POLAR KUMAŞ NEDİR? TEMEL KULLANIM VE BAKIM YÖNTEMLERİ

Polar kumaş satın alanlar çoğunlukla polyesterden yapılan sentetik, dokunmamış bir kumaştır. Tezgahlarda, özel bir şekilde çok sayıda küçük ilmek oluşturulur ve bunlar daha sonra bir kumaş yığını ve küçük delikler görevi görür, bu da kumaşın neredeyse ağırlıksız olmasını ve havayı iyi geçirmesini sağlar.

Polar oldukça genç bir kumaştır, ancak 20. yüzyılın sonunda üretilmiştir, ancak alıcılar arasında hemen lider konuma gelmiştir. Polar kumaşın adı İngilizce’den gelmektedir. Yün anlamına gelen polar. Adın kendisi bile bu kumaşın en önemli avantajını içeriyor – ısının korunması. Neredeyse ağırlıksız yapısına rağmen, polar kumaş ısıyı mükemmel şekilde korur ve ısıtır.

Bir metre polar kumaş,1 ton polar kumaş,100 metre polar kumaş,200 metre polar kumaş,100 kilo polar kumaş,

3 METRE POLAR KUMAŞ

Diğer şeylerin yanı sıra, polar kumaşın yaratılması Nobel Ödülü’ne layık görüldü. Malzeme bakımda çok iddiasızdır, ancak aynı zamanda yünden bile daha iyi ısı koruma özelliğine sahiptir. Diğer şeylerin yanı sıra, yünlü şeyler ısınmaya yardımcı olur ve aynı zamanda insan vücudu çiftleşmez ve “nefes alır”.

Polar ürün açıklaması

Sentetik kumaş polar, ideal aşınma ve bakım özelliklerine sahip olduğu için çok popülerdir. Tekstil malzemesi, vücut ısısını mükemmel bir şekilde izole etme, kırışmaz ve gerilebilir özelliği ile karakterize edilir. Ek olarak, yapağı cilt dostudur, yumuşacıktır ve yumuşacıktır. Kumaş ayrıca belirli bir derecede hava geçirgenliğine ve nefes alabilirliğe sahiptir. Yüksek dayanıklılık nedeniyle, polar ürünler uzun hizmet ömrü, mükemmel renk parlaklığı ve kolay temizlik ve bakım ile karakterize edilir. Bu nedenle polar kumaşlar, yünden yapılan örme kumaşlara mükemmel bir alternatiftir.

Polar kumaşın kullanım alanları

Polar ürünlerin seçimi neredeyse sınırsızdır. Polar, giyim sektörünün yanı sıra aksesuar ve ev tekstili üretiminde de gözde tekstillerden biridir.

İstanbul’da kumaşçı,istanbul’daki kumaşçılar, istanbul’daki polar kumaşçılar, istanbul’daki şifon kumaşçılar, istanbul’daki kot kumaşçılar, istanbul’daki kumaş alanlar,

Soğuk mevsimler için kazak, ceket ve şapka gibi dış giyim ürünlerine işlenmenin yanı sıra, fonksiyonel giysilerle bağlantılı olarak polar kumaş merkezi bir öneme sahiptir. Ev tekstili olarak kullanım için polar kumaş, kendisini çoğunlukla rahat battaniyeler, yastık kılıfları ve bazen de yatak çarşafları olarak kabul ettirmiştir. Bebek ve yürümeye başlayan çocuk ekipmanı söz konusu olduğunda, polar da son derece popülerdir.

Polar kumaşlar ve mikro polarlar hakkında bilmeniz gereken her şey

Bununla birlikte, sentetik diğer polar türlerinden ayırt edebilirsiniz. Bunlar arasında orta hizmet tipi polar, ağır polar ve yapısal polar bulunur.

Ucuz polar,1a polar kumaş,tekleme polar kumaş,kilo işi ham polar,kilo işi parça polar satanlar,kilo işi parça polar,kilo işi polar kumaş satanlar,kilo ile polar satanlar,parça kilo işi polar,

Orta hizmet tipi polar 200 ila 300 g / m² ağırlığındayken, ağır polar 300 g / m² veya daha fazla ağırlığa sahiptir. Öte yandan, dokulu polar, kumaşın bir tabakasında veya tarafında özel bir desen veya kabartmalı tasarıma sahip özel bir ağır polar türüdür.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!