Zeytinburnu Havlu Kumaş

havlu kumaş havlu kumaş alanlar havlu kumaş üreticileri havlu kumaş satın alanlar parça havlu kumaş. Havlu kumaş nasıl bir kumaştır? Havlu hangi kumaştan yapılır? Havluluk kumaş nedir? Havlu penye kumaş nedir? Metrelik Havlu Kumaş,Havlu kumaş Nedir,Kadife havlu kumaş,Bambu Havlu Kumaş metre fiyatı,Havlu kumaş Terletir mı,Havlu kumaşı imalatçıları,Bornozluk Havlu Kumaş,Havlu Kumaş metre Fiyatı.

Havlu Kumaş Satın Alanlar havluyla karıştırılmaması gereken havlu örgü kumaşlarının üst tarafı düzenli, yumuşak ve pürüzsüz bir jarsedir ve arkasında değişken bir ilmek yığını vardır (değişken uzunlukta). Kumaş alan tipik olarak %100 pamuktur, ancak daha fazla esneme ve toparlanma için spandeks ve diğer liflerle birlikte de bulunabilir. Havlu örgüleri son derece popülerdir ve kadın giyiminde birçok moda uygulamasında kullanılabilirken, nem emme kapasiteleri nedeniyle geleneksel olarak yüzücü örtüleri ve atletik altlar için kullanılır.

HAVLU KUMAŞ ZEYTİNBURNU

Parti havlu kumaş,stok havlu kumaş,spot havlu kumaş,havlu kumaş kilo fiyatı,parça havlu kumaş alan,havlu kumaş satın alan,parti havlu kumaş alanlar,stok havlu kumaş alan,kumaş havlu kumaş,havlı kumaş,

Jarse kumaşların çoğu 4 yönlü esnemeye sahiptir, yani çapraz ve uzunlamasına esnerler. Ancak, yalnızca 2 yönlü esneme özelliğine sahip, genellikle daha ağır türler olan bazı örme kumaşlar da vardır, bu nedenle, doğru kumaşı kullandığınızdan emin olmak için malzemenizi seçmeden önce deseninizdeki kumaş tavsiyesini kontrol etmek her zaman en iyisidir.

Likralı Tayt Örgü

Mayo, spor ve aktif giyim uygulamaları için mükemmel olan Lycra (elastan olarak da bilinir) veya naylon spandeks genellikle naylon, suni ipek, spandeks içerikli bulunur ve çok pürüzsüz bir tuşe ve dört yönlü esneme özelliğine sahiptir. Yoga pantolonları, elbiseler, üstler, tozluklar, dans kıyafetleri ve çok daha fazlası gibi vücudu saran ancak vücutla birlikte çok fazla esnemesi gereken giysiler için harika bir kumaştır.

Sweatshirt Polar Örme

Rahat ve yumuşak sweatshirt örgü kumaş, üst tarafı pürüzsüz örgü ve hoş bir şekilde fırçalanmış yumuşak yumuşacık ters tarafı olan sağlam bir kumaştır. Sweatshirt örgüleri, geleneksel kapüşonlu veya sweatshirt üstleri için harikadır ve aynı zamanda hem yetişkinler hem de çocuklar için eşofman altları ve koşu altları ve şortları için iyidir. İçlerinde fazla gerilme olma eğilimindedirler. Viskon jarse

Genellikle yaklaşık %92-95 viskoz ve %5-8 elastandan yapılan hafif ila orta ağırlıkta kumaş. Çoğu pamuklu jarseden daha iyi dökümlüdür ve bu nedenle elbise ve tunik gibi bayan giyiminde kullanılır. Güzel dökümlü, kukuletalı ve toplanmış stiller oluşturur.

Parti havlu kumaş,stok havlu kumaş,spot havlu kumaş,havlu kumaş kilo fiyatı,parça havlu kumaş alan,havlu kumaş satın alan,parti havlu kumaş alanlar,stok havlu kumaş alan,kumaş havlu kumaş,havlı kumaş,

İnterlok forması

İki jarse tabakası birlikte ‘örülmüş’ olduğundan, ön ve arka kısım aynı görünüyor. Pamuklu veya viskondan yapılabilir ve elbiseler, üstler, tozluklar vb. için uygundur.

Polyester jarse

Bu kumaş sentetik bir malzemeden yapılmıştır, bu nedenle pamuklu jarselerin sahip olduğu doğal hissi taşımaz. Polyester ve elastan yüzdesi diğer formalarla hemen hemen aynıdır. Leke ve kırışmaya karşı daha dayanıklı olma eğilimindedir ve üstler, tişörtler, elbiseler vb. bayan giyiminde kullanılabilir.

70 DENYE JARSE KUMAŞ

mikrofiber mop bezi satan, mikrofiber mop kumaşı,havlu mop bezi,havlu mop kumaşı,ucuz mop bezi,parça mop bezi,mop bezi satan yerler,mop kumaşı satanlar,mop bezi üreticileri,mop kumaşı imalatcıları,mop bez üreticisi,

Bu sağlam bir çift örgü kumaştır. Pamuklu veya viskoz jarseler kadar esnek değildir ve bu nedenle üzerinde çalışılması oldukça kolaydır. Kumaş alanlar 0536 336 43 43 örgüler sağlamdır, iyi bir ağırlığa sahip oldukları, kırışmalara ve buruşmazlıklara karşı dirençli oldukları ve yumuşak bir ele ve iyi bir esnemeye sahip oldukları için dikilmesi kolay örgülerdir. Çeşitli iplik türlerinden yapılabilirler ve tunik, üst, ceket, alt, hırka vb. giysiler için uygundurlar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!