1 Metre Astarlık Kumaş 1 Kilo Astarlık Kumaş

1 metre astar 1 kilo astar kilo ile ceket astarı astarlık kumaş şifon astarı mont astarı bir metre astar fiyatı bir kilo astar fiyatı asalık kumaş fiyatları saten astar fiyatı bir metre saten astar bir kilo saten astar 1 metre 160 tel astarlık kumaş 190 tel astar kumaş 1 kilo jarse astar 1 metre jarse astar 1 metre denye astar

Astarlık kumaş satın alanlar giyimin önemli bir unsurudur. Ana malzemenin ters tarafı ciltte tahrişe yol açmayacak şekilde, solist olarak da şeffaf malzeme olarak kullanılmaktadır.

Çoğu zaman, astar kumaş alan olarak sentetik veya karışık kumaşlar kullanılır. İyi gerilirler, vücuda hoş gelirler ve doğal olanlardan daha güçlüdürler. Pamuk veya keten de astar olarak kullanılabilir, ancak çok daha az sıklıkla.

polyester astar alanlar astarlık kumaş satın alan astar kumaş alan yerler 190 tel astar alan 70 denye astar alan 50 denye jarse astar alanlar polyester astar alan yerler astarlık kumaş nereye satılır

Viskon astar hem yazlık hem de kışlık giysilerde bulunabilirceketler, etekler. Bu tür malzeme ısıyı mükemmel bir şekilde tutar ve bu da onu kışlık ceket ve tulum üreticileri arasında popüler kılar. Eşofmanları dikerken yüksek emiciliğe değer verilir.

İlginç bir gerçek: Sadece astar kumaşı olarak kullanılan özel bir viskon türü vardır. Kumaş satın alanlar olarak adlandırılır ve pamuk, odun ve amonyak-bakır liflerinin karışımından yapılır. Malzemenin kendine özgü bileşimi ana özelliğini sağlar: 190 tel polyester astar kırışmaz, yıkandığında dökülmez ve güneşte solmaz.

Polyester, yazlık giysiler ve iç çamaşırlarda astar olarak nadiren kullanılır. Kumaş pratik olarak havanın geçmesine izin vermez, bu nedenle cilt ile uzun süreli teması istenmez.

SATEN

Astar kumaş alanlar. Çerkezköy astar fabrikası çorlu toptan astar kumaş fabrikası merter polyester astar fabrikası. Toptan astar fabrikası bursa astar fabrikası denizli astar kumaş fabrikası İzmir astar kumaş fabrikası kayseri astar kumaş fabrikaları Yalova toptan polyester astar kumaş fabrikası İstanbul astar kumaş fabrikası.

Doğal satenin yüksek maliyeti, kumaşın astar malzemesi olarak yaygın şekilde kullanılmasına izin vermez. Bununla birlikte, kanvasın temel özellikleri, lüks giyim üreticileri tarafından oldukça değerlidir.

Çeşitli astarlar

Klasik astar taftası

Tafta genellikle viskon, asetat veya polyester gibi sentetik olarak üretilen doğal liflerden oluşan ince tekstillerdir. Kumaşlar hoş, ipeksi bir parlaklığa sahiptir ve dokunuşa grenlidir. Tafta giysilere hacim kazandırmadan boyutsal stabilite sağlar. Bununla birlikte, malzeme kırışıklıklara çok eğilimlidir.

Çözgü örme astar, çeşitli malzemelerden temin edilebilen örme bir kumaştır. Tekstil çapraz elastiktir, yani kumaşın genişliği boyunca, akan bir düşüşle. Kumaş, her harekete izin verdiği için akan üst malzemeler için bir astar olarak uygundur.

İmitasyon kürk İmitasyon kürkte, kumaşa veya örme kumaşa bir lif yığını dahil edilir. Bu, malzemeye kabarık yüzeyini verir. Bu kumaş biliminde taklit kürk hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yastıklı kapitone astar Kapitone astarlarda, bir astar taftası genellikle kumaşın sağ tarafını oluşturur ve arkasında hacimli bir polar bulunur. Kumaş katmanları kapitone dikişlerle bağlanır. 0536 336 43 43. Malzeme, sıcak giysiler veya battaniyeler veya çantalar gibi besleme aksesuarları için idealdir.

Astar kumaşı için dikiş ve bakım

bursa lacivert astar kumaş merter lacivert astar firması lacivert astar fabrikaları toptan

İşleme ve bakım büyük ölçüde malzemeye bağlıdır, bu nedenle dikiş için genel talimatlar mümkün değildir. İnce tafta tekstilleri, 60 NM dikiş iğnesi kalınlığında kapitone edilmeli ve buharsız olarak dikkatlice ütülenmelidir. Örme kumaş için jersey iğnesi kullanılır. Yastıklı tekstiller ve taklit kürkler de yapıyı tahrip etmemek için doğrudan ütülenmemelidir. 0536 336 43 43. Bakım açısından, daha hassas tekstilin bakım özellikleri her zaman takip eder, çünkü genellikle bir projede farklı tekstiller dikilir. Kompozisyona bağlı olarak, bu dış veya astar olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!