Zeytinburnu Parça Kumaşçı

En iyi kumaşların isimleri nelerdir?

Kumaş alanlar. Keten yaz için mükemmel ve değerli bir kumaştır, hafifliği nedeniyle kalıcı bir çekiciliğe sahiptir ve biyolojik olarak parçalanabilir ve çok sürdürülebilir, keten bitkisinin lifinden elde edilen doğal bir kumaştır, ancak daha değerli, diğer liflerden daha değerlidir. Kumaş alan Keten rami kumaş. Pamuktan daha pahalıdır, ancak daha dayanıklıdır. Dikiş söz konusu olduğunda, keten kumaş çalışmak için büyüleyici bir malzemedir: kullanımı kolaydır.

En iyi keten elbiselerin birçok olumlu yönlerinden biri de gündelik günlük elbiselerden ofis için profesyonel olanlara kadar her duruma uygun güzel seçenekler bulabilmeniz ve gömlek elbiseler ve retro kesim ile düğün misafirlerinin görünümünü de çözmesidir. Tropikal desenli maksi elbiseler. Şifon başka bir kumaş türüdür.

Türkiye tekstil piyasası merter tekstil piyasası merter tekstil pazarı istanbul tekstil piyasası zeytinburnu tesktil pazarı

KUMAŞ PARÇASI ALAN

İnce ve hafif, yarı saydam veya şeffaf bir görünüme sahiptir, çoğunlukla gece elbiseleri veya özel günler için bir kaplama olarak kullanılır. Kadınlar için şifon elbiseler, aynı zamanda rahat, çağdaş ve zarif oldukları için ünlendi. Dikişsiz detayları ve doğal dikiş desenleri sayesinde çiçekli, düz, soyut ve daha fazlasını içeren farklı renk ve baskılarda bulabilirsiniz. Şifon elbiseler, şekillendirme yöntemlerine göre yaz ve kış farklı mevsimlerde giyilebilir.

KUMAŞ MODASI

Modanın en lüks kumaşlarından biri olan ve ipek böceğinin ürettiği liflerden elde edilen ipekten de bahsetmeden geçemeyiz. Genellikle lüks elbiseler, etekler ve bluzlar yapmak için kullanılır. Pürüzsüz, parlak, ince, oldukça narin ve parlaktır.

Son olarak, yün ailesine ait oldukça ünlü bir kumaş türü kaşmirdir: nispeten hassastır, yün gibi yalıtmaz, ancak doğrudan cilt üzerine giyilebilecek kadar yumuşaktır. Bu kumaş için en iyi uygulama hafif kazaklar, eşarplar veya eldivenlerdir ancak iç çamaşırı veya bluzlar için de kullanılabilir.

Organik, eko-sürdürülebilir kumaş türleri

denim kumaş alan şirketler ham denim kumaş alan şirket kot kumaş alan şirket denim kumaş satın alan şirketler ham denim kumaş alan şirketler kot kumaş alan şirket telefonları

Giyim için en iyi kumaş nedir? Sürdürülebilir kumaşlar? Sürdürülebilir moda trendinden bağımsız olarak , bir süredir. Bambu tam olarak adını aldığı bitkiden elde edilen bir kumaştır, hipoalerjenik, yalıtkan ve yumuşak, emici, dayanıklı, antibakteriyel ve aynı zamanda en çevre dostu olduğu için cilde yakın giyilen giysiler için mükemmeldir. Rayon ipeğe ucuz bir alternatif olarak icat edildi güzel çiçekli yazlık elbiseler yapmak için sıklıkla kullanılan kumaş türlerinden biridir. İpek gibi suni ipek kumaş da hafif, akıcı ve kolayca kırışmadığı için giyim için harikadır. Keten liflerinden yapılan doğal bir kumaştır. Güçlü ve dayanıklı olduğu için genellikle çuval, halat ve yelken gibi endüstriyel amaçlar için kullanılır. Ayrıca, daha yumuşak ve daha rahat hale getirmek için genellikle pamuk gibi başka bir kumaşla karıştırılan giyim eşyalarına da yapılabilir.

PAARÇA KUMAŞ ALANLAR

Ütülenmeyen Kumaş Çeşitleri

İplik alanlar. Viskon ip alan firmalar,ham iplik alan firmalar,iplik satın alan firmalar,polyester ip alan firmalar,pamuk iplik alan firmalar,parti iplik alan yerler,spot iplik alan firmalar,İstanbul iplik alanlar,iplik satın alan yerler,likralı iplik alanlar,dip bobin iplik alanlar,120 numara iplik alanlar,50 numara ip alanlar,36 numara iplik alanlar,30/1 ip alanlar,20/1 ip alan yerler,dikiş ipi alanlar,kot ipi alanlar,artan iplikleri alanlar,kalan ipleri alanlar.

Tekstil işçiliğinde suni elyaf yaygındır, sansasyonel bir örnek, Instagram’da sunduğu dar ve çok kısa viskon elbiseydi. Bazı yaygın ve popüler sentetik lifler naylon, spandeks, akriliktir. Polyester kumaşlar ucuzdur ve kolayca bozulmazlar. Polyester kumaşların ütü gerektirmemesine ek olarak (özellikle sıcakta harika bir avantaj) en önemli avantajlarından biri leke tutmaz olmalarıdır. Polyester giysi yapımında kullanılan sentetik bir kumaştır, kolayca çekmez veya esnemez ve bakımı kolaydır. Kendi başına çok nefes almaz, ancak genellikle giysiler için pamukla karıştırılır. Elastan inanılmaz derecede esnektir, bu nedenle genellikle spor giyim ve iç çamaşırı gibi vücudu saran giysiler yapmak için kullanılır (ancak ikincisi genellikle pamukla karıştırılır).

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!