1 Metre Kumaş Fiyatı

Kumaşın metresi ne kadardır,1 metre viskon kumaş kaç tl,En pahalı kumaş nedir,1 top pamuklu kumaş kaç metre,1 top Kumaş kaç TL,Tişört Kumaş Fiyatları,Toptan kilo ile kumaş fiyatları,Bossa Kumaş Fiyatları,Basma Kumaş Metre fiyatı,1 top kumaş kaç metre,Bursada kilo ile kumaş,Pantolonluk Kumaş Fiyatları,

Kumaş Satın Alanlar.

Dart, özellikle kadın modasında giysilerin üzerinize tam oturmasını sağlar. Kumaş alanlar. Bluzların, eteklerin ve pantolonların vücuda en iyi şekilde oturması için, desenler, bitmiş giysinin pürüzsüz, 0536 336 43 43 mükemmel bir şekilde oturmasının istendiği yerlerde istenmeyen kırışıklıklar veya çıkıntılar göstermeyecek şekilde tasarlanmalıdır.

Bir desen parçası amaçlanan noktada katlanıp dar açılı bir üçgen dikildiğinde bir dart oluşturulur. Ortaya çıkan pens kesilerek açılır, ütülenir ve gerekirse kenarlarından kırpılır. İşlenen malzeme artık – z olan bir çıkıntıya sahiptir. B. göğüste veya belde – vücut şekli uyum sağlar.

kot kumaş Zeytinburnu,merter kot kumaş,istanbul kot kumaş üreticileri,parça kot kumaş Zeytinburnu,ham kot kumaş Zeytinburnu,kırpık kot alanlar,kırpıntı kot satın alan İstanbul,kot firesi alan Çerkezköy,

Asitle Yıkama

Bu süreçte giysi bir klor çözeltisinde yıkanır. Kot pantolon söz konusu olduğunda, bu, kumaşın düzensiz ila beyaz renk atmasına veya izole beyaz noktaların oluşmasına neden olur. 0536 336 43 43 1980’lerin sonlarında, asitle yıkama denim kullanıcıları arasında büyük bir moda trendiydi ve 1990’larda yerini daha koyu, renksiz modellere bıraktı.

Denim tutkunları şimdi bu yıkama ile yeniden jean’e yöneliyor. Devam eden trend sayesinde, asitle yıkanmış kot pantolonlar da kullanılmış veya tahrip olmuş bir görünümde ek delikler veya yırtıklarla sunuluyor.

Akrilik

Akrilik, poliakrilonitril adı verilen plastik bir bileşiğin kısaltmasıdır. Birçok şekilde kullanılabilir ve çok kolay boyanabilir, ayrıca ucuz, gösterişli ve hipoalerjeniktir. Bu avantajlar onu tekstil endüstrisinde ister karışım halinde ister saf halde çok popüler bir malzeme haline getiriyor. Bununla birlikte, ısıya karşı nispeten hassas kabul edilir ve 40°C’nin üzerindeki sıcaklıklara maruz bırakılmamalıdır. Akrilik genellikle benzer bir his veren yünle karıştırılır. Hava koşullarına dayanıklılık içeren özellikleri nedeniyle spor giyim ve gündelik giyim alanlarında kullanılmaktadır. Örneğin eşofman altı, çorap ve süveter genellikle akrilik lifler içerir.

Şifon Kumaş,Fransız şifon kumaş Fiyatları,Kendinden pileli şifon kumaş,Şifon kumaş terletir mı,Piliseli şifon kumaş,

Ajour örgü

Ajour bir örgü tekniğidir. Karakteristik bir delik deseni ile karakterize edilir. İplikler ve ilmeklerin birlikte örülmesiyle oluşturulur. Ajur desenlerinin örüldüğü birkaç örgü modeli vardır. Giysiye her zaman belli bir ferahlık, hafiflik ve 3 boyutlu bir görünüm verir. kumas.org. Ceketler ve kazaklar için kullanılır, ancak üstler ve çoraplar için dekoratif bir kenar olarak da kullanılır. Desen çok şık görünüyor ve giysilere kadınsı bir çekicilik katıyor. Modern ajur örgülerin kaba örgü görünümü genellikle metalik efektli iplikler veya özel tonlarda vurgulanır.

Atlas dokuma

Saten dokuma, dokumada kumaşların çözgü ve atkı ipliklerini çaprazlamanın olası yöntemlerini açıklayan bir teori olan bağlama teorisinden bir tekniktir.

Şifon kumaş doğal mı,Şifon elbise iyi midir,Fransız şifon kumaş,Krep şifon kumaş Nasıldır,Polyester şifon kumaş

Atlas dokumada (aynı zamanda saten dokuma), bir atkı ipliği dönüşümlü kumas.org olarak bir ve en az iki çözgü ipliğinin üzerinden geçirilir. Bir sonraki atkı ipliği aynı şekilde, sadece sırtta ve en az iki çözgü ipliği kaydırılarak yönlendirilir. Bir yüzündeki çözgü, diğer yüzündeki atkı iplikleri bitmiş kumaş üzerinde giderek daha fazla görünür hale geliyor ve bu da kumaşın her iki yüzünün de kullanılabilmesini 0536 336 43 43 sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ışığa maruz kaldığında parlak bir etki de yaratıyor.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!