Zeytinburnu Toptan Denye Astar

Kumaş satın alanlar. TOPTAN JARSE KİLO FİYATLARI. TOPTAN DENYE ASTAR KİLO FİYATI. POLYESTER ASTAR KİLO FİYATI. ŞİFON ASTAR FİYATI. CEKET ASTAR FİYATI. Parça kumaş satın alan yer

Kumaş satın alanlar. TOPTAN JARSE KİLO FİYATLARI. TOPTAN DENYE ASTAR KİLO FİYATI. POLYESTER ASTAR KİLO FİYATI. ŞİFON ASTAR FİYATI. CEKET ASTAR FİYATI. Parça kumaş satın alan yer. Giyim için kendi çevrimiçi mağazanızı açmak eğlencelidir, ancak parkta yürüyüş yapmak değildir. Alınması gereken birçok karar arasında ürünleriniz için kumaş seçimi yer almaktadır. Bu karar dikkatlice düşünülmelidir.

toptan astarlık kumaş astarlık kumaş fiyatı ceplik kumaş fiyatı
toptan astarlık kumaş astarlık kumaş fiyatı ceplik kumaş fiyatı

Yeni başlıyorsanız, tasarımlarınız ve giysileriniz için en ucuz kumaşı seçmek için büyük bir cazibe var, ancak bu kararı vermek için biraz zaman ayırmalısınız. Hedef kitlenizi ve markanızı nasıl sunacağınızı düşünün. Ayrıca, kumaşın sadece seçtiğiniz nişe değil, aynı zamanda tasarımlarınıza da uyması gerektiğini unutmayın.

TOPTAN DENYE ASTAR KİLO FİYATLARI

Konfeksiyon ticaretinde yer alan herkes bu üç temel kumaşa aşina olmalıdır: pamuk, polyester ve harmanlanmış kumaş. Bu blog yazısında, mağazanız için hangi kumaşların en iyisi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için bu malzemelere daha yakından bakacağız.

Pamuk

Pamuk, dünyada en yaygın kullanılan doğal elyaftır. Pamuklu kumaş, rahatlığı ve dayanıklılığı ile bilinir, bu da onu giyim için en popüler malzemelerden biri yapar. Pamuğun avantaj ve dezavantajlarına, malzeme özelliklerine ve kalitesine daha yakından bakalım.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri
toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Hissetme ve giyme özellikleri

Pamuk, denim, flannel, jarse ve diğerleri gibi birçok farklı kumaş türüne işlenebilen çok yönlü bir elyaftır. Her biri biraz farklı bir his ve farklı aşınma özelliklerine sahiptir.

TOPTAN DENYE KUMAŞ

Tüm pamuklu kumaşlar yumuşak ve nefes alabilir, bu da onları sıcak iklimler ve sıcak havaların yanı sıra hassas cilde sahip insanlar için mükemmel kılar.

Ve son fakat en az değil: pamuk cilde yapışmayan bir malzemedir. Bu nedenle, sıkı oturan kıyafetler satmak istemiyorsanız, daha gevşek bir uyum için gitmek istiyorsanız, pamuk sizin seçiminiz olabilir. Ancak,% 100 pamuktan yapılmış bir tekstilin yavaş kuruduğunu da unutmamalısınız, bu nedenle spor giyim için ideal bir seçim değildir.

Polyester

Eminim daha önce duymuşsunuzdur, ama polyester nedir? Polyester, petrol bazlı ürünlerden sentezlenen sentetik bir elyaftır. Polyester kumaş, 1941 yılında ipek için ucuz bir alternatif olarak geliştirildi ve pamukla karşılaştırıldığında oldukça yeni bir buluş haline geldi.

Polyester, giyim endüstrisinde giderek daha önemli bir rol oynamaktadır. Malzeme özellikle çok fazla aşınmaya ve yıkamaya dayanabilecek bir kumaşa ihtiyaç duyanlar tarafından takdir edilmektedir.

Hissetme ve giyme özellikleri

Polyester hafiftir ve pamuktan biraz daha ipeksi hissettirir. Kumaş hızlı kuruduğu ve nefes alabildiği için spor için çok uygundur. Polyester lifler teri ve nemi iyi ememediğinden, ciltte pamuktan daha fazla hissedebilirsiniz. Bu nedenle kalıcı önyargı: polyester = terleme. Örneğin, polyester üst kısımlar sıcak havalarda veya fiziksel eforda hızlı bir şekilde nemli hissedebilir, ancak sizi daha soğuk havalarda sıcak tutarlar.

toptan astar kumaş toptan astar fiyatı toptan denye fiyatı toptan astarlı kumaş

Son derece hassas cilde sahip kişilerde, polyester cildi kolayca tahriş edebilir, ancak bu, diğer dokularla karıştırılarak önlenebilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!