1 Metre Astar Kumaş

fiyatı bir metre saten astar bir kilo saten astar 1 metre 160 tel astarlık kumaş 190 tel astar kumaş 1 kilo jarse astar 1 metre jarse astar 1 metre denye astar.

Kumaş alanlar tekrar tekrar astar terimi üzerinde tökezliyoruz, ama bunun tam olarak ne olduğunu biliyor musunuz? Hepimiz ceketlerin, çantaların ve elbiselerin içindeki astarı nerede bulacağımızı biliyoruz. Bir astara dikmek şart değildir. Bununla birlikte kumaş alan bazı giysilerin fayda değerini büyük ölçüde artırabilir ve ayrıca görünüm açısından bazı avantajlar sağlayabilir.

Astar nedir?

Ceket astarı olarak tafta

Astar kumaşı ne olmalı Astar kumaş çeşitleri nelerdir Çanta astarı için hangi kumaş Denye astar kumaş nedirAstarlık kumaş isimleri Astarlık Kumaş Fiyatları Astar kumaş Özellikleri Pamuklu Astar kumaşı Çanta için Astarlık Kumaş Elbise astar kumaşı Ucuz Astar KumaşTerletmeyen astar Kumaş

Astar terimi öncelikle belirli bir malzemeye değil, giysi veya çanta gibi aksesuarların dikişli, iç kumaş katmanına atıfta bulunur. Dikiş projeleri genellikle daha kararlıdır ve astar nedeniyle daha iyi durumda kalır. 0536 336 43 43. Prensip olarak, herhangi bir madde bir besleme malzemesi olarak tanımlanabilir. İster pamuklu batiste, ister polyester saten veya ter kumaş olsun, projeye uygun kumaşı seçin. Yiyeceklerden hangi nitelikleri istediğinize veya hangi amacı yerine getirdiğine dikkat edin.

Astar kumaşları genellikle giysileri daha kaygan hale getirir, bu da giyilmelerini ve çıkarılmalarını çok daha kolay hale getirir. Bir astar tabakası hem kumaşı hem de cildi korur. Cızırtılı bir yün kumaş cildi tahriş edebilirken, bu sorun bir astar ile önlenir. İpek gibi hassas malzemeler ter, sürtünme ve kirden korunur. Astar malzemeleri görünmez kesim parçalarının üretimi için de çok uygundur. Örneğin cepler, tamamen dış kumaştan dikilirse çok fazla uygulanabilir.

ASTAR ALAN,ASTARLIK KUMAŞ ALANLAR,ASTARLIK ALAN,Polyester astar alınır,saten astar alınır,tafta astar alınır,70 denye astar alınır,50 deney astar alınır,70 denye jarse alınır,50 denye jarse alınır,aslık kumaşlar alıyoruz,

 Böyle bir durumda, daha ince astar malzemesinden yapılmış cep 0536 336 43 43 çantalarını dahil etmek mantıklıdır. Astar, örneğin yastıklı kapitone kumaşa veya benzer yalıtım malzemelerine dikiş dikerek giysileri daha yalıtkan hale getirebilir. Ek olarak, dikiş izinlerinin yanı sıra kumaşın sol tarafı ve gerekirse iç cepler gizlenir, böylece kenarların kesilmesi artık gerekli değildir. Şeffaf dış kumaşlarda, astar tabakası vücudun veya içindekilerin istenmeyen şekilde parlamasını önler.

Çeşitli astarlar

Klasik astar taftası

Tafta genellikle viskon, asetat veya polyester gibi sentetik olarak üretilen doğal liflerden oluşan ince tekstillerdir. Kumaşlar hoş, ipeksi bir parlaklığa sahiptir ve dokunuşa grenlidir. Tafta giysilere hacim kazandırmadan boyutsal stabilite sağlar. Bununla birlikte, malzeme kırışıklıklara çok eğilimlidir.

Çözgü örme astar, çeşitli malzemelerden temin edilebilen örme bir kumaştır. Tekstil çapraz elastiktir, yani kumaşın genişliği boyunca, akan bir düşüşle. Kumaş, her harekete izin verdiği için akan üst malzemeler için bir astar olarak uygundur.

Likralı Poplin Astar Kumaş,Likralı Tafetta Astar Kumaş,Likralı Saten Astar Kumaş,Astarlık kumaş isimleri,Pamuklu Astar Kumaşı,Astarlık Kumaş Fiyatları,Penye Astar,Astar çeşitleri nelerdir,Etek Astar kumaşı,Çanta astar kumaşı,Kiloluk astar kumaş,Polyester Astar kumaş fiyatları,Polyester astar Kumaş nedir,Polyester Astar boya,Polyester Astar Kumaş özellikleri,Ucuz Astar Kumaş,Astar Kumaş çeşitleri,Astarlık kumaş isimleri,Kiloluk astar kumaş,

İmitasyon kürk İmitasyon kürkte, kumaşa veya örme kumaşa bir lif yığını dahil edilir. Bu, malzemeye kabarık yüzeyini verir. Bu kumaş biliminde taklit kürk hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yastıklı kapitone astar Kapitone astarlarda, bir astar taftası genellikle kumaşın sağ tarafını oluşturur ve arkasında hacimli bir polar bulunur. Kumaş katmanları kapitone dikişlerle bağlanır. 0536 336 43 43. Malzeme, sıcak giysiler veya battaniyeler veya çantalar gibi besleme aksesuarları için idealdir.

Astar kumaşı için dikiş ve bakım

İşleme ve bakım büyük ölçüde malzemeye bağlıdır, bu nedenle dikiş için genel talimatlar mümkün değildir. İnce tafta tekstilleri, 60 NM dikiş iğnesi kalınlığında kapitone edilmeli ve buharsız olarak dikkatlice ütülenmelidir. Örme kumaş için jersey iğnesi kullanılır. Yastıklı tekstiller ve taklit kürkler de yapıyı tahrip etmemek için doğrudan ütülenmemelidir. 0536 336 43 43. Bakım açısından, daha hassas tekstilin bakım özellikleri her zaman takip eder, çünkü genellikle bir projede farklı tekstiller dikilir. Kompozisyona bağlı olarak, bu dış veya astar olabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!